Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Ingen data tilgjengelig
Sist oppdatert:
Danilo Barcelos spiller for Ponte Preta. Posisjon: Forsvarer, Nasjonalitet: Brasil, Alder: 35, Høyde: 186 cm, Markedsverdi: 150k €. Danilo Barcelos i 2026: 21 kamper, 1 mål og 0 målgivende i alle turneringer.
Den nyeste kampen i de tilgjengelige opplysningene der Danilo Barcelos spilte, var Gremio Novorizontino – Ponte Preta, med 45 minutter på banen. Kampdato: 13. oktober 2026.
Ponte Preta: 22 kamper, 1 mål, 0 målgivende
I de tilgjengelige opplysningene for Ponte Preta i sesongen 2026 spilte Danilo Barcelos 1538 minutter og startet 19 kamper.
Ponte Preta: 85 kamper, 11 mål, 11 målgivende
Gremio Novorizontino: 29 kamper, 1 mål, 2 målgivende
Ceara: 25 kamper, 0 mål, 1 målgivende
Goias: 25 kamper, 0 mål, 1 målgivende
Fluminense - RJ: 40 kamper, 1 mål, 6 målgivende
Botafogo - RJ: 8 kamper, 1 mål, 0 målgivende
Relaterte sider: Ponte Preta, Live resultater fotball
Foretrukket fot: Venstre.
Nasjonalitet: Brasil.
Markedsverdi: 150k €.
Danilo Barcelos i 2026: 21 kamper, 1 mål og 0 målgivende i alle turneringer.
Danilo Barcelos er 35 år gammel. Fødselsdato: 17. august 1991.
Posisjon: Forsvarer.
Danilo Barcelos spiller for Ponte Preta.
Danilo Barcelos er 186 cm høy.
Danilo Barcelos i 2026: 21 kamper, 1 mål og 0 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 1 529 minutter. Snittvurdering: 6,3.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Brasiliansk Serie B | Ponte Preta | 21 | 1 529 | 1 | 0 | 6,3 |
| 2025-2026 | Brasiliansk Serie B | Ponte Preta | 1 | 9 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2025 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Ponte Preta | 9 | 733 | 2 | 1 | 6,7 |
| 2024-2025 | Brasiliansk Serie B | Gremio Novorizontino | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2024 | Brasiliansk Serie B | Gremio Novorizontino | 12 | 278 | 0 | 2 | 6,7 |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Gremio Novorizontino |
| 12 |
| 789 |
| 1 |
| 0 |
| 6,5 |
| 2023-2024 | Brasiliansk Serie B | Gremio Novorizontino | 3 | 164 | 0 | 0 | 5,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Gremio Novorizontino | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Brasiliansk Serie B | Ceara | 4 | 222 | 0 | 1 | 6,0 |
| 2023 | Brasiliansk Serie B | Ceara | 3 | 110 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2022-2023 | Brasiliansk Serie B | Ceara | 8 | 635 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Cearense Division 1 | Ceara | 5 | 137 | 0 | 0 | – | |
| Brazilian Copa do Nordeste | Ceara | 4 | 159 | 0 | 0 | – | |
| Brazilian Cup | Ceara | 1 | 8 | 0 | 0 | – | |
| Brasiliansk Serie A | Goias | 4 | 153 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2022 | Brasiliansk Serie A | Goias | 8 | 337 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Goias | 1 | 13 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Brasiliansk Serie A | Goias | 10 | 536 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Goias | 2 | 89 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2021 | Brasiliansk Serie A | Fluminense - RJ | 15 | 1 049 | 0 | 4 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Carioca A (Brasil) | Fluminense - RJ | 4 | 360 | 0 | 0 | – | |
| Copa Libertadores | Fluminense - RJ | 3 | 198 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Brazilian Cup | Fluminense - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Brasiliansk Serie A | Fluminense - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brasiliansk Serie A | Botafogo - RJ | 3 | 209 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Brazilian Cup | Botafogo - RJ | 1 | 11 | 1 | 0 | – |
| 2020 | Brasiliansk Serie A | Fluminense - RJ | 16 | 1 439 | 1 | 2 | 6,4 |
|---|
| 2019-2020 | Brazilian Cup | Botafogo - RJ | 3 | 195 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Carioca A (Brasil) | Botafogo - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Brasiliansk Serie A | Vasco da Gama Saf - RJ | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2019 | Brasiliansk Serie A | Vasco da Gama Saf - RJ | 18 | 1 436 | 2 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Vasco da Gama Saf - RJ | 2 | 180 | 0 | 1 | 6,3 |
| 2018-2019 | Brazilian Cup | Vasco da Gama Saf - RJ | 4 | 360 | 1 | 1 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brasiliansk Serie A | Vasco da Gama Saf - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,7 | |
| Brasiliansk Serie B | Ponte Preta | 15 | 1 302 | 2 | 4 | 6,9 |
| 2018 | Brasiliansk Serie B | Ponte Preta | 4 | 270 | 0 | 1 | 7,2 |
|---|
| 2017-2018 | Brasiliansk Serie B | Ponte Preta | 13 | 1 117 | 0 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brasiliansk Serie A | Ponte Preta | 13 | 1 145 | 6 | 2 | 6,9 |
| 2017 | Brasiliansk Serie A | Ponte Preta | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2016-2017 | Brasiliansk Serie A | Ponte Preta | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brasiliansk Serie A | America MG | 10 | 685 | 1 | 1 | 6,4 |
| 2016 | Brasiliansk Serie A | America MG | 15 | 951 | 2 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2015-2016 | Brasiliansk Serie A | America MG | 10 | 749 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2015 | Brasiliansk Serie A | do Recife | 11 | 476 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2014-2015 | Brasiliansk Serie A | do Recife | 4 | 220 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2014 | Brasiliansk Serie A | do Recife | 4 | 164 | 0 | 0 | – |
|---|