Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Ingen data tilgjengelig
Høyeste: 3,5 mill. € (5. aug. 2008)
Sist oppdatert:
Fábio spiller for Fluminense. Posisjon: Keeper, Nasjonalitet: Brasil, Alder: 46, Høyde: 188 cm, Markedsverdi: 75k €. Fábio i 2026: 44 kamper, 0 mål og 0 målgivende i alle turneringer.
Den nyeste kampen i de tilgjengelige opplysningene der Fábio spilte, var Fluminense - RJ – Palmeiras - SP, med 90 minutter på banen. Kampdato: 15. oktober 2026.
Fluminense - RJ: 30 kamper, 0 mål, 0 målgivende
I de tilgjengelige opplysningene for Fluminense - RJ i sesongen 2026 spilte Fábio 2700 minutter og startet 30 kamper.
Fluminense - RJ: 313 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Cruzeiro - MG: 288 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Relaterte sider: Fluminense, Live resultater fotball
Fábio er 46 år gammel. Fødselsdato: 30. september 1980.
Posisjon: Keeper.
Fábio spiller for Fluminense.
Fábio er 188 cm høy.
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Fluminense | 45 år | 75k € | |
| Fluminense | 45 år | 75k € | |
| Fluminense | 44 år | 100k € | |
| Fluminense | 44 år | 100k € | |
| Fluminense | 43 år | 200k € | |
| Fluminense | 43 år | 200k € | |
| Fluminense | 43 år | 200k € | |
| Fluminense | 42 år | 200k € | |
| Fluminense | 42 år | 200k € | |
| Fluminense | 42 år | 250k € | |
| Fluminense | 41 år | 250k € | |
| Fluminense | 41 år | 300k € | |
| Cruzeiro | 40 år | 450k € | |
| Cruzeiro | 39 år | 600k € | |
| Cruzeiro | 39 år | 750k € | |
| Cruzeiro | 38 år | 750k € | |
| Cruzeiro | 37 år | 1 mill. € | |
| Cruzeiro | 37 år | 1 mill. € | |
| Cruzeiro | 36 år | 1,5 mill. € | |
| Cruzeiro | 35 år | 2,5 mill. € | |
| Cruzeiro | 35 år | 2,3 mill. € | |
| Cruzeiro | 34 år | 3 mill. € | |
| Cruzeiro | 34 år | 3 mill. € | |
| Cruzeiro | 34 år | 3 mill. € | |
| Cruzeiro | 33 år | 1 mill. € | |
| Cruzeiro | 32 år | 1 mill. € | |
| Cruzeiro | 32 år | 1,8 mill. € | |
| Cruzeiro | 31 år | 2 mill. € | |
| Cruzeiro | 31 år | 2,5 mill. € | |
| Cruzeiro | 31 år | 2,5 mill. € | |
| Cruzeiro | 30 år | 3 mill. € | |
| Cruzeiro | 30 år | 3 mill. € | |
| Cruzeiro | 27 år | 3,5 mill. € | |
| Cruzeiro | 27 år | 2,8 mill. € | |
| Cruzeiro | 27 år | 2 mill. € | |
| Cruzeiro | 27 år | 1,5 mill. € | |
| Vasco da Gama Saf | 24 år | 1 mill. € |
Foretrukket fot: Høyre.
Nasjonalitet: Brasil.
Markedsverdi: 75k €.
Fábio i 2026: 44 kamper, 0 mål og 0 målgivende i alle turneringer.
