Ingen data tilgjengelig
Høyeste: 17 mill. € (9. des. 2019)
Sist oppdatert:
Posisjon: Midtbanespiller, Nasjonalitet: Nederland, Alder: 35, Høyde: 185 cm. Davy Pröpper i 2023-2024: 3 kamper, 1 mål og 0 målgivende i alle turneringer.
Den nyeste kampen i de tilgjengelige opplysningene der Davy Pröpper spilte, var PEC Zwolle – Vitesse Arnhem, med 45 minutter på banen. Kampdato: 26. januar 2024.
Vitesse Arnhem: 5 kamper, 1 mål, 0 målgivende
PSV Eindhoven: 19 kamper, 2 mål, 1 målgivende
Brighton Hove Albion: 115 kamper, 2 mål, 9 målgivende
Relaterte sider: Live resultater fotball
Davy Pröpper er 35 år gammel. Fødselsdato: 2. september 1991.
Posisjon: Midtbanespiller.
Davy Pröpper er 185 cm høy.
Foretrukket fot: Høyre.
Nasjonalitet: Nederland.
Davy Pröpper i 2023-2024: 3 kamper, 1 mål og 0 målgivende i alle turneringer.
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Vitesse Arnhem | 32 år | 300k € | |
| Vitesse Arnhem | 32 år | 400k € | |
| Vitesse Arnhem | 31 år | 600k € | |
| Vitesse Arnhem | 31 år | 700k € | |
| PSV Eindhoven | 30 år | 6 mill. € | |
| Brighton | 29 år | 8 mill. € | |
| Brighton | 29 år | 8 mill. € | |
| Brighton | 29 år | 10 mill. € | |
| Brighton | 28 år | 13,5 mill. € | |
| Brighton | 28 år | 17 mill. € | |
| Brighton | 27 år | 15 mill. € | |
| Brighton | 27 år | 15 mill. € | |
| Brighton | 26 år | 15 mill. € | |
| Brighton | 26 år | 12 mill. € | |
| PSV Eindhoven | 25 år | 10 mill. € | |
| PSV Eindhoven | 25 år | 9 mill. € | |
| PSV Eindhoven | 24 år | 9 mill. € | |
| PSV Eindhoven | 24 år | 8 mill. € | |
| PSV Eindhoven | 24 år | 6,5 mill. € | |
| PSV Eindhoven | 24 år | 6 mill. € | |
| Vitesse Arnhem | 23 år | 5 mill. € | |
| Vitesse Arnhem | 23 år | 4 mill. € | |
| Vitesse Arnhem | 22 år | 3,5 mill. € | |
| Vitesse Arnhem | 22 år | 3,5 mill. € | |
| Vitesse Arnhem | 21 år | 750k € | |
| Vitesse Arnhem | 19 år | 1 mill. € | |
| Vitesse Arnhem | 19 år | 750k € | |
| Vitesse Arnhem | 18 år | 250k € | |
| Vitesse Arnhem | 18 år | 100k € | |
| Vitesse Arnhem | 17 år | 50k € |
Davy Pröpper i 2023-2024: 3 kamper, 1 mål og 0 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 120 minutter. Snittvurdering: 7,1.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-2024 | Eredivisie | Vitesse Arnhem | 2 | 60 | 0 | 0 | 6,5 |
| Netherlands KNVB Cup | Vitesse Arnhem | 1 | 60 | 1 | 0 | 8,2 | |
| 2022-2023 | Eredivisie | Vitesse Arnhem | 2 | 94 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021-2022 | Eredivisie | PSV Eindhoven | 9 | 289 | 1 | 1 | 6,7 |
| UEFA Champions League | PSV Eindhoven | 3 | 134 | 0 | 0 | 6,5 | |
| UEFA Europa League | PSV Eindhoven | 1 | 20 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2021 |
| PSV Eindhoven |
| 1 |
| 29 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2020-2021 | Treningskamper for klubblag | PSV Eindhoven | 3 | 135 | 1 | 0 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League | PSV Eindhoven | 2 | 49 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Premier League | Brighton Hove Albion | 7 | 211 | 0 | 0 | 6,4 | |
| FA Cup | Brighton Hove Albion | 2 | 147 | 0 | 1 | 6,6 | |
| English Football League Cup | Brighton Hove Albion | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,5 |
| 2020 | EM i fotball | NederlandLandslag | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|
| 2019-2020 | Premier League | Brighton Hove Albion | 35 | 2 829 | 1 | 2 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| European Championship qualification | NederlandLandslag | 2 | 86 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2018-2019 | Premier League | Brighton Hove Albion | 30 | 2 551 | 1 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Brighton Hove Albion | 4 | 269 | 0 | 1 | 6,8 | |
| UEFA Nations League | NederlandLandslag | 1 | 30 | 0 | 0 | 6,4 | |
| European Championship qualification | NederlandLandslag | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Privatlandskamper | NederlandLandslag | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2017-2018 | Premier League | Brighton Hove Albion | 35 | 3 120 | 0 | 4 | 6,4 |
|---|