
Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Skadet
Ingen data tilgjengelig
Høyeste: 2,5 mill. € (2. juni 2025)
Sist oppdatert:
Jubal spiller for Krasnodar. Posisjon: Forsvarer, Nasjonalitet: Brasil, Alder: 33, Høyde: 190 cm, Markedsverdi: 1,5 mill. €. Jubal i 2026-2027: 11 kamper, 3 mål og 0 målgivende i alle turneringer.
Den nyeste kampen i de tilgjengelige opplysningene der Jubal spilte, var Krasnodar – Zenit St. Petersburg, med 90 minutter på banen. Kampdato: 10. oktober 2026.
Krasnodar: 10 kamper, 3 mål, 0 målgivende
I de tilgjengelige opplysningene for Krasnodar i sesongen 2026/27 spilte Jubal 881 minutter og startet 10 kamper.
Krasnodar: 29 kamper, 6 mål, 0 målgivende
Auxerre: 179 kamper, 19 mål, 3 målgivende
Vitoria Setubal: 27 kamper, 2 mål, 0 målgivende
Boavista: 13 kamper, 0 mål, 1 målgivende
Vitoria Guimaraes: 25 kamper, 1 mål, 0 målgivende
Arouca: 42 kamper, 2 mål, 1 målgivende
Relaterte sider: Krasnodar, Live resultater fotball
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Krasnodar | 32 år | 1,5 mill. € | |
| Krasnodar | 32 år | 2 mill. € | |
| Auxerre | 31 år | 2,5 mill. € | |
| Auxerre | 31 år | 2 mill. € | |
| Auxerre | 30 år | 2 mill. € | |
| Auxerre | 30 år | 2 mill. € | |
| Auxerre | 29 år | 2 mill. € | |
| Auxerre | 29 år | 2 mill. € | |
| Auxerre | 28 år | 2 mill. € | |
| Auxerre | 28 år | 1 mill. € | |
| Auxerre | 27 år | 600k € | |
| Auxerre | 27 år | 600k € | |
| Vitoria Setubal | 26 år | 600k € | |
| Vitoria Setubal | 26 år | 550k € | |
| Vitoria Setubal | 26 år | 700k € | |
| Boavista | 25 år | 700k € | |
| Portimonense | 25 år | 700k € | |
| Portimonense | 25 år | 1 mill. € | |
| Vitoria Guimaraes | 24 år | 1,3 mill. € | |
| Vitoria Guimaraes | 24 år | 1,3 mill. € | |
| Arouca | 23 år | 1 mill. € | |
| Arouca | 23 år | 1 mill. € | |
| Arouca | 22 år | 600k € | |
| Avaí | 22 år | 250k € | |
| Santos | 21 år | 250k € | |
| Santos | 21 år | 250k € | |
| Santos | 20 år | 100k € | |
| Santos U20 | 18 år | 100k € |
Jubal er 33 år gammel. Fødselsdato: 29. august 1993.
Posisjon: Forsvarer.
Jubal spiller for Krasnodar.
Jubal er 190 cm høy.
Foretrukket fot: Høyre.
Nasjonalitet: Brasil.
Markedsverdi: 1,5 mill. €.
Jubal i 2026-2027: 11 kamper, 3 mål og 0 målgivende i alle turneringer.
Jubal i 2026-2027: 11 kamper, 3 mål og 0 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 971 minutter. Snittvurdering: 7,2.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Russisk Premier League | Krasnodar | 10 | 881 | 3 | 0 | 7,2 |
| Russian Cup | Krasnodar | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2025-2026 | Russisk Premier League | Krasnodar | 11 | 494 | 2 | 0 | 7,0 |
| Russian Cup | Krasnodar | 6 | 405 | 1 | 0 | 6,7 | |
| 2024-2025 | Russian Cup | Krasnodar | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
| Ligue 1 | Auxerre | 31 | 2 647 | 6 | 0 | 6,9 | |
| 2023-2024 | Ligue 2 |
| Auxerre |
| 33 |
| 2 789 |
| 6 |
| 1 |
| 7,2 |
| Coupe de France | Auxerre | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2022-2023 | Ligue 1 | Auxerre | 37 | 3 216 | 3 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Auxerre | 3 | 270 | 1 | 0 | 7,1 |
| 2021-2022 | Ligue 2 | Auxerre | 39 | 3 541 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Auxerre | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Ligue 2 | Auxerre | 34 | 3 060 | 2 | 1 | – |
|---|
| 2019-2020 | Primeira Liga | Vitoria Setubal | 24 | 1 876 | 2 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portuguese League Cup | Vitoria Setubal | 2 | 121 | 0 | 0 | – | |
| Portuguese Cup | Vitoria Setubal | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Primeira Liga | Boavista | 13 | 869 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2017-2018 | Primeira Liga | Vitoria Guimaraes | 24 | 1 988 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Vitoria Guimaraes | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2016-2017 | Primeira Liga | Arouca | 32 | 2 870 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2015-2016 | Primeira Liga | Arouca | 10 | 749 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brasiliansk Serie A | Santos - SP | 5 | 360 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2015 | Brasiliansk Serie A | Avaí | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2014 | Brasiliansk Serie A | Santos - SP | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2013-2014 | Brasiliansk Serie A | Santos - SP | 2 | 122 | 0 | 0 | – |
|---|