Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Høyeste: 325k € (19. des. 2024)
Sist oppdatert:
Ladislav Krobot spiller for Bohemians. Posisjon: Angriper, Nasjonalitet: Tsjekkia, Alder: 25, Høyde: 182 cm, Markedsverdi: 250k €. Ladislav Krobot i 2026-2027: 7 kamper, 0 mål og 0 målgivende i alle turneringer.
Den nyeste kampen i de tilgjengelige opplysningene der Ladislav Krobot spilte, var Bohemians Praha 1905 – Baník Ostrava, med 69 minutter på banen. Kampdato: 10. oktober 2026.
Bohemians Praha 1905: 7 kamper, 0 mål, 0 målgivende
I de tilgjengelige opplysningene for Bohemians Praha 1905 i sesongen 2026/27 spilte Ladislav Krobot 174 minutter og startet 1 kamp.
Bohemians Praha 1905: 7 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Pardubice: 89 kamper, 15 mål, 5 målgivende
Mladá Boleslav: 19 kamper, 1 mål, 0 målgivende
Relaterte sider: Bohemians, Live resultater fotball
Ladislav Krobot er 25 år gammel. Fødselsdato: 1. april 2001.
Posisjon: Angriper.
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Pardubice | 25 år | 250k € | |
| Pardubice | 24 år | 300k € | |
| Pardubice | 24 år | 250k € | |
| Pardubice | 24 år | 325k € | |
| Pardubice | 23 år | 325k € | |
| Pardubice | 23 år | 300k € | |
| Pardubice | 22 år | 225k € | |
| Pardubice | 22 år | 225k € | |
| Ml. Boleslav | 21 år | 175k € | |
| Viagem | 21 år | 175k € | |
| Viagem | 20 år | 150k € | |
| Mlada Boleslav U19 | 19 år | 100k € | |
| Slavia Prague U19 | 16 år | 50k € |
Ladislav Krobot spiller for Bohemians.
Ladislav Krobot er 182 cm høy.
Nasjonalitet: Tsjekkia.
Markedsverdi: 250k €.
Ladislav Krobot i 2026-2027: 7 kamper, 0 mål og 0 målgivende i alle turneringer.
Ladislav Krobot i 2026-2027: 7 kamper, 0 mål og 0 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 174 minutter. Snittvurdering: 6,5.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | 1. liga | Bohemians Praha 1905 | 7 | 174 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2025-2026 | 1. liga | Pardubice | 18 | 689 | 1 | 1 | 6,4 |
| 2024-2025 | 1. liga | Pardubice | 25 | 1 374 | 3 | 4 | 6,7 |
| 2023-2024 | 1. liga | Pardubice | 28 | 1 160 | 7 | 0 | 6,7 |
| Czech Cup | Pardubice | 1 | 44 | 0 | 0 | – | |
| 2022-2023 | 1. liga | Pardubice | 17 | 492 | 4 | 0 | 6,7 |
| 1. liga | Mladá Boleslav | 8 | 160 | 1 | 0 | 6,6 | |
| 2021-2022 | Chance Národní Liga (Tsjekkia) | Mladá Boleslav | 6 | 424 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | 1. liga | Mladá Boleslav | 5 | 204 | 0 | 0 | – |