Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Ingen data tilgjengelig
Høyeste: 275k € (28. nov. 2022)
Sist oppdatert:
Eric Calvillo spiller for El Paso Locomotive. Posisjon: Midtbanespiller, Nasjonalitet: El Salvador, Alder: 28, Høyde: 170 cm, Markedsverdi: 250k €. Eric Calvillo i 2026: 32 kamper, 4 mål og 4 målgivende i alle turneringer.
Den nyeste kampen i de tilgjengelige opplysningene der Eric Calvillo spilte, var El Paso Locomotive – Orange County, med 45 minutter på banen. Kampdato: 11. oktober 2026.
El Paso Locomotive: 27 kamper, 3 mål, 5 målgivende
I de tilgjengelige opplysningene for El Paso Locomotive i sesongen 2026 spilte Eric Calvillo 2148 minutter og startet 26 kamper.
El Paso Locomotive: 163 kamper, 19 mål, 17 målgivende
Orange County: 28 kamper, 2 mål, 2 målgivende
San Jose Earthquakes: 16 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Relaterte sider: El Paso Locomotive, Live resultater fotball
Eric Calvillo er 28 år gammel. Fødselsdato: 2. januar 1998.
Posisjon: Midtbanespiller.
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| El Paso Locomotive | 28 år | 250k € | |
| El Paso Locomotive | 27 år | 250k € | |
| El Paso Locomotive | 27 år | 200k € | |
| El Paso Locomotive | 26 år | 200k € | |
| El Paso Locomotive | 26 år | 250k € | |
| El Paso Locomotive | 25 år | 275k € | |
| El Paso Locomotive | 25 år | 275k € | |
| El Paso Locomotive | 24 år | 275k € | |
| El Paso Locomotive | 24 år | 250k € | |
| Orange County | 23 år | 250k € | |
| San Jose Earthquakes | 22 år | 200k € | |
| San Jose Earthquakes | 22 år | 150k € | |
| Reno 1868 | 21 år | 150k € | |
| Reno 1868 | 21 år | 150k € | |
| Reno 1868 | 20 år | 150k € | |
| Reno 1868 | 20 år | 200k € |
Eric Calvillo spiller for El Paso Locomotive.
Eric Calvillo er 170 cm høy.
Nasjonalitet: El Salvador.
Markedsverdi: 250k €.
Eric Calvillo i 2026: 32 kamper, 4 mål og 4 målgivende i alle turneringer.
Eric Calvillo i 2026: 32 kamper, 4 mål og 4 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 2 552 minutter. Snittvurdering: 6,8.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | USL Championship | El Paso Locomotive | 26 | 2 093 | 3 | 4 | 6,8 |
| USL Cup | El Paso Locomotive | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,6 | |
| United States Open Cup | El Paso Locomotive | 3 | 189 | 1 | 0 | 7,2 | |
| 2025-2026 | USL Championship | El Paso Locomotive | 4 | 325 | 2 | 1 | 7,6 |
| 2025 | USL Championship | El Paso Locomotive | 19 | 1 597 | 2 | 4 | 7,2 |
| United States Open Cup | El Paso Locomotive | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2024-2025 |
|---|
| USL Championship |
| El Paso Locomotive |
| 11 |
| 945 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| United States Open Cup | El Paso Locomotive | 3 | 219 | 0 | 1 | 6,9 |
| 2024 | USL Championship | El Paso Locomotive | 22 | 1 919 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | El Paso Locomotive | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | USL Championship | El Paso Locomotive | 15 | 1 344 | 3 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF Nations League | El SalvadorLandslag | 1 | 12 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2023 | USL Championship | El Paso Locomotive | 23 | 2 069 | 2 | 3 | 6,8 |
|---|
| 2022-2023 | USL Championship | El Paso Locomotive | 3 | 176 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF Nations League | El SalvadorLandslag | 2 | 92 | 0 | 0 | – |
| 2022 | USL Championship | El Paso Locomotive | 14 | 1 024 | 4 | 2 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| World Championship qualification (CONCACAF) | El SalvadorLandslag | 3 | 179 | 0 | 1 | 6,8 |
| 2021-2022 | USL Championship | El Paso Locomotive | 14 | 782 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | El Paso Locomotive | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| USL Championship | Orange County | 3 | 253 | 0 | 0 | – | |
| Privatlandskamper | El SalvadorLandslag | 3 | 237 | 0 | 0 | 6,1 | |
| World Championship qualification (CONCACAF) | El SalvadorLandslag | 1 | 24 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2021 | USL Championship | Orange County | 23 | 2 018 | 2 | 2 | 6,7 |
|---|
| 2020-2021 | USL Championship | Orange County | 2 | 135 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Olympics qualification(CONCACAF) | San Jose Earthquakes | 3 | 106 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Major League Soccer | San Jose Earthquakes | 3 | 116 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020 | Major League Soccer | San Jose Earthquakes | 4 | 73 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2018-2019 | Major League Soccer | San Jose Earthquakes | 3 | 149 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | San Jose Earthquakes | 1 | 81 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2018 | Major League Soccer | San Jose Earthquakes | 2 | 89 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|