Annonse
Posisjon: Angriper, Nasjonalitet: Romania, Alder: 38, Høyde: 173 cm. 2025-2026: 2 kamper, 2 mål, 0 målgivende. Siste registrerte kamp: Farul Constanta – Chindia Targoviste (31. mai 2026).
Sist oppdatert:
Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Høyeste: 550k € (18. aug. 2013)
Chindia Targoviste: 104 kamper, 23 mål, 7 målgivende
Voluntari: 65 kamper, 6 mål, 2 målgivende
Astra Giurgiu: 33 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Concordia Chiajna: 3 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Relaterte sider: Live resultater fotball
Daniel Constantin Florea er 38 år gammel. Fødselsdato: 17. april 1988.
Posisjon: Angriper.
Daniel Constantin Florea er 173 cm høy.
Foretrukket fot: Begge.
Nasjonalitet: Romania.
Daniel Constantin Florea i 2025-2026: 2 kamper, 2 mål og 0 målgivende i alle turneringer.
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Chindia Targoviste | 38 år | 100k € | |
| Chindia Targoviste | 37 år | 100k € | |
| Chindia Targoviste | 37 år | 100k € | |
| Chindia Targoviste | 36 år | 100k € | |
| Voluntari | 36 år | 150k € | |
| Voluntari | 35 år | 200k € | |
| Voluntari | 35 år | 300k € | |
| Voluntari | 34 år | 300k € | |
| Chindia Targoviste | 34 år | 400k € | |
| Chindia Targoviste | 33 år | 400k € | |
| Chindia Targoviste | 33 år | 450k € | |
| Chindia Targoviste | 32 år | 350k € | |
| Chindia Targoviste | 32 år | 200k € | |
| Chindia Targoviste | 31 år | 300k € | |
| Chindia Targoviste | 31 år | 200k € | |
| Chindia Targoviste | 30 år | 175k € | |
| Chindia Targoviste | 30 år | 200k € | |
| UTA Arad | 29 år | 200k € | |
| Astra Giurgiu | 29 år | 350k € | |
| Astra Giurgiu | 28 år | 350k € | |
| Astra Giurgiu | 28 år | 450k € | |
| Astra Giurgiu | 27 år | 450k € | |
| Concordia Chiajna | 27 år | 350k € | |
| Concordia Chiajna | 26 år | 250k € | |
| Concordia Chiajna | 26 år | 250k € | |
| Concordia Chiajna | 26 år | 300k € | |
| Concordia Chiajna | 25 år | 300k € | |
| Concordia Chiajna | 25 år | 550k € |
Daniel Constantin Florea i 2025-2026: 2 kamper, 2 mål og 0 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 150 minutter. Snittvurdering: 7,7.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Rumensk SuperLiga | Chindia Targoviste | 2 | 150 | 2 | 0 | 7,7 |
| 2023-2024 | Rumensk SuperLiga | Voluntari | 26 | 641 | 1 | 0 | 6,5 |
| Rumensk cup | Voluntari | 2 | 138 | 0 | 0 | – | |
| 2022-2023 | Rumensk SuperLiga | Voluntari | 32 | 1 135 | 3 | 2 | 6,6 |
| Rumensk cup | Voluntari | 2 | 115 | 0 | 0 | – | |
| 2021-2022 | Rumensk SuperLiga | Voluntari | 3 | 141 | 2 | 0 | 7,5 |
| Chindia Targoviste |
| 32 |
| 2 584 |
| 9 |
| 3 |
| 7,0 |
| Rumensk cup | Chindia Targoviste | 1 | 17 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Rumensk SuperLiga | Chindia Targoviste | 45 | 3 217 | 8 | 3 | – |
|---|
| 2019-2020 | Rumensk SuperLiga | Chindia Targoviste | 20 | 1 200 | 4 | 1 | – |
|---|
| 2018-2019 | Rumensk SuperLiga | Chindia Targoviste | 2 | 42 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2017-2018 | Rumensk SuperLiga | Chindia Targoviste | 2 | 210 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2016-2017 | Rumensk SuperLiga | Astra Giurgiu | 14 | 455 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2015-2016 | Rumensk SuperLiga | Astra Giurgiu | 18 | 520 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2014-2015 | Rumensk SuperLiga | Astra Giurgiu | 1 | 6 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rumensk SuperLiga | Concordia Chiajna | 3 | 155 | 0 | 0 | – |