Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Ingen data tilgjengelig
Høyeste: 600k € (5. jan. 2022)
Sist oppdatert:
Jérôme Déom spiller for Roda JC. Posisjon: Midtbanespiller, Nasjonalitet: Belgia, Alder: 27, Høyde: 175 cm, Markedsverdi: 250k €. Jérôme Déom i 2026-2027: 6 kamper, 0 mål og 1 målgivende i alle turneringer.
Den nyeste kampen i de tilgjengelige opplysningene der Jérôme Déom spilte, var Roda JC – RKC Waalwijk, med 56 minutter på banen. Kampdato: 26. september 2026.
Roda JC: 6 kamper, 0 mål, 1 målgivende
I de tilgjengelige opplysningene for Roda JC i sesongen 2026/27 spilte Jérôme Déom 423 minutter og startet 6 kamper.
Roda JC: 22 kamper, 0 mål, 1 målgivende
KAS Eupen: 104 kamper, 4 mål, 7 målgivende
MVV Maastricht: 78 kamper, 4 mål, 9 målgivende
Standard Liege: 4 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Relaterte sider: Roda JC, Live resultater fotball
Jérôme Déom er 27 år gammel. Fødselsdato: 19. april 1999.
Posisjon: Midtbanespiller.
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Roda JC | 27 år | 250k € | |
| Roda JC | 26 år | 250k € | |
| Roda JC | 26 år | 300k € | |
| Free Player | 26 år | 300k € | |
| KAS Eupen | 26 år | 400k € | |
| KAS Eupen | 25 år | 400k € | |
| KAS Eupen | 25 år | 350k € | |
| KAS Eupen | 24 år | 350k € | |
| KAS Eupen | 24 år | 400k € | |
| KAS Eupen | 23 år | 400k € | |
| KAS Eupen | 22 år | 500k € | |
| KAS Eupen | 22 år | 600k € | |
| KAS Eupen | 22 år | 450k € | |
| MVV Maastricht | 21 år | 375k € | |
| MVV Maastricht | 21 år | 425k € | |
| MVV Maastricht | 21 år | 425k € | |
| MVV Maastricht | 20 år | 350k € | |
| MVV Maastricht | 20 år | 400k € | |
| MVV Maastricht | 19 år | 300k € | |
| Standard Liege | 19 år | 300k € | |
| Standard Liege | 18 år | 300k € | |
| St. Liege U23 | 18 år | 400k € | |
| St. Liege U23 | 17 år | 100k € | |
| St. Liege U23 | 17 år | 100k € |
Jérôme Déom spiller for Roda JC.
Jérôme Déom er 175 cm høy.
Foretrukket fot: Høyre.
Nasjonalitet: Belgia.
Markedsverdi: 250k €.
Jérôme Déom i 2026-2027: 6 kamper, 0 mål og 1 målgivende i alle turneringer.
Jérôme Déom i 2026-2027: 6 kamper, 0 mål og 1 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 423 minutter. Snittvurdering: 6,6.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Eerste Divisie | Roda JC | 6 | 423 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2025-2026 | Eerste Divisie | Roda JC | 16 | 556 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024-2025 | Challenger Pro League (Belgia) | KAS Eupen | 28 | 1 579 | 3 | 5 | 6,6 |
| 2023-2024 | Belgisk Pro League | KAS Eupen | 26 | 912 | 1 | 1 | 6,2 |
| 2022-2023 | Belgisk Pro League | KAS Eupen | 16 | 508 | 0 | 1 | 6,3 |
| Belgian Cup | KAS Eupen | 1 | 32 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Belgisk Pro League | KAS Eupen | 30 | 1 093 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belgian Cup | KAS Eupen | 3 | 122 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2020-2021 | Eerste Divisie | MVV Maastricht | 37 | 3 238 | 3 | 7 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netherlands KNVB Cup | MVV Maastricht | 1 | 120 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Eerste Divisie | MVV Maastricht | 22 | 1 700 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netherlands KNVB Cup | MVV Maastricht | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Eerste Divisie | MVV Maastricht | 17 | 1 186 | 1 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | Belgisk Pro League | Standard Liege | 3 | 134 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2015-2016 | Belgisk Pro League | Standard Liege | 1 | 22 | 0 | 0 | – |
|---|