
Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Ingen data tilgjengelig
Høyeste: 12 mill. € (14. juni 2022)
Sist oppdatert:
Luke Thomas spiller for Leicester. Posisjon: Forsvarer, Nasjonalitet: England, Alder: 25, Høyde: 181 cm, Markedsverdi: 5 mill. €. Luke Thomas i 2026-2027: 12 kamper, 0 mål og 2 målgivende i alle turneringer.
Den nyeste kampen i de tilgjengelige opplysningene der Luke Thomas spilte, var Leicester City – Peterborough United, med 90 minutter på banen. Kampdato: 10. oktober 2026.
Leicester City: 8 kamper, 0 mål, 1 målgivende
I de tilgjengelige opplysningene for Leicester City i sesongen 2026/27 spilte Luke Thomas 707 minutter og startet 8 kamper.
Leicester City: 161 kamper, 3 mål, 12 målgivende
Stevenage Borough: 1 kamp, 0 mål, 0 målgivende
Middlesbrough: 12 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Sheffield United: 13 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Leicester City U23: 4 kamper, 0 mål, 1 målgivende
Leicester City U21: 1 kamp, 0 mål, 0 målgivende
Relaterte sider: Leicester, Live resultater fotball
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Leicester | 24 år | 5 mill. € | |
| Leicester | 24 år | 6 mill. € | |
| Leicester | 23 år | 6 mill. € | |
| Leicester | 23 år | 6 mill. € | |
| Middlesbrough | 22 år | 6 mill. € | |
| Middlesbrough | 22 år | 8 mill. € | |
| Sheffield United | 22 år | 10 mill. € | |
| Leicester | 22 år | 12 mill. € | |
| Leicester | 21 år | 10 mill. € | |
| Leicester | 21 år | 12 mill. € | |
| Leicester | 20 år | 8 mill. € | |
| Leicester | 20 år | 8 mill. € | |
| Leicester | 19 år | 5 mill. € | |
| Leicester | 19 år | 3 mill. € | |
| Leicester | 19 år | 2,5 mill. € | |
| Leicester | 19 år | 1 mill. € | |
| Leicester | 19 år | 1 mill. € |
Luke Thomas er 25 år gammel. Fødselsdato: 10. juni 2001.
Posisjon: Forsvarer.
Luke Thomas spiller for Leicester.
Luke Thomas er 181 cm høy.
Foretrukket fot: Venstre.
Nasjonalitet: England.
Markedsverdi: 5 mill. €.
Luke Thomas i 2026-2027: 12 kamper, 0 mål og 2 målgivende i alle turneringer.
Luke Thomas i 2026-2027: 12 kamper, 0 mål og 2 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 977 minutter.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League One | Leicester City | 8 | 707 | 0 | 1 | 6,6 |
| English Football League Cup | Leicester City | 2 | 180 | 0 | 1 | 7,2 | |
| English Football League Trophy | Leicester City | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,6 | |
| English Football League Trophy | Stevenage Borough | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2026 | Treningskamper for klubblag | Leicester City | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2025-2026 | Championship | Leicester City | 43 | 3 549 | 1 | 5 | 6,5 |
| FA Cup |
| Leicester City |
| 2 |
| 143 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| English Football League Cup | Leicester City | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2024-2025 | Premier League | Leicester City | 14 | 1 112 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Leicester City | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,0 | |
| FA Cup | Leicester City | 1 | 58 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2023-2024 | Championship | Middlesbrough | 12 | 659 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | Sheffield United | 12 | 918 | 0 | 0 | 5,9 | |
| FA Cup | Sheffield United | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2023 | European U21 Football Championship | EnglandLandslag | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 |
|---|
| 2022-2023 | Premier League | Leicester City | 17 | 1 071 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Leicester City | 4 | 330 | 0 | 1 | 7,1 | |
| FA Cup | Leicester City | 3 | 125 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Privatlandskamper | EnglandLandslag | 3 | 99 | 0 | 0 | 6,8 | |
| European U21 Football Championship | EnglandLandslag | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2022 | Privatlandskamper | EnglandLandslag | 1 | 69 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|
| 2021-2022 | Premier League | Leicester City | 22 | 1 912 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa Conference League | Leicester City | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,5 | |
| English Football League Cup | Leicester City | 3 | 270 | 0 | 0 | 5,7 | |
| UEFA Europa League | Leicester City | 3 | 262 | 0 | 0 | 6,1 | |
| FA Cup | Leicester City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 | |
| European U21 Championship qualification | EnglandLandslag | 7 | 547 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2021 | Football Association Community Shield | Leicester City | 1 | 12 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Privatlandskamper | EnglandLandslag | 1 | 77 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Premier League | Leicester City | 14 | 969 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Leicester City | 7 | 540 | 1 | 1 | 6,7 | |
| FA Cup | Leicester City | 3 | 262 | 0 | 1 | 6,1 | |
| English Football League Cup | Leicester City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |