Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Skadet
Ingen data tilgjengelig
Høyeste: 4,5 mill. € (5. juni 2025)
Sist oppdatert:
Eric Ramires spiller for Bragantino. Posisjon: Midtbanespiller, Nasjonalitet: Brasil, Alder: 26, Høyde: 172 cm, Markedsverdi: 3,5 mill. €. Eric Ramires i 2026: 32 kamper, 2 mål og 1 målgivende i alle turneringer.
Den nyeste kampen i de tilgjengelige opplysningene der Eric Ramires spilte, var Red Bull Bragantino – Cruzeiro - MG, med 66 minutter på banen. Kampdato: 13. oktober 2026.
Red Bull Bragantino: 22 kamper, 1 mål, 0 målgivende
I de tilgjengelige opplysningene for Red Bull Bragantino i sesongen 2026 spilte Eric Ramires 1091 minutter og startet 12 kamper.
Red Bull Bragantino: 253 kamper, 17 mål, 14 målgivende
Bahia - BA: 40 kamper, 2 mål, 3 målgivende
Basel 1893: 10 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Relaterte sider: Bragantino, Live resultater fotball
Eric Ramires er 26 år gammel. Fødselsdato: 10. august 2000.
Posisjon: Midtbanespiller.
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Bragantino | 25 år | 3,5 mill. € | |
| Bragantino | 25 år | 3,5 mill. € | |
| Bragantino | 25 år | 4,5 mill. € | |
| Bragantino | 24 år | 4,5 mill. € | |
| Bragantino | 24 år | 3,5 mill. € | |
| Bragantino | 23 år | 4 mill. € | |
| Bragantino | 23 år | 4 mill. € | |
| Bragantino | 23 år | 4 mill. € | |
| Bragantino | 22 år | 4 mill. € | |
| Bragantino | 22 år | 4 mill. € | |
| Bragantino | 22 år | 4 mill. € | |
| Bragantino | 22 år | 4 mill. € | |
| Bragantino | 21 år | 4 mill. € | |
| Bragantino | 21 år | 3,8 mill. € | |
| Bragantino | 20 år | 3 mill. € | |
| Bragantino | 20 år | 3 mill. € | |
| Basel 1893 | 19 år | 3,6 mill. € | |
| Basel 1893 | 19 år | 3,6 mill. € | |
| Basel 1893 | 19 år | 4 mill. € | |
| Bahia | 18 år | 4 mill. € | |
| Bahia | 18 år | 1,5 mill. € |
Eric Ramires spiller for Bragantino.
Eric Ramires er 172 cm høy.
Foretrukket fot: Høyre.
Nasjonalitet: Brasil.
Markedsverdi: 3,5 mill. €.
Eric Ramires i 2026: 32 kamper, 2 mål og 1 målgivende i alle turneringer.
Eric Ramires i 2026: 32 kamper, 2 mål og 1 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 1 642 minutter. Snittvurdering: 6,6.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Brasiliansk Serie A | Red Bull Bragantino | 21 | 1 086 | 1 | 0 | 6,5 |
| Copa Sudamericana | Red Bull Bragantino | 7 | 382 | 1 | 1 | 6,7 | |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Red Bull Bragantino | 3 | 110 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Brazilian Cup | Red Bull Bragantino | 1 | 64 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2025-2026 | Brasiliansk Serie A | Red Bull Bragantino | 4 | 116 | 0 | 0 | 6,4 |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Red Bull Bragantino | 4 | 225 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2025 |
|---|
| Brasiliansk Serie A |
| Red Bull Bragantino |
| 25 |
| 1 497 |
| 2 |
| 1 |
| 6,6 |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Red Bull Bragantino | 8 | 190 | 0 | 0 | 6,2 |
| Brazilian Cup | Red Bull Bragantino | 2 | 77 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2024-2025 | Brasiliansk Serie A | Red Bull Bragantino | 5 | 241 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Red Bull Bragantino | 1 | 71 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023-2024 | Brasiliansk Serie A | Red Bull Bragantino | 3 | 122 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Red Bull Bragantino | 2 | 79 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Copa Libertadores | Red Bull Bragantino | 2 | 137 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023 | Brasiliansk Serie A | Red Bull Bragantino | 20 | 1 175 | 3 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Red Bull Bragantino | 4 | 249 | 1 | 1 | 7,4 | |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Red Bull Bragantino | 2 | 80 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Brazilian Cup | Red Bull Bragantino | 1 | 90 | 0 | 1 | – |
| 2022-2023 | Brasiliansk Serie A | Red Bull Bragantino | 3 | 242 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Red Bull Bragantino | 1 | 24 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2022 | Brasiliansk Serie A | Red Bull Bragantino | 21 | 923 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Red Bull Bragantino | 7 | 552 | 0 | 1 | 6,7 | |
| Copa Libertadores | Red Bull Bragantino | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Brazilian Cup | Red Bull Bragantino | 1 | 58 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Brasiliansk Serie A | Red Bull Bragantino | 9 | 710 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Red Bull Bragantino | 4 | 346 | 1 | 0 | 6,6 | |
| Copa Sudamericana | Red Bull Bragantino | 4 | 201 | 0 | 1 | 7,2 | |
| Copa Libertadores | Red Bull Bragantino | 3 | 238 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021 | Brasiliansk Serie A | Red Bull Bragantino | 24 | 1 442 | 2 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Red Bull Bragantino | 5 | 300 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Red Bull Bragantino | 3 | 100 | 0 | 0 | – | |
| Brazilian Cup | Red Bull Bragantino | 2 | 89 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Brasiliansk Serie A | Red Bull Bragantino | 7 | 233 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Red Bull Bragantino | 2 | 84 | 1 | 0 | – | |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Red Bull Bragantino | 1 | 89 | 1 | 0 | – | |
| Brasiliansk Serie A | Bahia - BA | 2 | 132 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2020 | Brasiliansk Serie A | Red Bull Bragantino | 7 | 292 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brasiliansk Serie A | Bahia - BA | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2019-2020 | Sveitsisk Super League | Basel 1893 | 8 | 181 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Basel 1893 | 2 | 37 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Brasiliansk Serie A | Bahia - BA | 1 | 11 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2019 | Brasiliansk Serie A | Bahia - BA | 9 | 572 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Bahia - BA | 2 | 155 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2018-2019 | Brasiliansk Serie A | Bahia - BA | 15 | 1 091 | 1 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Bahia - BA | 3 | 223 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Copa Sudamericana | Bahia - BA | 3 | 270 | 1 | 0 | 7,2 |
| 2018 | Brasiliansk Serie A | Bahia - BA | 4 | 312 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|