Annonse
Danilo Ortiz spiller for Deportivo Pereira. Posisjon: Forsvarer, Nasjonalitet: Paraguay, Alder: 34, Høyde: 188 cm, Markedsverdi: 100k €. 2026: 15 kamper, 1 mål, 0 målgivende. Siste registrerte kamp: Deportiva Once Caldas – Deportivo Pereira (25. oktober 2026).
Sist oppdatert:
Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Høyeste: 800k € (11. feb. 2015)
Deportivo Pereira: 17 kamper, 1 mål, 0 målgivende
I de tilgjengelige opplysningene for Deportivo Pereira i sesongen 2026 spilte Danilo Ortiz 1326 minutter og startet 15 kamper.
Deportivo Pereira: 17 kamper, 1 mål, 0 målgivende
Cienciano: 19 kamper, 3 mål, 0 målgivende
Santiago Wanderers: 4 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Concon National: 1 kamp, 0 mål, 1 målgivende
Club 12 de Octubre: 49 kamper, 1 mål, 0 målgivende
Sol de America: 10 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Relaterte sider: Deportivo Pereira, Live resultater fotball
Danilo Ortiz er 34 år gammel. Fødselsdato: 28. juli 1992.
Posisjon: Forsvarer.
Danilo Ortiz spiller for Deportivo Pereira.
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Deportivo Pereira | 33 år | 100k € | |
| Cienciano | 33 år | 175k € | |
| Cienciano | 32 år | 200k € | |
| Santiago Wanderers | 32 år | 200k € | |
| Santiago Wanderers | 31 år | 200k € | |
| Deportes La Serena | 31 år | 300k € | |
| Deportes La Serena | 30 år | 125k € | |
| Sol de America | 28 år | 250k € | |
| Sol de America | 28 år | 300k € | |
| Godoy Cruz Antonio Tomba | 27 år | 400k € | |
| Elche | 27 år | 500k € | |
| Elche | 27 år | 600k € | |
| Godoy Cruz Antonio Tomba | 26 år | 600k € | |
| Banfield | 25 år | 500k € | |
| Godoy Cruz Antonio Tomba | 25 år | 450k € | |
| Racing Club | 24 år | 450k € | |
| Godoy Cruz Antonio Tomba | 23 år | 450k € | |
| Godoy Cruz Antonio Tomba | 22 år | 600k € | |
| Palermo | 22 år | 800k € |
Foretrukket fot: Venstre.
Nasjonalitet: Paraguay.
Markedsverdi: 100k €.
Danilo Ortiz i 2026: 15 kamper, 1 mål og 0 målgivende i alle turneringer.
Danilo Ortiz i 2026: 15 kamper, 1 mål og 0 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 1 216 minutter. Snittvurdering: 6,5.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Categoría Primera A | Deportivo Pereira | 15 | 1 216 | 1 | 0 | 6,5 |
| 2025-2026 | Categoría Primera A | Deportivo Pereira | 2 | 110 | 0 | 0 | 6,8 |
| Liga 1 Peru | Cienciano | 2 | 180 | 1 | 0 | 7,8 | |
| 2025 | Liga 1 Peru | Cienciano | 11 | 909 | 2 | 0 | 7,0 |
| Copa Sudamericana | Cienciano | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2024-2025 | Liga 1 Peru | Cienciano | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2024 |
| Santiago Wanderers |
| 4 |
| 360 |
| 0 |
| 0 |
| 6,0 |
| Copa Chile | Concon National | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,8 |
| 2022-2023 | Primera División Paraguay | Club 12 de Octubre | 15 | 1 167 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Chile | Club 12 de Octubre | 2 | 101 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Primera División Paraguay | Club 12 de Octubre | 6 | 464 | 1 | 0 | 5,9 |
|---|
| 2021-2022 | Primera División Paraguay | Club 12 de Octubre | 24 | 1 946 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2021 | Primera División Paraguay | Sol de America | 4 | 360 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | Primera División Paraguay | Club 12 de Octubre | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primera División Paraguay | Sol de America | 6 | 517 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Copa de la Superliga | Godoy Cruz | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,6 |
|---|
| 2019-2020 | Argentinsk Primera División | Godoy Cruz | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Club Libertad Asunción | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Segunda División | Club Libertad Asunción | 1 | 90 | 1 | 0 | – | |
| Tercera División RFEF | Club Libertad Asunción | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Segunda División | Elche | 4 | 360 | 0 | 0 | – | |
| Copa MX | Dorados de Sinaloa | 1 | 90 | 1 | 0 | – |
| 2019 | Primera División Paraguay | Club Libertad Asunción | 3 | 242 | 0 | 0 | 5,8 |
|---|
| 2018-2019 | Primera División Paraguay | Club Libertad Asunción | 2 | 164 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argentinsk Primera División | Banfield | 9 | 802 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Copa Sudamericana | Banfield | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,5 |
| 2017-2018 | Argentinsk Primera División | Banfield | 10 | 815 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Banfield | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Copa Sudamericana | Banfield | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2016-2017 | Argentinsk Primera División | Godoy Cruz | 10 | 810 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argentinsk Primera División | Racing Club de Avellaneda | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2016 | Argentinsk Primera División | Godoy Cruz | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2015-2016 | Argentinsk Primera División | Godoy Cruz | 10 | 782 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2015 | Argentinsk Primera División | Godoy Cruz | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|