Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Høyeste: 450k € (12. juni 2024)
Sist oppdatert:
Cristopher Barrera spiller for Everton. Posisjon: Forsvarer, Nasjonalitet: Chile, Alder: 28, Markedsverdi: 200k €. Cristopher Barrera i 2026: 6 kamper, 0 mål og 0 målgivende i alle turneringer.
Den nyeste kampen i de tilgjengelige opplysningene der Cristopher Barrera spilte, var Everton – Palestino, med 40 minutter på banen. Kampdato: 13. juni 2026.
Everton: 5 kamper, 0 mål, 0 målgivende
I de tilgjengelige opplysningene for Everton i sesongen 2026 spilte Cristopher Barrera 204 minutter og startet 3 kamper.
Everton: 7 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Cobresal: 25 kamper, 2 mål, 2 målgivende
Coquimbo Unido: 63 kamper, 3 mål, 3 målgivende
Curico Unido: 5 kamper, 0 mål, 1 målgivende
Melipilla: 44 kamper, 0 mål, 2 målgivende
Relaterte sider: Everton, Live resultater fotball
Cristopher Barrera er 28 år gammel. Fødselsdato: 18. april 1998.
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Everton | 28 år | 200k € | |
| Cobresal | 27 år | 400k € | |
| Cobresal | 27 år | 350k € | |
| Cobresal | 27 år | 450k € | |
| Coquimbo Unido | 26 år | 400k € | |
| Coquimbo Unido | 26 år | 450k € | |
| Coquimbo Unido | 25 år | 300k € | |
| Curico Unido | 25 år | 350k € | |
| Curico Unido | 24 år | 350k € | |
| Coquimbo Unido | 24 år | 350k € | |
| Coquimbo Unido | 24 år | 350k € | |
| Coquimbo Unido | 23 år | 350k € | |
| Melipilla | 23 år | 350k € | |
| Melipilla | 22 år | 50k € |
Posisjon: Forsvarer.
Cristopher Barrera spiller for Everton.
Foretrukket fot: Høyre.
Nasjonalitet: Chile.
Markedsverdi: 200k €.
Cristopher Barrera i 2026: 6 kamper, 0 mål og 0 målgivende i alle turneringer.
Cristopher Barrera i 2026: 6 kamper, 0 mål og 0 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 350 minutter. Snittvurdering: 6,6.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Liga de Primera Chile | Everton | 4 | 194 | 0 | 0 | 6,3 |
| Copa de la Liga | Everton | 2 | 156 | 0 | 0 | 7,1 | |
| 2025-2026 | Liga de Primera Chile | Everton | 1 | 10 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2025 | Liga de Primera Chile | Cobresal | 22 | 1 661 | 2 | 2 | 6,7 |
| Chilean Cup | Cobresal | 3 | 264 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2024-2025 | Chilean Cup | Coquimbo Unido | 1 | 14 | 0 | 0 | 7,0 |
| Liga de Primera Chile |
| Coquimbo Unido |
| 1 |
| 64 |
| 0 |
| 0 |
| 6,4 |
| 2024 | Liga de Primera Chile | Coquimbo Unido | 22 | 1 278 | 2 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Coquimbo Unido | 7 | 508 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Chilean Cup | Coquimbo Unido | 2 | 38 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | Liga de Primera Chile | Coquimbo Unido | 6 | 336 | 1 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2023 | Liga de Primera Chile | Coquimbo Unido | 3 | 33 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga de Primera Chile | Curico Unido | 3 | 214 | 0 | 1 | 6,0 |
| 2022-2023 | Liga de Primera Chile | Curico Unido | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga de Primera Chile | Coquimbo Unido | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2022 | Liga de Primera Chile | Coquimbo Unido | 10 | 714 | 0 | 1 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | Coquimbo Unido | 2 | 145 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Liga de Primera Chile | Coquimbo Unido | 7 | 398 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | Coquimbo Unido | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Liga de Primera Chile | Melipilla | 6 | 482 | 0 | 1 | 6,9 |
| 2021 | Liga de Primera Chile | Melipilla | 14 | 1 072 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|
| 2020-2021 | Liga de Ascenso Chile | Melipilla | 19 | 1 351 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga de Primera Chile | Melipilla | 5 | 441 | 0 | 1 | 6,7 |