Annonse
Luis Lopes spiller for Atlas. Posisjon: Angriper, Nasjonalitet: Kapp Verde, Alder: 26, Høyde: 180 cm, Markedsverdi: 2 mill. €. 2026-2027: 8 kamper, 2 mål, 2 målgivende. Siste registrerte kamp: Atlas – Pumas UNAM (20. september 2026).
Sist oppdatert:

Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Høyeste: 2,5 mill. € (29. des. 2025)
Atlas: 8 kamper, 2 mål, 1 målgivende
I de tilgjengelige opplysningene for Atlas i sesongen 2026/27 spilte Luis Lopes 527 minutter og startet 7 kamper.
Atlas: 11 kamper, 2 mål, 2 målgivende
Leganes: 48 kamper, 4 mål, 5 målgivende
Aberdeen: 113 kamper, 27 mål, 10 målgivende
Dinamo Zagreb U19: 3 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Benfica B: 32 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Relaterte sider: Atlas, Live resultater fotball
Luis Lopes er 26 år gammel. Fødselsdato: 16. februar 2000.
Posisjon: Angriper.
Luis Lopes spiller for Atlas.
Luis Lopes er 180 cm høy.
Foretrukket fot: Høyre.
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Leganes | 26 år | 2 mill. € | |
| Leganes | 25 år | 2,5 mill. € | |
| Leganes | 25 år | 1,5 mill. € | |
| Leganes | 25 år | 1 mill. € | |
| Aberdeen | 24 år | 1,2 mill. € | |
| Aberdeen | 24 år | 1,5 mill. € | |
| Aberdeen | 24 år | 1,5 mill. € | |
| Aberdeen | 23 år | 1,8 mill. € | |
| Aberdeen | 23 år | 1,8 mill. € | |
| Aberdeen | 23 år | 1 mill. € | |
| Aberdeen | 22 år | 500k € | |
| Benfica B | 22 år | 200k € | |
| Benfica B | 22 år | 175k € | |
| Benfica B | 21 år | 250k € | |
| Benfica B | 20 år | 250k € |
Nasjonalitet: Kapp Verde.
Markedsverdi: 2 mill. €.
Luis Lopes i 2026-2027: 8 kamper, 2 mål og 2 målgivende i alle turneringer.
Luis Lopes i 2026-2027: 8 kamper, 2 mål og 2 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 527 minutter. Snittvurdering: 6,7.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Liga MX | Atlas | 8 | 527 | 2 | 2 | 6,7 |
| 2026 | Leagues Cup | Atlas | 3 | 166 | 0 | 0 | 6,4 |
| VM-kvalifisering (CAF) | Kapp VerdeLandslag | 1 | 10 | 0 | 0 | – | |
| 2025-2026 | Segunda División | Leganes | 37 | 2 414 | 4 | 5 | 6,6 |
| Copa del Rey | Leganes | 1 | 31 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024-2025 | LaLiga | Leganes | 10 | 171 | 0 | 0 | 6,5 |
| Scottish Premiership |
| Aberdeen |
| 19 |
| 939 |
| 0 |
| 2 |
| 6,4 |
| Skotsk cup | Aberdeen | 1 | 90 | 2 | 1 | 9,7 |
| Skotsk ligacup | Aberdeen | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,6 |
| 2023-2024 | Scottish Premiership | Aberdeen | 34 | 1 635 | 4 | 5 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Conference League | Aberdeen | 6 | 364 | 3 | 0 | 7,1 | |
| Skotsk cup | Aberdeen | 4 | 180 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Skotsk ligacup | Aberdeen | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Europa League | Aberdeen | 2 | 170 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023 | Afrikamesterskapet | Kapp VerdeLandslag | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2022-2023 | Scottish Premiership | Aberdeen | 37 | 2 518 | 16 | 2 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Skotsk ligacup | Aberdeen | 5 | 275 | 2 | 0 | 6,7 | |
| Afrikamesterskapet | Aberdeen | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Skotsk cup | Aberdeen | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2021-2022 | Privatlandskamper | Dinamo Zagreb U19 | 1 | 79 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Portugal 2 | Benfica B | 18 | 528 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Liga Portugal 2 | Benfica B | 13 | 287 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Youth League | Dinamo Zagreb U19 | 2 | 39 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Liga Portugal 2 | Benfica B | 1 | 6 | 0 | 0 | – |
|---|