Annonse
Hideyoshi Arakaki spiller for Comerciantes. Posisjon: Angriper, Nasjonalitet: Peru, Alder: 28, Høyde: 164 cm, Markedsverdi: 250k €. 2026: 5 kamper, 1 mål, 0 målgivende. Siste registrerte kamp: Sporting Cristal – Tarma (24. mai 2026).
Sist oppdatert:
Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Skadet
Høyeste: 575k € (21. nov. 2022)
Comerciantes: 8 kamper, 2 mål, 0 målgivende
I de tilgjengelige opplysningene for Comerciantes i sesongen 2026 spilte Hideyoshi Arakaki 497 minutter og startet 7 kamper.
Tarma: 5 kamper, 1 mål, 0 målgivende
Ayacucho Club: 16 kamper, 3 mål, 3 målgivende
Alianza Atlético de Sullana: 19 kamper, 0 mål, 1 målgivende
Cusco: 24 kamper, 2 mål, 1 målgivende
UTC Cajamarca: 32 kamper, 12 mål, 1 målgivende
Deportivo Municipal: 18 kamper, 2 mål, 2 målgivende
Relaterte sider: Comerciantes, Live resultater fotball
Hideyoshi Arakaki er 28 år gammel. Fødselsdato: 2. januar 1998.
Posisjon: Angriper.
Hideyoshi Arakaki spiller for Comerciantes.
Hideyoshi Arakaki er 164 cm høy.
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Comerciantes | 28 år | 225k € | |
| Tarma | 28 år | 250k € | |
| Ayacucho | 27 år | 275k € | |
| Univ.Cesar Vallejo | 27 år | 250k € | |
| Alianza Atletico Sullana | 26 år | 300k € | |
| Alianza Atletico Sullana | 26 år | 350k € | |
| Cusco | 25 år | 425k € | |
| Cusco | 25 år | 500k € | |
| UTC Cajamarca | 24 år | 575k € | |
| UTC Cajamarca | 24 år | 425k € | |
| Deportivo Municipal | 23 år | 300k € | |
| Deportivo Municipal | 23 år | 300k € | |
| FBC Melgar | 22 år | 300k € | |
| FBC Melgar | 22 år | 400k € | |
| FBC Melgar | 22 år | 450k € | |
| FBC Melgar | 21 år | 400k € | |
| Dep.San Martin | 19 år | 200k € | |
| Dep.San Martin | 19 år | 150k € | |
| Dep.San Martin | 19 år | 125k € | |
| Dep.San Martin | 18 år | 125k € | |
| Dep.San Martin | 18 år | 100k € | |
| Dep.San Martin | 18 år | 75k € |
Foretrukket fot: Høyre.
Nasjonalitet: Peru.
Markedsverdi: 250k €.
Hideyoshi Arakaki i 2026: 5 kamper, 1 mål og 0 målgivende i alle turneringer.
Hideyoshi Arakaki i 2026: 5 kamper, 1 mål og 0 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 177 minutter. Snittvurdering: 6,6.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Liga 1 Peru | Tarma | 5 | 177 | 1 | 0 | 6,6 |
| 2025-2026 | Liga 1 Peru | Ayacucho Club | 6 | 369 | 1 | 0 | 6,3 |
| 2025 | Liga 1 Peru | Ayacucho Club | 9 | 660 | 2 | 3 | 6,7 |
| 2024-2025 | Liga 1 Peru | Ayacucho Club | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,7 |
| Liga 1 Peru | Alianza Atlético de Sullana | 2 | 57 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024 | Liga 1 Peru | Alianza Atlético de Sullana | 8 | 315 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 |
|---|
| Liga 1 Peru |
| Alianza Atlético de Sullana |
| 9 |
| 354 |
| 0 |
| 1 |
| 6,5 |
| Liga 1 Peru | Cusco | 5 | 217 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023 | Liga 1 Peru | Cusco | 9 | 139 | 2 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2022-2023 | Liga 1 Peru | Cusco | 10 | 370 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 Peru | UTC Cajamarca | 9 | 470 | 5 | 0 | 7,2 |
| 2022 | Liga 1 Peru | UTC Cajamarca | 5 | 276 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2021-2022 | Liga 1 Peru | UTC Cajamarca | 18 | 1 249 | 6 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 Peru | Deportivo Municipal | 7 | 279 | 1 | 0 | 6,4 |
| 2021 | Liga 1 Peru | Deportivo Municipal | 1 | 57 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | Liga 1 Peru | Deportivo Municipal | 10 | 648 | 1 | 2 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 Peru | FBC Melgar | 7 | 319 | 2 | 1 | – | |
| Copa Sudamericana | FBC Melgar | 2 | 51 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Liga 1 Peru | FBC Melgar | 2 | 96 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | Liga 1 Peru | FBC Melgar | 3 | 98 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2019 | Liga 1 Peru | FBC Melgar | 6 | 167 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | FBC Melgar | 6 | 307 | 1 | 0 | 6,5 |
| 2018-2019 | Liga 1 Peru | FBC Melgar | 18 | 707 | 1 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | FBC Melgar | 3 | 11 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Copa Sudamericana | FBC Melgar | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2018 | Liga 1 Peru | FBC Melgar | 3 | 66 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2017-2018 | Liga 1 Peru | FBC Melgar | 10 | 373 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga 1 Peru | Universidad San Martin | 13 | 720 | 2 | 1 | 6,7 |
| 2017 | Liga 1 Peru | Universidad San Martin | 3 | 170 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2016-2017 | Liga 1 Peru | Universidad San Martin | 6 | 276 | 2 | 0 | 7,1 |
|---|