Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Skadet
Ingen data tilgjengelig
Høyeste: 250k € (6. feb. 2012)
Sist oppdatert:
Conor Thomas spiller for Crewe Alexandra. Posisjon: Midtbanespiller, Nasjonalitet: England, Alder: 32, Høyde: 185 cm, Markedsverdi: 50k €. Conor Thomas i 2026-2027: 4 kamper, 0 mål og 0 målgivende i alle turneringer.
Den nyeste kampen i de tilgjengelige opplysningene der Conor Thomas spilte, var Swindon Town – Crewe Alexandra, med 31 minutter på banen. Kampdato: 10. oktober 2026.
Crewe Alexandra: 4 kamper, 0 mål, 0 målgivende
I de tilgjengelige opplysningene for Crewe Alexandra i sesongen 2026/27 spilte Conor Thomas 77 minutter og startet 0 kamper.
Crewe Alexandra: 132 kamper, 5 mål, 3 målgivende
Cheltenham Town: 109 kamper, 13 mål, 4 målgivende
Atletico De Kolkata: 16 kamper, 0 mål, 2 målgivende
Swindon Town: 10 kamper, 1 mål, 0 målgivende
Coventry City: 10 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Relaterte sider: Crewe Alexandra, Live resultater fotball
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Crewe Alexandra | 32 år | 50k € | |
| Crewe Alexandra | 32 år | 75k € | |
| Crewe Alexandra | 31 år | 75k € | |
| Crewe Alexandra | 31 år | 100k € | |
| Crewe Alexandra | 30 år | 200k € | |
| Crewe Alexandra | 30 år | 225k € | |
| Crewe Alexandra | 29 år | 250k € | |
| Crewe Alexandra | 29 år | 250k € | |
| Coventry City | 22 år | 150k € | |
| Coventry City | 21 år | 200k € | |
| Coventry City | 21 år | 250k € | |
| Coventry City | 18 år | 250k € | |
| Coventry City | 18 år | 250k € |
Conor Thomas er 32 år gammel. Fødselsdato: 29. oktober 1993.
Posisjon: Midtbanespiller.
Conor Thomas spiller for Crewe Alexandra.
Conor Thomas er 185 cm høy.
Foretrukket fot: Høyre.
Nasjonalitet: England.
Markedsverdi: 50k €.
Conor Thomas i 2026-2027: 4 kamper, 0 mål og 0 målgivende i alle turneringer.
Conor Thomas i 2026-2027: 4 kamper, 0 mål og 0 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 77 minutter. Snittvurdering: 6,5.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League Two | Crewe Alexandra | 4 | 77 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2025-2026 | League Two | Crewe Alexandra | 27 | 1 582 | 3 | 0 | 6,4 |
| FA Cup | Crewe Alexandra | 1 | 67 | 0 | 0 | 5,8 | |
| 2024-2025 | League Two | Crewe Alexandra | 19 | 1 041 | 0 | 1 | 6,3 |
| 2023-2024 | League Two | Crewe Alexandra | 28 | 2 117 | 1 | 1 | 6,3 |
| FA Cup | Crewe Alexandra | 3 | 218 | 0 | 0 | 6,0 | |
| English Football League Trophy |
| Crewe Alexandra |
| 2 |
| 135 |
| 0 |
| 0 |
| 6,6 |
| English Football League Cup | Crewe Alexandra | 1 | 60 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | League Two | Crewe Alexandra | 44 | 3 495 | 1 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Crewe Alexandra | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,1 | |
| English Football League Trophy | Crewe Alexandra | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021-2022 | League One | Cheltenham Town | 24 | 1 837 | 1 | 1 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Cheltenham Town | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 | |
| English Football League Trophy | Cheltenham Town | 2 | 151 | 0 | 0 | – | |
| English Football League Cup | Cheltenham Town | 2 | 103 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2020-2021 | League Two | Cheltenham Town | 38 | 3 098 | 5 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Cheltenham Town | 3 | 300 | 0 | 0 | 6,6 | |
| English Football League Cup | Cheltenham Town | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2019-2020 | League Two | Cheltenham Town | 28 | 2 040 | 7 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Cheltenham Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| English Football League Trophy | Cheltenham Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| English Football League Cup | Cheltenham Town | 1 | 65 | 0 | 0 | 5,4 |
| 2018-2019 | League Two | Cheltenham Town | 4 | 284 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Cheltenham Town | 1 | 65 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2017-2018 | Indian Super League | Atletico De Kolkata | 16 | 1 440 | 0 | 2 | 6,9 |
|---|
| 2016-2017 | League One | Swindon Town | 10 | 821 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2015-2016 | League One | Coventry City | 1 | 4 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2014-2015 | League One | Coventry City | 1 | 89 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | League One | Coventry City | 1 | 20 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Championship | Coventry City | 7 | 394 | 0 | 0 | – |
|---|