Annonse
David Kiki spiller for Voluntari. Posisjon: Forsvarer, Nasjonalitet: Benin, Alder: 32, Høyde: 180 cm, Markedsverdi: 300k €. 2026-2027: 3 kamper, 0 mål, 0 målgivende. Siste registrerte kamp: Corvinul Hunedoara – Voluntari (9. oktober 2026).
Sist oppdatert:
Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Ingen data tilgjengelig
Høyeste: 1,2 mill. € (14. juni 2023)
Voluntari: 3 kamper, 0 mål, 0 målgivende
I de tilgjengelige opplysningene for Voluntari i sesongen 2026/27 spilte David Kiki 52 minutter og startet 1 kamp.
Voluntari: 3 kamper, 0 mål, 0 målgivende
FCSB: 15 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Farul Constanta: 74 kamper, 2 mål, 2 målgivende
Red Star 93: 15 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Stade Brestois 29: 11 kamper, 0 mål, 1 målgivende
Chamois Niortais: 34 kamper, 1 mål, 2 målgivende
Relaterte sider: Voluntari, Live resultater fotball
David Kiki er 32 år gammel. Fødselsdato: 25. november 1993.
Posisjon: Forsvarer.
David Kiki spiller for Voluntari.
David Kiki er 180 cm høy.
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| FCSB | 32 år | 300k € | |
| FCSB | 32 år | 400k € | |
| FCSB | 31 år | 500k € | |
| FCSB | 31 år | 500k € | |
| FCSB | 30 år | 700k € | |
| Farul Constanta | 30 år | 1 mill. € | |
| Farul Constanta | 30 år | 1,1 mill. € | |
| Farul Constanta | 29 år | 1,2 mill. € | |
| Farul Constanta | 29 år | 900k € | |
| Farul Constanta | 29 år | 700k € | |
| Farul Constanta | 28 år | 450k € | |
| Arda | 28 år | 300k € | |
| Arda | 28 år | 250k € | |
| Arda | 28 år | 200k € | |
| PFK Montana | 27 år | 150k € | |
| PFK Montana | 27 år | 200k € | |
| Brest | 26 år | 325k € | |
| Brest | 26 år | 400k € | |
| Red Star 93 | 25 år | 600k € | |
| Brest | 25 år | 700k € | |
| Brest | 24 år | 800k € | |
| Chamois Niortais | 23 år | 800k € | |
| Chamois Niortais | 23 år | 800k € | |
| Chamois Niortais | 22 år | 400k € | |
| Chamois Niortais | 22 år | 400k € | |
| Chamois Niortais | 21 år | 200k € |
Foretrukket fot: Venstre.
Nasjonalitet: Benin.
Markedsverdi: 300k €.
David Kiki i 2026-2027: 3 kamper, 0 mål og 0 målgivende i alle turneringer.
David Kiki i 2026-2027: 3 kamper, 0 mål og 0 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 52 minutter. Snittvurdering: 6,5.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Rumensk SuperLiga | Voluntari | 3 | 52 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2026 | VM-kvalifisering (CAF) | BeninLandslag | 7 | 546 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2025-2026 | Rumensk SuperLiga | FCSB | 3 | 248 | 0 | 0 | 6,6 |
| Europa League | FCSB | 2 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Rumensk cup | FCSB | 1 | 79 | 0 | 0 | – | |
| 2025 | Afrikamesterskapet | BeninLandslag | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024-2025 |
| Rumensk SuperLiga |
| FCSB |
| 6 |
| 490 |
| 0 |
| 0 |
| 6,9 |
| Champions League | FCSB | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,3 |
| Afrikamesterskapet | BeninLandslag | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | Champions League | FCSB | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rumensk SuperLiga | Farul Constanta | 24 | 1 841 | 0 | 2 | 6,4 | |
| Conference League | Farul Constanta | 5 | 410 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Privatlandskamper | BeninLandslag | 2 | 179 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Afrikamesterskapet | BeninLandslag | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2022-2023 | Rumensk SuperLiga | Farul Constanta | 36 | 2 787 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Champions League | Farul Constanta | 2 | 177 | 1 | 0 | – | |
| Rumensk cup | Farul Constanta | 2 | 112 | 0 | 0 | – | |
| Conference League | Farul Constanta | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Rumensk supercup | Farul Constanta | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2021-2022 | Rumensk SuperLiga | Farul Constanta | 3 | 257 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bulgarsk 1. liga | Red Star 93 | 5 | 171 | 0 | 0 | – | |
| VM-kvalifisering (CAF) | BeninLandslag | 1 | 68 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Bulgarsk 1. liga | Red Star 93 | 3 | 106 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019 | Afrikamesterskapet | BeninLandslag | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2018-2019 | Ligue 2 | Red Star 93 | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 2 | Stade Brestois 29 | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2017-2018 | Ligue 2 | Stade Brestois 29 | 9 | 722 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 2 | Chamois Niortais | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2016-2017 | Ligue 2 | Chamois Niortais | 28 | 2 248 | 1 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2015-2016 | Ligue 2 | Chamois Niortais | 3 | 208 | 0 | 0 | – |
|---|