Annonse
Posisjon: Keeper, Nasjonalitet: Argentina, Alder: 44, Høyde: 186 cm. 2019-2020: 1 kamp, 0 mål, 0 målgivende. Siste registrerte kamp: Gimnasia y Esgrima de Mendoza – River Plate (17. juli 2019).
Sist oppdatert:
Ingen data tilgjengelig
Høyeste: 2,6 mill. € (3. feb. 2008)
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Club River Plate U20 | 39 år | 50k € | |
| Club River Plate U20 | 38 år | 100k € | |
| Club River Plate U20 | 37 år | 250k € | |
| Club River Plate U20 | 37 år | 250k € | |
| Club River Plate U20 | 36 år | 500k € | |
| Club River Plate U20 | 35 år | 500k € | |
| Club River Plate U20 | 35 år | 800k € | |
| Deportivo |
River Plate: 18 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Deportivo: 57 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Atlético Madrid: 5 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Mallorca: 1 kamp, 0 mål, 0 målgivende
Relaterte sider: Live resultater fotball
Germán Lux er 44 år gammel. Fødselsdato: 6. juli 1982.
Posisjon: Keeper.
Germán Lux er 186 cm høy.
Foretrukket fot: Høyre.
Nasjonalitet: Argentina.
Germán Lux i 2019-2020: 1 kamp, 0 mål og 0 målgivende i alle turneringer.
| 34 år |
| 800k € |
| Deportivo | 34 år | 1 mill. € |
| Deportivo | 34 år | 1 mill. € |
| Deportivo | 33 år | 1 mill. € |
| Deportivo | 32 år | 800k € |
| Deportivo | 32 år | 1 mill. € |
| Deportivo | 32 år | 1,5 mill. € |
| Deportivo | 32 år | 2 mill. € |
| Deportivo | 31 år | 1 mill. € |
| Deportivo | 31 år | 600k € |
| Deportivo | 30 år | 600k € |
| Deportivo | 30 år | 800k € |
| Deportivo | 30 år | 800k € |
| Deportivo | 29 år | 800k € |
| Deportivo | 29 år | 900k € |
| Mallorca | 28 år | 1 mill. € |
| Mallorca | 28 år | 1 mill. € |
| Mallorca | 27 år | 1,4 mill. € |
| Mallorca | 27 år | 1,4 mill. € |
| Mallorca | 27 år | 1,6 mill. € |
| Mallorca | 26 år | 1,6 mill. € |
| Mallorca | 26 år | 2,4 mill. € |
| Mallorca | 25 år | 2,6 mill. € |
| Mallorca | 25 år | 2 mill. € |
| Club River Plate U20 | 24 år | 1,6 mill. € |
| Club River Plate U20 | 22 år | 1,4 mill. € |
Germán Lux i 2019-2020: 1 kamp, 0 mål og 0 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 17 minutter. Snittvurdering: 4,9.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-2020 | Copa Libertadores | River Plate | 1 | 17 | 0 | 0 | 4,9 |
| 2019 | Copa Libertadores | River Plate | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
| Copa Argentina | River Plate | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2018-2019 | Argentinsk Primera División | River Plate | 5 | 360 | 0 | 0 | 6,6 |
| Copa Argentina | River Plate | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2018 | Klubb-VM (gammelt format) | River Plate | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2017-2018 |
| Argentinsk Primera División |
| River Plate |
| 7 |
| 469 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| 2016-2017 | LaLiga | Deportivo | 25 | 2 205 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2015-2016 | LaLiga | Deportivo | 29 | 2 557 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2013-2014 | Segunda División | Deportivo | 1 | 40 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | LaLiga | Deportivo | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | LaLiga | Atlético Madrid | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2009-2010 | LaLiga | Atlético Madrid | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2008-2009 | LaLiga | Atlético Madrid | 3 | 63 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LaLiga | Mallorca | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2007-2008 | LaLiga | Deportivo | 1 | 49 | 0 | 0 | – |
|---|