Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Skadet
Høyeste: 2 mill. € (7. nov. 2022)
Sist oppdatert:
Luis Díaz spiller for Alajuelense. Posisjon: Angriper, Nasjonalitet: Costa Rica, Alder: 27, Høyde: 180 cm, Markedsverdi: 325k €. Luis Díaz i 2026: 1 kamp, 0 mål og 0 målgivende i alle turneringer.
Den nyeste kampen i de tilgjengelige opplysningene der Luis Díaz spilte, var Marathon – LD Alajuelense, med 8 minutter på banen. Kampdato: 11. september 2026.
LD Alajuelense: 3 kamper, 0 mål, 0 målgivende
I de tilgjengelige opplysningene for LD Alajuelense i sesongen 2026/27 spilte Luis Díaz 128 minutter og startet 1 kamp.
LD Alajuelense: 1 kamp, 0 mål, 0 målgivende
New England Revolution: 20 kamper, 0 mål, 1 målgivende
Deportivo Saprissa: 10 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Colorado Rapids: 2 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Columbus Crew: 103 kamper, 6 mål, 14 målgivende
Herediano: 2 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Relaterte sider: Alajuelense, Live resultater fotball
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Sporting | 27 år | 325k € | |
| Sporting | 27 år | 375k € | |
| New England Revolution | 26 år | 400k € | |
| Deportivo Saprissa | 26 år | 500k € | |
| Deportivo Saprissa | 25 år | 650k € | |
| Deportivo Saprissa | 25 år | 750k € | |
| Colorado Rapids | 25 år | 1,5 mill. € | |
| Columbus Crew | 24 år | 1,5 mill. € | |
| Columbus Crew | 23 år | 2 mill. € | |
| Columbus Crew | 23 år | 1,5 mill. € | |
| Columbus Crew | 22 år | 800k € | |
| Columbus Crew | 22 år | 800k € | |
| Columbus Crew | 22 år | 800k € | |
| Columbus Crew | 21 år | 600k € | |
| Columbus Crew | 21 år | 525k € | |
| Columbus Crew | 20 år | 600k € | |
| Herediano | 20 år | 300k € | |
| Municipal Grecia | 20 år | 200k € | |
| Municipal Grecia | 19 år | 200k € | |
| Municipal Grecia | 19 år | 150k € |
Luis Díaz er 27 år gammel. Fødselsdato: 6. desember 1998.
Posisjon: Angriper.
Luis Díaz spiller for Alajuelense.
Luis Díaz er 180 cm høy.
Foretrukket fot: Høyre.
Nasjonalitet: Costa Rica.
Markedsverdi: 325k €.
Luis Díaz i 2026: 1 kamp, 0 mål og 0 målgivende i alle turneringer.
Luis Díaz i 2026: 1 kamp, 0 mål og 0 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 8 minutter. Snittvurdering: 6,5.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | CONCACAF Central American Cup | LD Alajuelense | 1 | 8 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2025 | Major League Soccer | New England Revolution | 2 | 19 | 0 | 0 | 6,7 |
| United States Open Cup | New England Revolution | 1 | 75 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024-2025 | Major League Soccer | New England Revolution | 17 | 364 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2024 | CONCACAF Champions Cup | Deportivo Saprissa | 2 | 115 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | Primera División Costa Rica | Deportivo Saprissa |
| 8 |
| 356 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| Major League Soccer | Columbus Crew | 1 | 18 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023 | Major League Soccer | Colorado Rapids | 2 | 73 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Columbus Crew | 4 | 80 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022-2023 | MLS Next Pro | Columbus Crew | 2 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2022 | Major League Soccer | Columbus Crew | 24 | 1 427 | 3 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| World Championship qualification (CONCACAF) | Costa RicaLandslag | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | Major League Soccer | Columbus Crew | 3 | 133 | 0 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF League Champions Cup | Columbus Crew | 1 | 26 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2021 | Major League Soccer | Columbus Crew | 14 | 749 | 1 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF Champions Cup | Columbus Crew | 4 | 330 | 0 | 1 | – | |
| Olympics qualification(CONCACAF) | Costa RicaLandslag | 2 | 157 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2020-2021 | Major League Soccer | Columbus Crew | 5 | 293 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF Gold Cup | Columbus Crew | 3 | 140 | 0 | 0 | – | |
| Olympics qualification(CONCACAF) | Columbus Crew | 1 | 73 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Treningskamper for klubblag | Columbus Crew | 1 | 9 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020 | Major League Soccer | Columbus Crew | 23 | 1 322 | 0 | 4 | 6,6 |
|---|
| 2019-2020 | Major League Soccer | Columbus Crew | 3 | 201 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Privatlandskamper | Columbus Crew | 2 | 66 | 0 | 0 | – |
| 2019 | Major League Soccer | Columbus Crew | 12 | 707 | 2 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF Champions Cup | Herediano | 2 | 134 | 0 | 0 | – |