Annonse
Kadeem Harris spiller for Gillingham. Posisjon: Angriper, Nasjonalitet: England, Alder: 33, Høyde: 174 cm, Markedsverdi: 100k €. 2026-2027: 3 kamper, 0 mål, 0 målgivende. Siste registrerte kamp: Fleetwood Town – Gillingham (22. august 2026).
Sist oppdatert:
Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Ingen data tilgjengelig
Høyeste: 1,5 mill. € (26. feb. 2020)
Gillingham: 2 kamper, 0 mål, 0 målgivende
I de tilgjengelige opplysningene for Gillingham i sesongen 2026/27 spilte Kadeem Harris 142 minutter og startet 2 kamper.
Gillingham: 3 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Salford City: 26 kamper, 4 mål, 4 målgivende
Carlisle United: 31 kamper, 3 mål, 2 målgivende
Şanlıurfaspor: 11 kamper, 1 mål, 1 målgivende
Bandırmaspor: 12 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Samsunspor: 25 kamper, 2 mål, 2 målgivende
Relaterte sider: Gillingham, Live resultater fotball
Kadeem Harris er 33 år gammel. Fødselsdato: 8. juni 1993.
Posisjon: Angriper.
Kadeem Harris spiller for Gillingham.
Kadeem Harris er 174 cm høy.
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Salford City | 32 år | 100k € | |
| Salford City | 32 år | 125k € | |
| Carlisle United | 32 år | 125k € | |
| Carlisle United | 31 år | 150k € | |
| Free Player | 31 år | 200k € | |
| Sanliurfaspor | 31 år | 250k € | |
| Sanliurfaspor | 30 år | 300k € | |
| Bandırmaspor | 30 år | 350k € | |
| Bandırmaspor | 30 år | 400k € | |
| Samsunspor | 30 år | 700k € | |
| Samsunspor | 29 år | 750k € | |
| Samsunspor | 29 år | 750k € | |
| Beykoz Anadolu | 29 år | 1 mill. € | |
| Metalist Kharkiv | 28 år | 1,2 mill. € | |
| Sheffield Wednesday | 28 år | 1,5 mill. € | |
| Sheffield Wednesday | 27 år | 1,5 mill. € | |
| Sheffield Wednesday | 27 år | 1,5 mill. € | |
| Sheffield Wednesday | 26 år | 1,2 mill. € | |
| Sheffield Wednesday | 26 år | 1,5 mill. € | |
| Sheffield Wednesday | 26 år | 1 mill. € | |
| Cardiff City | 26 år | 750k € | |
| Cardiff City | 25 år | 500k € | |
| Cardiff City | 25 år | 350k € | |
| Cardiff City | 24 år | 350k € | |
| Cardiff City | 23 år | 350k € | |
| Cardiff City | 23 år | 150k € | |
| Barnsley | 22 år | 150k € | |
| Cardiff City | 21 år | 150k € | |
| Cardiff City | 18 år | 150k € |
Foretrukket fot: Høyre.
Nasjonalitet: England.
Markedsverdi: 100k €.
Kadeem Harris i 2026-2027: 3 kamper, 0 mål og 0 målgivende i alle turneringer.
Kadeem Harris i 2026-2027: 3 kamper, 0 mål og 0 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 209 minutter. Snittvurdering: 6,1.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League Two | Gillingham | 2 | 142 | 0 | 0 | 6,1 |
| EFL Cup | Gillingham | 1 | 67 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2025-2026 | League Two | Salford City | 23 | 1 875 | 4 | 3 | 6,6 |
| FA-cupen | Salford City | 2 | 157 | 0 | 1 | 6,9 | |
| EFL Cup | Salford City | 1 | 68 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2024-2025 | League Two | Carlisle United | 30 | 2 332 | 3 | 2 | 6,6 |
| EFL Trophy | Carlisle United |
| 1 |
| 45 |
| 0 |
| 0 |
| 6,8 |
| 2023-2024 | TFF 1. Lig | Şanlıurfaspor | 11 | 575 | 1 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TFF 1. Lig | Bandırmaspor | 11 | 577 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Tyrkisk cup | Bandırmaspor | 1 | 20 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | TFF 1. Lig | Samsunspor | 24 | 1 421 | 2 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tyrkisk cup | Samsunspor | 1 | 83 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | TFF 1. Lig | Beykoz Anadoluspor | 6 | 379 | 3 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukrainsk 1. liga | Metalist Kharkiv | 9 | 306 | 0 | 0 | – | |
| Ukrainsk cup | Metalist Kharkiv | 1 | 30 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Championship | Sheffield Wednesday | 38 | 2 669 | 0 | 4 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA-cupen | Sheffield Wednesday | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,9 | |
| EFL Cup | Sheffield Wednesday | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2019-2020 | Championship | Sheffield Wednesday | 42 | 3 331 | 3 | 4 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA-cupen | Sheffield Wednesday | 2 | 109 | 0 | 0 | – | |
| EFL Cup | Sheffield Wednesday | 2 | 76 | 0 | 1 | 6,8 | |
| Armensk Premier League | Sheffield Wednesday | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2018-2019 | Premier League | Cardiff City | 13 | 366 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA-cupen | Cardiff City | 1 | 54 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2017-2018 | Championship | Cardiff City | 2 | 87 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | Championship | Cardiff City | 36 | 2 082 | 4 | 4 | 6,5 |
|---|
| 2015-2016 | Championship | Cardiff City | 3 | 44 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2014-2015 | Championship | Cardiff City | 9 | 196 | 0 | 0 | 5,8 |
|---|