Annonse
Posisjon: Midtbanespiller, Nasjonalitet: Ungarn, Alder: 32, Høyde: 173 cm, Markedsverdi: 150k €. 2025-2026: 9 kamper, 1 mål, 0 målgivende. Siste registrerte kamp: Csikszereda Miercurea Ciuc – Botosani (16. mai 2026).
Sist oppdatert:
Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Skadet
Høyeste: 3 mill. € (14. juli 2021)
Csikszereda Miercurea Ciuc: 9 kamper, 1 mål, 0 målgivende
Grazer AK: 13 kamper, 0 mål, 2 målgivende
Hajduk Split: 13 kamper, 0 mål, 1 målgivende
Panathinaikos: 21 kamper, 2 mål, 0 målgivende
Osijek: 105 kamper, 17 mål, 8 målgivende
Astana: 13 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Relaterte sider: Live resultater fotball
László Kleinheisler er 32 år gammel. Fødselsdato: 8. april 1994.
Posisjon: Midtbanespiller.
László Kleinheisler er 173 cm høy.
Foretrukket fot: Høyre.
Nasjonalitet: Ungarn.
Markedsverdi: 150k €.
László Kleinheisler i 2025-2026: 9 kamper, 1 mål og 0 målgivende i alle turneringer.
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Free Player | 32 år | 150k € | |
| Csikszereda Miercurea Ciuc | 32 år | 200k € | |
| Free Player | 31 år | 275k € | |
| Grazer AK | 31 år | 300k € | |
| Grazer AK | 30 år | 600k € | |
| Panathinaikos | 30 år | 1 mill. € | |
| Panathinaikos | 30 år | 1,2 mill. € | |
| Hajduk Split | 30 år | 1,5 mill. € | |
| Panathinaikos | 29 år | 1,5 mill. € | |
| Panathinaikos | 29 år | 1,8 mill. € | |
| Osijek | 28 år | 2 mill. € | |
| Osijek | 28 år | 2 mill. € | |
| Osijek | 27 år | 2,5 mill. € | |
| Osijek | 27 år | 3 mill. € | |
| Osijek | 27 år | 2 mill. € | |
| Osijek | 26 år | 1 mill. € | |
| Osijek | 26 år | 1,3 mill. € | |
| Osijek | 26 år | 1,4 mill. € | |
| Osijek | 25 år | 1,7 mill. € | |
| Osijek | 25 år | 1,5 mill. € | |
| Osijek | 24 år | 1,5 mill. € | |
| Astana | 24 år | 1,5 mill. € | |
| Astana | 24 år | 900k € | |
| Astana | 23 år | 750k € | |
| Ferencvarosi TC | 22 år | 750k € | |
| Werder Bremen | 22 år | 1 mill. € | |
| Werder Bremen | 22 år | 600k € | |
| Werder Bremen | 21 år | 600k € | |
| Videoton | 21 år | 300k € | |
| Puskas Akademia | 20 år | 150k € | |
| Videoton | 20 år | 200k € | |
| Videoton | 19 år | 300k € | |
| Videoton | 19 år | 100k € | |
| Videoton | 18 år | 25k € |
László Kleinheisler i 2025-2026: 9 kamper, 1 mål og 0 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 589 minutter. Snittvurdering: 6,6.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Rumensk SuperLiga | Csikszereda Miercurea Ciuc | 8 | 509 | 1 | 0 | 6,6 |
| Rumensk cup | Csikszereda Miercurea Ciuc | 1 | 80 | 0 | 0 | – | |
| 2024-2025 | Østerriksk Bundesliga | Grazer AK | 13 | 393 | 0 | 2 | 6,3 |
| 2024 | EM i fotball | UngarnLandslag | 4 | 96 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | Kroatisk 1. liga | Hajduk Split | 12 | 525 | 0 | 1 | 6,4 |
| Kroatisk cup | Hajduk Split | 1 | 28 | 0 | 0 | – | |
| Champions League |
| Panathinaikos |
| 3 |
| 58 |
| 0 |
| 0 |
| 6,1 |
| Gresk Super League | Panathinaikos | 2 | 20 | 0 | 0 | 6,4 |
| Privatlandskamper | UngarnLandslag | 4 | 132 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022-2023 | Gresk Super League | Panathinaikos | 15 | 462 | 2 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gresk cup | Panathinaikos | 1 | 10 | 0 | 0 | – | |
| Kroatisk 1. liga | Osijek | 14 | 1 061 | 5 | 2 | 7,1 | |
| Nations League | UngarnLandslag | 3 | 47 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Privatlandskamper | UngarnLandslag | 1 | 30 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022 | VM-kvalifisering (Europa) | UngarnLandslag | 6 | 408 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2021-2022 | Kroatisk 1. liga | Osijek | 31 | 1 919 | 4 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Conference League | Osijek | 6 | 462 | 2 | 0 | – | |
| Kroatisk cup | Osijek | 3 | 223 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Kroatisk 1. liga | Osijek | 32 | 2 014 | 6 | 6 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kroatisk cup | Osijek | 1 | 82 | 0 | 0 | – | |
| Europa League | Osijek | 1 | 76 | 0 | 0 | – | |
| Privatlandskamper | UngarnLandslag | 2 | 108 | 0 | 0 | 6,5 | |
| VM-kvalifisering (Europa) | UngarnLandslag | 1 | 27 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2020 | EM i fotball | UngarnLandslag | 6 | 463 | 0 | 1 | 6,9 |
|---|
| 2019-2020 | Kroatisk 1. liga | Osijek | 10 | 723 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa League | Osijek | 2 | 128 | 0 | 0 | – | |
| Kroatisk cup | Osijek | 1 | 56 | 0 | 0 | – | |
| EM-kvalifisering | UngarnLandslag | 1 | 56 | 0 | 0 | 4,8 | |
| Privatlandskamper | UngarnLandslag | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Kroatisk 1. liga | Osijek | 4 | 227 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa League | Astana | 6 | 545 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Champions League | Astana | 3 | 260 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Nations League | UngarnLandslag | 6 | 434 | 1 | 1 | 7,0 | |
| EM i fotball | UngarnLandslag | 1 | 20 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2017-2018 | Champions League | Astana | 2 | 171 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa League | Astana | 2 | 116 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2016-2017 | Bundesliga | Darmstadt 98 | 12 | 780 | 1 | 1 | 6,3 |
|---|
| 2015-2016 | Bundesliga | Werder Bremen | 6 | 191 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|