Annonse
Emilio Saba spiller for Sport Boys. Posisjon: Forsvarer, Nasjonalitet: Det palestinske området, Alder: 25, Høyde: 180 cm, Markedsverdi: 400k €. 2026: 21 kamper, 2 mål, 0 målgivende. Siste registrerte kamp: Universitario De Deportes – Sport Boys (5. november 2026).
Sist oppdatert:
Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Ingen data tilgjengelig
Høyeste: 475k € (19. nov. 2023)
Sport Boys: 24 kamper, 2 mål, 1 målgivende
I de tilgjengelige opplysningene for Sport Boys i sesongen 2026 spilte Emilio Saba 2010 minutter og startet 23 kamper.
Sport Boys: 38 kamper, 2 mål, 1 målgivende
Sport Huancayo: 1 kamp, 0 mål, 0 målgivende
Carlos Mannucci: 25 kamper, 0 mål, 1 målgivende
Tarma: 31 kamper, 0 mål, 0 målgivende
UTC Cajamarca: 16 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Deportivo Municipal: 6 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Relaterte sider: Sport Boys, Live resultater fotball
Emilio Saba er 25 år gammel. Fødselsdato: 26. mars 2001.
Posisjon: Forsvarer.
Emilio Saba spiller for Sport Boys.
Emilio Saba er 180 cm høy.
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Sport Boys | 25 år | 400k € | |
| Sport Boys | 24 år | 375k € | |
| FBC Melgar | 24 år | 350k € | |
| FBC Melgar | 24 år | 400k € | |
| Carlos Mannucci | 23 år | 450k € | |
| Carlos Mannucci | 23 år | 475k € | |
| Tarma | 22 år | 475k € | |
| Tarma | 22 år | 350k € | |
| Tarma | 22 år | 275k € | |
| UTC Cajamarca | 21 år | 275k € | |
| UTC Cajamarca | 21 år | 150k € | |
| Deportivo Municipal | 20 år | 100k € | |
| Deportivo Municipal | 20 år | 100k € |
Foretrukket fot: Høyre.
Nasjonalitet: Det palestinske området.
Markedsverdi: 400k €.
Emilio Saba i 2026: 21 kamper, 2 mål og 0 målgivende i alle turneringer.
Emilio Saba i 2026: 21 kamper, 2 mål og 0 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 1 854 minutter. Snittvurdering: 6,6.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Liga 1 Peru | Sport Boys | 21 | 1 854 | 2 | 0 | 6,6 |
| 2025-2026 | Liga 1 Peru | Sport Boys | 13 | 774 | 0 | 1 | 6,3 |
| 2025 | Liga 1 Peru | Sport Boys | 1 | 70 | 0 | 0 | 6,1 |
| Arab Cup | PalestinaLandslag | 2 | 104 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2024-2025 | Liga 1 Peru | Sport Boys | 2 | 58 | 0 | 0 | 5,8 |
| Liga 1 Peru | Sport Huancayo | 1 | 8 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Liga 1 Peru | Carlos Mannucci | 12 | 838 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2024 |
| Carlos Mannucci |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6,6 |
| OL-kvalifisering (Sør-Amerika) | PeruLandslag | 1 | 80 | 0 | 0 | – |
| 2023-2024 | Liga 1 Peru | Carlos Mannucci | 12 | 988 | 0 | 1 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 Peru | Tarma | 14 | 1 168 | 0 | 0 | 6,4 | |
| OL-kvalifisering (Sør-Amerika) | Tarma | 3 | 225 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2023 | Liga 1 Peru | Tarma | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2022-2023 | Liga 1 Peru | Tarma | 13 | 960 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 Peru | UTC Cajamarca | 9 | 304 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2021-2022 | Liga 1 Peru | UTC Cajamarca | 7 | 509 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 Peru | Deportivo Municipal | 1 | 25 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Liga 1 Peru | Deportivo Municipal | 5 | 245 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 Peru | Sport Boys | 1 | 8 | 0 | 0 | – | |
| Liga 1 Peru | FBC Melgar | 1 | 11 | 0 | 0 | – |