Annonse
Facundo Castet spiller for Colon de Santa Fe. Posisjon: Forsvarer, Nasjonalitet: Argentina, Alder: 28, Høyde: 177 cm, Markedsverdi: 200k €. 2026: 21 kamper, 0 mål, 2 målgivende. Siste registrerte kamp: Club Ciudad de Bolivar – Colon de Santa Fe (25. oktober 2026).
Sist oppdatert:
Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Høyeste: 600k € (7. feb. 2021)
Colon de Santa Fe: 21 kamper, 0 mål, 2 målgivende
I de tilgjengelige opplysningene for Colon de Santa Fe i sesongen 2026 spilte Facundo Castet 1649 minutter og startet 18 kamper.
Colon de Santa Fe: 84 kamper, 0 mål, 4 målgivende
Estudiantes de Río Cuarto: 40 kamper, 1 mål, 0 målgivende
Temperley: 17 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Deportivo Madryn: 2 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Sarmiento Junin: 19 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Relaterte sider: Colon de Santa Fe, Live resultater fotball
Facundo Castet er 28 år gammel. Fødselsdato: 11. september 1998.
Posisjon: Forsvarer.
Facundo Castet spiller for Colon de Santa Fe.
Facundo Castet er 177 cm høy.
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Colon de Santa Fe | 27 år | 200k € | |
| Colon de Santa Fe | 27 år | 225k € | |
| Colon de Santa Fe | 26 år | 275k € | |
| Colon de Santa Fe | 26 år | 275k € | |
| Colon de Santa Fe | 25 år | 300k € | |
| Estudiantes Rio Cuarto | 25 år | 250k € | |
| Estudiantes Rio Cuarto | 24 år | 250k € | |
| Temperley | 24 år | 250k € | |
| Temperley | 23 år | 275k € | |
| Sarmiento | 23 år | 350k € | |
| Sarmiento | 22 år | 600k € | |
| Sarmiento | 21 år | 500k € | |
| Sarmiento | 21 år | 550k € | |
| Sarmiento | 20 år | 500k € |
Foretrukket fot: Venstre.
Nasjonalitet: Argentina.
Markedsverdi: 200k €.
Facundo Castet i 2026: 21 kamper, 0 mål og 2 målgivende i alle turneringer.
Facundo Castet i 2026: 21 kamper, 0 mål og 2 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 1 649 minutter. Snittvurdering: 6,5.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Primera Nacional (Argentina) | Colon de Santa Fe | 21 | 1 649 | 0 | 2 | 6,5 |
| 2025 | Primera Nacional (Argentina) | Colon de Santa Fe | 24 | 1 918 | 0 | 1 | 6,4 |
| 2024-2025 | Primera Nacional (Argentina) | Colon de Santa Fe | 7 | 542 | 0 | 1 | – |
| 2024 | Primera Nacional (Argentina) | Colon de Santa Fe | 22 | 1 823 | 0 | 0 | 6,7 |
| Copa Argentina | Colon de Santa Fe | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,6 | |
| 2023-2024 | Primera Nacional (Argentina) | Colon de Santa Fe |
| 9 |
| 810 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| Primera Nacional (Argentina) | Estudiantes de Río Cuarto | 7 | 629 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Primera Nacional (Argentina) | Estudiantes de Río Cuarto | 13 | 1 170 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Argentina | Estudiantes de Río Cuarto | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2022-2023 | Primera Nacional (Argentina) | Estudiantes de Río Cuarto | 18 | 1 505 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primera Nacional (Argentina) | Temperley | 7 | 613 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Primera Nacional (Argentina) | Temperley | 2 | 101 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primera Nacional (Argentina) | Deportivo Madryn | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Copa de la Liga Profesional | Sarmiento Junin | 2 | 52 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Primera Nacional (Argentina) | Temperley | 8 | 537 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argentinsk Primera División | Sarmiento Junin | 1 | 61 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2021 | Argentinsk Primera División | Sarmiento Junin | 3 | 240 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2020-2021 | Primera Nacional (Argentina) | Sarmiento Junin | 8 | 674 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Liga Profesional | Sarmiento Junin | 5 | 434 | 0 | 0 | 6,3 |