Annonse
Posisjon: Midtbanespiller, Nasjonalitet: Filippinene, Alder: 26, Høyde: 168 cm, Markedsverdi: 150k €. 2026: 23 kamper, 1 mål, 0 målgivende. Siste registrerte kamp: Supra Du Quebec – Cavalry (1. november 2026).
Sist oppdatert:
Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Høyeste: 600k € (17. des. 2020)
Cavalry: 37 kamper, 2 mål, 0 målgivende
San Jose Earthquakes: 15 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Vancouver Whitecaps: 55 kamper, 1 mål, 0 målgivende
Relaterte sider: Live resultater fotball
Michael Baldisimo er 26 år gammel. Fødselsdato: 13. april 2000.
Posisjon: Midtbanespiller.
Michael Baldisimo er 168 cm høy.
Foretrukket fot: Høyre.
Nasjonalitet: Filippinene.
Markedsverdi: 150k €.
Michael Baldisimo i 2026: 23 kamper, 1 mål og 0 målgivende i alle turneringer.
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Cavalry | 26 år | 150k € | |
| Cavalry | 25 år | 150k € | |
| Cavalry | 25 år | 200k € | |
| San Jose Earthquakes | 24 år | 200k € | |
| San Jose Earthquakes | 24 år | 300k € | |
| San Jose Earthquakes | 23 år | 400k € | |
| San Jose Earthquakes | 23 år | 400k € | |
| Vancouver Whitecaps | 22 år | 500k € | |
| Vancouver Whitecaps | 22 år | 600k € | |
| Vancouver Whitecaps | 21 år | 600k € | |
| Vancouver Whitecaps | 21 år | 600k € | |
| Vancouver Whitecaps | 20 år | 600k € | |
| Vancouver Whitecaps | 20 år | 500k € | |
| Vancouver Whitecaps | 20 år | 100k € | |
| Vancouver Whitecaps | 19 år | 75k € | |
| Vancouver Whitecaps | 19 år | 75k € | |
| Vancouver Whitecaps | 18 år | 75k € | |
| Vancouver Whitecaps Reserve | 17 år | 75k € | |
| Vancouver Whitecaps Reserve | 17 år | 25k € |
Michael Baldisimo i 2026: 23 kamper, 1 mål og 0 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 1 045 minutter.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Canadian Premier League | Cavalry | 16 | 641 | 0 | 0 | 6,6 |
| Canadian Championship | Cavalry | 3 | 142 | 1 | 0 | 6,8 | |
| VM-kvalifisering (AFC) | FilippineneLandslag | 4 | 262 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2025-2026 | Canadian Premier League | Cavalry | 10 | 487 | 1 | 0 | 6,5 |
| 2025 | Canadian Premier League | Cavalry | 5 | 186 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024-2025 | Canadian Premier League | Cavalry | 3 | 87 | 0 | 0 | 6,7 |
| San Jose Earthquakes |
| 1 |
| 18 |
| 0 |
| 0 |
| 6,8 |
| ASEAN-mesterskapet | FilippineneLandslag | 4 | 185 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2024 | US Open Cup | San Jose Earthquakes | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | San Jose Earthquakes | 1 | 5 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023-2024 | MLS Next Pro | San Jose Earthquakes | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | San Jose Earthquakes | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023 | Major League Soccer | San Jose Earthquakes | 9 | 291 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| US Open Cup | San Jose Earthquakes | 1 | 79 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022-2023 | MLS Next Pro | Vancouver Whitecaps | 3 | 182 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2022 | Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 10 | 380 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Canadian Championship | Vancouver Whitecaps | 2 | 91 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 8 | 376 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLS Next Pro | Vancouver Whitecaps | 1 | 89 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2021 | Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 13 | 687 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OL-kvalifisering (CONCACAF) | CanadaLandslag | 2 | 173 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2020-2021 | Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 10 | 576 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OL-kvalifisering (CONCACAF) | Vancouver Whitecaps | 2 | 155 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2020 | Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 6 | 388 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|