Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Høyeste: 1,5 mill. € (9. jan. 2015)
Sist oppdatert:
Ehsan Hajisafi spiller for Sepahan. Posisjon: Forsvarer, Nasjonalitet: Iran, Alder: 36, Høyde: 178 cm, Markedsverdi: 250k €. Ehsan Hajisafi i 2025-2026: 7 kamper, 0 mål og 2 målgivende i alle turneringer.
Den nyeste kampen i de tilgjengelige opplysningene der Ehsan Hajisafi spilte, var Russia – IR Iran, med 63 minutter på banen. Kampdato: 29. september 2026.
Sepahan: 7 kamper, 2 mål, 2 målgivende
I de tilgjengelige opplysningene for Sepahan i sesongen 2026/27 spilte Ehsan Hajisafi 606 minutter og startet 7 kamper.
Sepahan: 11 kamper, 0 mål, 2 målgivende
AEK Athens: 107 kamper, 2 mål, 8 målgivende
Olympiacos Piraeus: 10 kamper, 1 mål, 1 målgivende
Panionios GSS: 12 kamper, 1 mål, 1 målgivende
Frankfurt: 26 kamper, 2 mål, 0 målgivende
Relaterte sider: Sepahan, Live resultater fotball
Ehsan Hajisafi er 36 år gammel. Fødselsdato: 25. februar 1990.
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Sepahan | 36 år | 250k € | |
| Sepahan | 35 år | 275k € | |
| AEK Athens | 35 år | 300k € | |
| AEK Athens | 34 år | 400k € | |
| AEK Athens | 34 år | 500k € | |
| AEK Athens | 34 år | 600k € | |
| AEK Athens | 33 år | 800k € | |
| AEK Athens | 33 år | 800k € | |
| AEK Athens | 32 år | 800k € | |
| AEK Athens | 32 år | 800k € | |
| AEK Athens | 31 år | 1 mill. € | |
| Sepahan | 31 år | 950k € | |
| Tractor | 30 år | 1,1 mill. € | |
| Tractor | 30 år | 1 mill. € | |
| Tractor | 29 år | 1,3 mill. € | |
| Tractor | 28 år | 1,3 mill. € | |
| Olympiacos Piraeus | 28 år | 1,5 mill. € | |
| Panionios | 27 år | 1,3 mill. € | |
| Panionios | 27 år | 1 mill. € | |
| Sepahan | 26 år | 1 mill. € | |
| Frankfurt | 26 år | 750k € | |
| Frankfurt | 25 år | 900k € | |
| Frankfurt | 25 år | 1,2 mill. € | |
| Sepahan | 25 år | 1,5 mill. € | |
| Sepahan | 24 år | 1,5 mill. € | |
| Sepahan | 24 år | 1,2 mill. € | |
| Sepahan | 23 år | 800k € | |
| Sepahan | 23 år | 650k € | |
| Sepahan | 18 år | 1 mill. € | |
| Sepahan | 18 år | 250k € |
Posisjon: Forsvarer.
Ehsan Hajisafi spiller for Sepahan.
Ehsan Hajisafi er 178 cm høy.
Foretrukket fot: Venstre.
Nasjonalitet: Iran.
Markedsverdi: 250k €.
Ehsan Hajisafi i 2025-2026: 7 kamper, 0 mål og 2 målgivende i alle turneringer.
Ehsan Hajisafi i 2025-2026: 7 kamper, 0 mål og 2 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 579 minutter. Snittvurdering: 7,0.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Privatlandskamper | IranLandslag | 2 | 128 | 0 | 0 | 6,2 |
| VM i fotball | IranLandslag | 2 | 91 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2025-2026 | AFC Champions League Two | Sepahan | 6 | 501 | 0 | 2 | 7,2 |
| AFC Champions League Elite | Sepahan | 1 | 78 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2024-2025 | Gresk Super League | AEK Athens | 15 | 1 024 | 1 | 1 | 6,9 |
| Greek Cup | AEK Athens | 3 | 300 | 0 | 0 | 6,0 | |
| AEK Athens |
| 3 |
| 119 |
| 0 |
| 0 |
| 6,8 |
| 2023-2024 | Gresk Super League | AEK Athens | 19 | 1 584 | 0 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | AEK Athens | 6 | 448 | 0 | 1 | 6,4 | |
| UEFA Champions League | AEK Athens | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,2 | |
| UEFA Europa Conference League | AEK Athens | 1 | 76 | 0 | 0 | – | |
| Privatlandskamper | IranLandslag | 3 | 159 | 0 | 1 | 6,4 | |
| World Championship qualification (AFC) | IranLandslag | 2 | 91 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Asiamesterskapet | IranLandslag | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,6 |
| 2023 | Asiamesterskapet | IranLandslag | 4 | 309 | 0 | 0 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Privatlandskamper | IranLandslag | 2 | 95 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2022-2023 | Gresk Super League | AEK Athens | 29 | 2 444 | 0 | 2 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Greek Cup | AEK Athens | 2 | 157 | 0 | 0 | – | |
| Treningskamper for klubblag | AEK Athens | 1 | 74 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Privatlandskamper | IranLandslag | 3 | 239 | 0 | 0 | 7,0 | |
| VM i fotball | IranLandslag | 3 | 239 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2022 | World Championship qualification (AFC) | IranLandslag | 5 | 301 | 1 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Privatlandskamper | IranLandslag | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,2 |
| 2021-2022 | Gresk Super League | AEK Athens | 23 | 1 467 | 1 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Greek Cup | AEK Athens | 1 | 7 | 0 | 0 | – | |
| Privatlandskamper | IranLandslag | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Iran Pro League | Sepahan | 4 | 294 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Iran Pro League | Olympiacos Piraeus | 4 | 348 | 0 | 0 | – | |
| Privatlandskamper | IranLandslag | 1 | 65 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Privatlandskamper | IranLandslag | 1 | 65 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2019-2020 | World Championship qualification (AFC) | IranLandslag | 1 | 61 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019 | Asiamesterskapet | IranLandslag | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2018-2019 | Privatlandskamper | IranLandslag | 2 | 167 | 0 | 2 | – |
|---|
| 2018 | VM i fotball | IranLandslag | 3 | 215 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2017-2018 | Gresk Super League | Olympiacos Piraeus | 6 | 526 | 1 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gresk Super League | Panionios GSS | 12 | 1 070 | 1 | 1 | 6,4 |
| 2015-2016 | 2. Bundesliga | Frankfurt | 26 | 2 139 | 2 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2014 | VM i fotball | IranLandslag | 1 | 63 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|
| 2013-2014 | VM i fotball | IranLandslag | 2 | 178 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|