Fábio i 2026: 44 kamper, 0 mål og 0 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 3 960 minutter. Snittvurdering: 6,9.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Brasiliansk Serie A | Fluminense - RJ | 26 | 2 340 | 0 | 0 | 7,1 |
| Copa Libertadores | Fluminense - RJ | 10 | 900 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Brazilian Cup | Fluminense - RJ | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Campeonato Carioca A (Brasil) | Fluminense - RJ | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2025-2026 | Brasiliansk Serie A | Fluminense - RJ | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,7 |
| Campeonato Carioca A (Brasil) | Fluminense - RJ | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Brazilian Cup |
| Fluminense - RJ |
| 2 |
| 180 |
| 0 |
| 0 |
| 7,4 |
| Copa Libertadores | Fluminense - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2025 | Brasiliansk Serie A | Fluminense - RJ | 33 | 2 970 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Carioca A (Brasil) | Fluminense - RJ | 10 | 900 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Brazilian Cup | Fluminense - RJ | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Copa Sudamericana | Fluminense - RJ | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Klub-VM | Fluminense - RJ | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024-2025 | Brasiliansk Serie A | Fluminense - RJ | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Klub-VM | Fluminense - RJ | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Copa Sudamericana | Fluminense - RJ | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Campeonato Carioca A (Brasil) | Fluminense - RJ | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Copa Libertadores | Fluminense - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024 | Brasiliansk Serie A | Fluminense - RJ | 30 | 2 700 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Fluminense - RJ | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Campeonato Carioca A (Brasil) | Fluminense - RJ | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Brazilian Cup | Fluminense - RJ | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,5 | |
| CONMEBOL Recopa Sudamericana | Fluminense - RJ | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2023-2024 | Brasiliansk Serie A | Fluminense - RJ | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Fluminense - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023 | Brasiliansk Serie A | Fluminense - RJ | 31 | 2 790 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Fluminense - RJ | 13 | 1 200 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Campeonato Carioca A (Brasil) | Fluminense - RJ | 12 | 1 045 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Brazilian Cup | Fluminense - RJ | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Club World Championship(old) | Fluminense - RJ | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,6 |
| 2022-2023 | Brasiliansk Serie A | Fluminense - RJ | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Carioca A (Brasil) | Fluminense - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Brasiliansk Serie A | Fluminense - RJ | 36 | 3 240 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Fluminense - RJ | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Copa Sudamericana | Fluminense - RJ | 6 | 540 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Campeonato Carioca A (Brasil) | Fluminense - RJ | 4 | 360 | 0 | 0 | – | |
| Copa Libertadores | Fluminense - RJ | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2021-2022 | Brazilian Cup | Fluminense - RJ | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brasiliansk Serie A | Fluminense - RJ | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Brasiliansk Serie B | Cruzeiro - MG | 22 | 1 980 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021 | Brasiliansk Serie B | Cruzeiro - MG | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Mineiro Division 1 (Brasil) | Cruzeiro - MG | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Brasiliansk Serie B | Cruzeiro - MG | 45 | 3 923 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Mineiro Division 1 (Brasil) | Cruzeiro - MG | 10 | 900 | 0 | 0 | – | |
| Brazilian Cup | Cruzeiro - MG | 5 | 450 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Brasiliansk Serie B | Cruzeiro - MG | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2019-2020 | Brasiliansk Serie A | Cruzeiro - MG | 26 | 2 340 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Cruzeiro - MG | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Campeonato Mineiro Division 1 (Brasil) | Cruzeiro - MG | 3 | 270 | 0 | 0 | – |
| 2019 | Copa Libertadores | Cruzeiro - MG | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,5 |
|---|
| 2018-2019 | Brasiliansk Serie A | Cruzeiro - MG | 23 | 2 070 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Cruzeiro - MG | 11 | 990 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Brazilian Cup | Cruzeiro - MG | 10 | 907 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Campeonato Mineiro Division 1 (Brasil) | Cruzeiro - MG | 8 | 720 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2018 | Brasiliansk Serie A | Cruzeiro - MG | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2017-2018 | Brasiliansk Serie A | Cruzeiro - MG | 29 | 2 610 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Cruzeiro - MG | 5 | 450 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2016-2017 | Brasiliansk Serie A | Cruzeiro - MG | 19 | 1 655 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2016 | Brasiliansk Serie A | Cruzeiro - MG | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|
| 2015-2016 | Brasiliansk Serie A | Cruzeiro - MG | 37 | 3 330 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2014-2015 | Brasiliansk Serie A | Cruzeiro - MG | 17 | 1 530 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2012-2013 | Brasiliansk Serie A | Cruzeiro - MG | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|