Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Skadet
Ingen data tilgjengelig
Høyeste: 800k € (4. des. 2017)
Sist oppdatert:
David Guzmán spiller for Deportivo Saprissa. Posisjon: Midtbanespiller, Nasjonalitet: Costa Rica, Alder: 36, Høyde: 178 cm, Markedsverdi: 75k €. David Guzmán i 2026: 6 kamper, 1 mål og 0 målgivende i alle turneringer.
Den nyeste kampen i de tilgjengelige opplysningene der David Guzmán spilte, var Cartagines – Deportivo Saprissa, med 69 minutter på banen. Kampdato: 17. september 2026.
Deportivo Saprissa: 6 kamper, 0 mål, 0 målgivende
I de tilgjengelige opplysningene for Deportivo Saprissa i sesongen 2026/27 spilte David Guzmán 209 minutter og startet 1 kamp.
Deportivo Saprissa: 89 kamper, 1 mål, 1 målgivende
Columbus Crew: 18 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Portland Timbers: 43 kamper, 4 mål, 5 målgivende
Houston Dynamo: 1 kamp, 0 mål, 0 målgivende
Relaterte sider: Deportivo Saprissa, Live resultater fotball
David Guzmán er 36 år gammel. Fødselsdato: 18. februar 1990.
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Deportivo Saprissa | 36 år | 75k € | |
| Deportivo Saprissa | 35 år | 100k € | |
| Deportivo Saprissa | 35 år | 125k € | |
| Deportivo Saprissa | 34 år | 150k € | |
| Deportivo Saprissa | 34 år | 175k € | |
| Deportivo Saprissa | 34 år | 200k € | |
| Deportivo Saprissa | 33 år | 225k € | |
| Deportivo Saprissa | 32 år | 200k € | |
| Deportivo Saprissa | 32 år | 225k € | |
| Deportivo Saprissa | 31 år | 250k € | |
| Deportivo Saprissa | 31 år | 250k € | |
| Deportivo Saprissa | 30 år | 275k € | |
| Deportivo Saprissa | 30 år | 325k € | |
| Deportivo Saprissa | 30 år | 600k € | |
| Columbus Crew | 29 år | 750k € | |
| Columbus Crew | 29 år | 800k € | |
| Portland Timbers | 28 år | 800k € | |
| Portland Timbers | 28 år | 800k € | |
| Portland Timbers | 27 år | 800k € | |
| Portland Timbers | 27 år | 600k € | |
| Deportivo Saprissa | 26 år | 325k € | |
| Deportivo Saprissa | 26 år | 275k € | |
| Deportivo Saprissa | 25 år | 275k € | |
| Deportivo Saprissa | 25 år | 275k € | |
| Deportivo Saprissa | 24 år | 250k € | |
| Deportivo Saprissa | 24 år | 200k € | |
| Deportivo Saprissa | 23 år | 100k € | |
| Deportivo Saprissa | 23 år | 100k € | |
| Deportivo Saprissa | 22 år | 125k € | |
| Deportivo Saprissa | 22 år | 150k € | |
| Deportivo Saprissa | 22 år | 125k € | |
| Deportivo Saprissa | 21 år | 100k € |
Posisjon: Midtbanespiller.
David Guzmán spiller for Deportivo Saprissa.
David Guzmán er 178 cm høy.
Foretrukket fot: Høyre.
Nasjonalitet: Costa Rica.
Markedsverdi: 75k €.
David Guzmán i 2026: 6 kamper, 1 mål og 0 målgivende i alle turneringer.
David Guzmán i 2026: 6 kamper, 1 mål og 0 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 395 minutter. Snittvurdering: 7,0.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | CONCACAF Central American Cup | Deportivo Saprissa | 6 | 395 | 1 | 0 | 7,0 |
| 2025 | CONCACAF Champions Cup | Deportivo Saprissa | 2 | 151 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024 | CONCACAF Champions Cup | Deportivo Saprissa | 1 | 75 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | Primera División Costa Rica | Deportivo Saprissa | 8 | 262 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | Primera División Costa Rica | Deportivo Saprissa | 18 | 1 080 | 0 | 0 | – |
| Treningskamper for klubblag | Deportivo Saprissa |
| 1 |
| 12 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2022 | World Championship qualification (CONCACAF) | Costa RicaLandslag | 3 | 181 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2021-2022 | Primera División Costa Rica | Deportivo Saprissa | 21 | 1 240 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF League | Deportivo Saprissa | 4 | 322 | 0 | 0 | – | |
| CONCACAF Champions Cup | Deportivo Saprissa | 2 | 173 | 0 | 1 | 6,7 |
| 2021 | CONCACAF Champions Cup | Deportivo Saprissa | 1 | 69 | 0 | 0 | 5,6 |
|---|
| 2020-2021 | Primera División Costa Rica | Deportivo Saprissa | 15 | 793 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF League | Deportivo Saprissa | 4 | 333 | 0 | 0 | – | |
| CONCACAF Gold Cup | Costa RicaLandslag | 4 | 289 | 0 | 0 | – | |
| Treningskamper for klubblag | Costa RicaLandslag | 1 | 64 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2019-2020 | Primera División Costa Rica | Deportivo Saprissa | 4 | 161 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF Champions Cup | Deportivo Saprissa | 2 | 140 | 0 | 0 | – | |
| Major League Soccer | Columbus Crew | 1 | 57 | 0 | 0 | 7,6 | |
| Privatlandskamper | Costa RicaLandslag | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019 | Major League Soccer | Columbus Crew | 9 | 629 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | Columbus Crew | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Major League Soccer | Portland Timbers | 1 | 11 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2018-2019 | Major League Soccer | Columbus Crew | 6 | 454 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Portland Timbers | 17 | 1 255 | 2 | 1 | 6,6 | |
| Privatlandskamper | Costa RicaLandslag | 1 | 79 | 0 | 0 | – |
| 2018 | Major League Soccer | Portland Timbers | 6 | 448 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VM i fotball | Costa RicaLandslag | 1 | 73 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2017-2018 | Major League Soccer | Houston Dynamo | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Portland Timbers | 2 | 170 | 0 | 1 | 7,1 | |
| VM i fotball | Costa RicaLandslag | 2 | 172 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2017 | Major League Soccer | Portland Timbers | 14 | 1 067 | 1 | 2 | 7,3 |
|---|
| 2016-2017 | Major League Soccer | Portland Timbers | 3 | 270 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Columbus Crew | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,3 |