Annonse
Joseph Mora spiller for Deportivo Saprissa. Posisjon: Forsvarer, Nasjonalitet: Costa Rica, Alder: 33, Høyde: 170 cm, Markedsverdi: 275k €. 2026: 9 kamper, 0 mål, 1 målgivende. Siste registrerte kamp: Deportivo Saprissa – Luis Angel Firpo (29. oktober 2026).
Sist oppdatert:
Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Skadet
Ingen data tilgjengelig
Høyeste: 800k € (29. nov. 2019)
Deportivo Saprissa: 10 kamper, 0 mål, 0 målgivende
I de tilgjengelige opplysningene for Deportivo Saprissa i sesongen 2026/27 spilte Joseph Mora 719 minutter og startet 8 kamper.
Deportivo Saprissa: 14 kamper, 1 mål, 1 målgivende
Charlotte: 31 kamper, 0 mål, 0 målgivende
DC United: 101 kamper, 0 mål, 2 målgivende
Relaterte sider: Deportivo Saprissa, Live resultater fotball
Joseph Mora er 33 år gammel. Fødselsdato: 15. januar 1993.
Posisjon: Forsvarer.
Joseph Mora spiller for Deportivo Saprissa.
Joseph Mora er 170 cm høy.
Foretrukket fot: Venstre.
Nasjonalitet: Costa Rica.
Markedsverdi: 275k €.
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Deportivo Saprissa | 33 år | 275k € | |
| Deportivo Saprissa | 32 år | 300k € | |
| Deportivo Saprissa | 32 år | 300k € | |
| Deportivo Saprissa | 31 år | 325k € | |
| Deportivo Saprissa | 31 år | 450k € | |
| Deportivo Saprissa | 31 år | 500k € | |
| Free Player | 30 år | 700k € | |
| Charlotte | 29 år | 800k € | |
| Charlotte | 29 år | 800k € | |
| DC United | 28 år | 800k € | |
| DC United | 28 år | 800k € | |
| DC United | 27 år | 800k € | |
| DC United | 27 år | 800k € | |
| DC United | 27 år | 650k € | |
| DC United | 26 år | 800k € | |
| DC United | 26 år | 600k € | |
| DC United | 25 år | 600k € | |
| DC United | 25 år | 350k € | |
| Deportivo Saprissa | 24 år | 225k € | |
| Deportivo Saprissa | 24 år | 175k € | |
| Deportivo Saprissa | 23 år | 150k € | |
| Deportivo Saprissa | 23 år | 125k € | |
| Deportivo Saprissa | 22 år | 125k € | |
| Deportivo Saprissa | 22 år | 150k € |
Joseph Mora i 2026: 9 kamper, 0 mål og 1 målgivende i alle turneringer.
Joseph Mora i 2026: 9 kamper, 0 mål og 1 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 668 minutter.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | CONCACAF Central American Cup | Deportivo Saprissa | 5 | 335 | 0 | 1 | 6,2 |
| VM-kvalifisering (CONCACAF) | Costa RicaLandslag | 4 | 333 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2025 | CONCACAF Central American Cup | Deportivo Saprissa | 3 | 270 | 1 | 0 | 7,0 |
| CONCACAF Champions Cup | Deportivo Saprissa | 2 | 179 | 0 | 0 | 6,6 | |
| CONCACAF Gold Cup | Costa RicaLandslag | 3 | 270 | 0 | 2 | 6,1 | |
| 2024-2025 | CONCACAF Gold Cup | Costa RicaLandslag | 1 | 78 | 0 | 0 | 6,4 |
| VM-kvalifisering (CONCACAF) | Costa RicaLandslag | 1 | 62 | 1 | 0 | 8,8 |
| 2024 | CONCACAF Champions Cup | Deportivo Saprissa | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa América | Costa RicaLandslag | 3 | 134 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2023-2024 | Primera División Costa Rica | Deportivo Saprissa | 2 | 138 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Privatlandskamper | Costa RicaLandslag | 2 | 91 | 0 | 0 | 6,3 | |
| CONCACAF Nations League | Costa RicaLandslag | 1 | 89 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2023 | Major League Soccer | Charlotte | 3 | 172 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2022-2023 | Major League Soccer | Charlotte | 1 | 18 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| US Open Cup | Charlotte | 1 | 81 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022 | Major League Soccer | Charlotte | 21 | 1 655 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| US Open Cup | Charlotte | 2 | 175 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2021-2022 | Major League Soccer | Charlotte | 2 | 61 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Treningskamper for klubblag | Charlotte | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Major League Soccer | DC United | 4 | 188 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021 | Major League Soccer | DC United | 19 | 1 054 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2020-2021 | Major League Soccer | DC United | 4 | 285 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Privatlandskamper | Costa RicaLandslag | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 | |
| CONCACAF Nations League | Costa RicaLandslag | 1 | 42 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Major League Soccer | DC United | 20 | 1 496 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2019-2020 | Major League Soccer | DC United | 10 | 866 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Privatlandskamper | Costa RicaLandslag | 1 | 27 | 0 | 0 | – |
| 2019 | Major League Soccer | DC United | 10 | 814 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| US Open Cup | DC United | 1 | 96 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2018-2019 | Major League Soccer | DC United | 13 | 1 108 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2018 | Major League Soccer | DC United | 12 | 1 001 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2017-2018 | Major League Soccer | DC United | 8 | 446 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|