Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Høyeste: 500k € (17. apr. 2024)
Sist oppdatert:
Mayk van van spiller for Remo. Posisjon: Forsvarer, Nasjonalitet: Belarus, Alder: 27, Høyde: 172 cm, Markedsverdi: 400k €. Mayk van van i 2026: 19 kamper, 0 mål og 2 målgivende i alle turneringer.
Den nyeste kampen i de tilgjengelige opplysningene der Mayk van van spilte, var Vasco da Gama Saf - RJ – Remo - PA, med 31 minutter på banen. Kampdato: 10. oktober 2026.
Remo - PA: 15 kamper, 0 mål, 1 målgivende
I de tilgjengelige opplysningene for Remo - PA i sesongen 2026 spilte Mayk van van 1277 minutter og startet 14 kamper.
Remo - PA: 19 kamper, 0 mål, 1 målgivende
Gremio Novorizontino: 32 kamper, 1 mål, 2 målgivende
Grêmio - RS: 15 kamper, 0 mål, 1 målgivende
Guarani SP: 52 kamper, 1 mål, 4 målgivende
Joinville: 8 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Relaterte sider: Remo, Live resultater fotball
Mayk van van er 27 år gammel. Fødselsdato: 31. august 1999.
| 24 år |
| 100k € |
| Guarani SP | 24 år | 100k € |
| Guarani SP | 23 år | 100k € |
| Guarani SP | 23 år | 100k € |
Posisjon: Forsvarer.
Mayk van van spiller for Remo.
Mayk van van er 172 cm høy.
Foretrukket fot: Venstre.
Nasjonalitet: Belarus.
Markedsverdi: 400k €.
Mayk van van i 2026: 19 kamper, 0 mål og 2 målgivende i alle turneringer.
Mayk van van i 2026: 19 kamper, 0 mål og 2 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 1 634 minutter.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Brasiliansk Serie A | Remo - PA | 12 | 1 013 | 0 | 1 | 6,4 |
| Brazilian Cup | Remo - PA | 4 | 351 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Gremio Novorizontino | 3 | 270 | 0 | 1 | 6,6 | |
| 2025-2026 | Brasiliansk Serie A | Remo - PA | 3 | 264 | 0 | 0 | 6,5 |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Gremio Novorizontino | 8 | 717 | 1 | 0 | 6,8 | |
| Brasiliansk Serie B | Gremio Novorizontino | 5 | 419 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2025 |
| Gremio Novorizontino |
| 13 |
| 1 017 |
| 0 |
| 1 |
| 6,4 |
| Campeonato Gaúcho (Brasil) | Grêmio - RS | 2 | 167 | 0 | 0 | – |
| 2024-2025 | Brasiliansk Serie B | Gremio Novorizontino | 3 | 174 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2024 | Brasiliansk Serie A | Grêmio - RS | 5 | 262 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Gaúcho (Brasil) | Grêmio - RS | 2 | 122 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Brazilian Cup | Grêmio - RS | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Copa Libertadores | Grêmio - RS | 1 | 35 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Guarani SP | 4 | 315 | 1 | 1 | 6,9 |
| 2023-2024 | Campeonato Gaúcho (Brasil) | Grêmio - RS | 3 | 211 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brasiliansk Serie A | Grêmio - RS | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Brasiliansk Serie B | Guarani SP | 8 | 687 | 0 | 1 | 6,7 | |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Guarani SP | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2023 | Brasiliansk Serie B | Guarani SP | 20 | 1 635 | 0 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Guarani SP | 1 | 22 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2022-2023 | Brasiliansk Serie B | Guarani SP | 10 | 705 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Guarani SP | 3 | 53 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2022 | Brasiliansk Serie B | Guarani SP | 5 | 213 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2021-2022 | Brazilian Serie D | Joinville | 3 | 178 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Pernambucano (Brasil) | Joinville | 2 | 98 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Campeonato Baiano (Brasil) | Joinville | 2 | 37 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | Campeonato Catarinense Division 1 (Brasil) | Joinville | 1 | 82 | 0 | 0 | – |
|---|