Annonse
Harvey Barnes spiller for Newcastle. Posisjon: Angriper, Nasjonalitet: England, Alder: 28, Høyde: 174 cm, Markedsverdi: 35 mill. €. 2026-2027: 12 kamper, 4 mål, 2 målgivende. Siste registrerte kamp: Newcastle United – Everton (2. november 2026).
Sist oppdatert:

Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Ingen data tilgjengelig
Høyeste: 35 mill. € (17. mars 2021)
Newcastle United: 9 kamper, 2 mål, 2 målgivende
I de tilgjengelige opplysningene for Newcastle United i sesongen 2026/27 spilte Harvey Barnes 796 minutter og startet 9 kamper.
Newcastle United: 137 kamper, 36 mål, 15 målgivende
Leicester City: 184 kamper, 45 mål, 31 målgivende
West Bromwich Albion: 26 kamper, 8 mål, 6 målgivende
Barnsley: 22 kamper, 5 mål, 3 målgivende
Milton Keynes Dons: 8 kamper, 3 mål, 1 målgivende
Relaterte sider: Newcastle, Live resultater fotball
Harvey Barnes er 28 år gammel. Fødselsdato: 9. desember 1997.
Posisjon: Angriper.
Harvey Barnes spiller for Newcastle.
Harvey Barnes er 174 cm høy.
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Newcastle | 28 år | 35 mill. € | |
| Newcastle | 28 år | 32 mill. € | |
| Newcastle | 28 år | 32 mill. € | |
| Newcastle | 27 år | 35 mill. € | |
| Newcastle | 27 år | 30 mill. € | |
| Newcastle | 27 år | 35 mill. € | |
| Newcastle | 26 år | 35 mill. € | |
| Newcastle | 26 år | 35 mill. € | |
| Leicester | 25 år | 35 mill. € | |
| Leicester | 24 år | 32 mill. € | |
| Leicester | 24 år | 32 mill. € | |
| Leicester | 24 år | 32 mill. € | |
| Leicester | 23 år | 35 mill. € | |
| Leicester | 23 år | 35 mill. € | |
| Leicester | 22 år | 28 mill. € | |
| Leicester | 22 år | 22 mill. € | |
| Leicester | 22 år | 17,5 mill. € | |
| Leicester | 22 år | 22 mill. € | |
| Leicester | 21 år | 12 mill. € | |
| Leicester | 21 år | 7 mill. € | |
| West Brom | 20 år | 1,5 mill. € | |
| Barnsley | 19 år | 250k € | |
| Milton Keynes Dons | 19 år | 100k € |
Nasjonalitet: England.
Markedsverdi: 35 mill. €.
Harvey Barnes i 2026-2027: 12 kamper, 4 mål og 2 målgivende i alle turneringer.
Harvey Barnes i 2026-2027: 12 kamper, 4 mål og 2 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 976 minutter. Snittvurdering: 7,0.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Premier League | Newcastle United | 9 | 796 | 2 | 2 | 6,8 |
| EFL Cup | Newcastle United | 3 | 180 | 2 | 0 | 7,4 | |
| 2026 | Treningskamper for klubblag | Newcastle United | 2 | 180 | 1 | 0 | 7,5 |
| 2025-2026 | Premier League | Newcastle United | 37 | 1 961 | 7 | 1 | 6,6 |
| Champions League | Newcastle United | 12 | 808 | 6 | 4 | 7,4 | |
| EFL Cup | Newcastle United | 5 | 288 | 0 | 1 | 6,5 | |
| FA-cupen |
| Newcastle United |
| 3 |
| 300 |
| 3 |
| 0 |
| 7,4 |
| Privatlandskamper | Newcastle United | 1 | 21 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2024-2025 | Premier League | Newcastle United | 33 | 1 764 | 9 | 4 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Cup | Newcastle United | 5 | 266 | 0 | 0 | 6,5 | |
| FA-cupen | Newcastle United | 2 | 102 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Treningskamper for klubblag | Newcastle United | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,2 |
| 2023-2024 | Premier League | Newcastle United | 21 | 794 | 5 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Treningskamper for klubblag | Newcastle United | 1 | 63 | 0 | 0 | 6,0 | |
| FA-cupen | Newcastle United | 1 | 58 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Champions League | Newcastle United | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2022-2023 | Premier League | Leicester City | 34 | 2 718 | 13 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Cup | Leicester City | 4 | 349 | 0 | 1 | 7,0 | |
| FA-cupen | Leicester City | 2 | 180 | 0 | 1 | 7,2 |
| 2021-2022 | Premier League | Leicester City | 32 | 2 105 | 6 | 10 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Conference League | Leicester City | 8 | 521 | 2 | 1 | 6,8 | |
| Europa League | Leicester City | 4 | 275 | 1 | 2 | 7,3 | |
| FA-cupen | Leicester City | 2 | 135 | 1 | 0 | 7,1 | |
| EFL Cup | Leicester City | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,1 |
| 2021 | Community Shield | Leicester City | 1 | 79 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2020-2021 | Premier League | Leicester City | 25 | 1 949 | 9 | 4 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa League | Leicester City | 8 | 485 | 3 | 0 | 7,0 | |
| FA-cupen | Leicester City | 2 | 172 | 1 | 0 | 7,0 |
| 2020 | Privatlandskamper | EnglandLandslag | 1 | 14 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2019-2020 | Premier League | Leicester City | 36 | 2 090 | 6 | 8 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA-cupen | Leicester City | 3 | 190 | 1 | 0 | 6,4 | |
| EFL Cup | Leicester City | 3 | 200 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2019 | U21-EM | EnglandLandslag | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2018-2019 | Premier League | Leicester City | 16 | 1 009 | 1 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | West Bromwich Albion | 26 | 2 134 | 8 | 6 | 7,2 |
| 2017-2018 | Premier League | Leicester City | 3 | 8 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Barnsley | 22 | 1 313 | 5 | 3 | 7,0 |
| 2016-2017 | League One | Milton Keynes Dons | 8 | 719 | 3 | 1 | 7,1 |
|---|