Annonse
Michael Smith spiller for Mansfield Town. Posisjon: Angriper, Nasjonalitet: England, Alder: 35, Høyde: 193 cm, Markedsverdi: 150k €. 2026-2027: 13 kamper, 6 mål, 2 målgivende. Siste registrerte kamp: Mansfield Town – Notts County (31. oktober 2026).
Sist oppdatert:
Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Ingen data tilgjengelig
Høyeste: 800k € (27. juni 2019)
Mansfield Town: 11 kamper, 6 mål, 2 målgivende
I de tilgjengelige opplysningene for Mansfield Town i sesongen 2026/27 spilte Michael Smith 892 minutter og startet 11 kamper.
Mansfield Town: 13 kamper, 6 mål, 2 målgivende
Preston North End: 40 kamper, 3 mål, 1 målgivende
Sheffield Wednesday: 127 kamper, 33 mål, 14 målgivende
Rotherham United: 189 kamper, 54 mål, 18 målgivende
Bury: 3 kamper, 0 mål, 1 målgivende
Northampton Town: 1 kamp, 0 mål, 0 målgivende
Relaterte sider: Mansfield Town, Live resultater fotball
Michael Smith er 35 år gammel. Fødselsdato: 17. oktober 1991.
Posisjon: Angriper.
Michael Smith spiller for Mansfield Town.
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Preston North End | 34 år | 150k € | |
| Preston North End | 34 år | 250k € | |
| Sheffield Wednesday | 33 år | 250k € | |
| Sheffield Wednesday | 33 år | 250k € | |
| Sheffield Wednesday | 32 år | 300k € | |
| Sheffield Wednesday | 32 år | 300k € | |
| Sheffield Wednesday | 31 år | 500k € | |
| Sheffield Wednesday | 31 år | 700k € | |
| Rotherham United | 30 år | 800k € | |
| Rotherham United | 29 år | 700k € | |
| Rotherham United | 28 år | 650k € | |
| Rotherham United | 28 år | 650k € | |
| Rotherham United | 27 år | 800k € | |
| Rotherham United | 26 år | 200k € | |
| Portsmouth | 24 år | 200k € | |
| Swindon Town | 24 år | 200k € | |
| Barnsley | 23 år | 200k € | |
| Swindon Town | 23 år | 200k € | |
| Charlton Athletic | 21 år | 100k € | |
| Charlton Athletic | 21 år | 50k € | |
| Charlton Athletic | 19 år | 75k € |
Foretrukket fot: Høyre.
Nasjonalitet: England.
Markedsverdi: 150k €.
Michael Smith i 2026-2027: 13 kamper, 6 mål og 2 målgivende i alle turneringer.
Michael Smith i 2026-2027: 13 kamper, 6 mål og 2 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 953 minutter. Snittvurdering: 7,1.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League One | Mansfield Town | 11 | 892 | 6 | 2 | 7,2 |
| EFL Trophy | Mansfield Town | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,5 | |
| EFL Cup | Mansfield Town | 1 | 16 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2025-2026 | Championship | Preston North End | 37 | 1 454 | 3 | 1 | 6,5 |
| EFL Cup | Preston North End | 2 | 80 | 0 | 0 | 6,6 | |
| FA-cupen | Preston North End | 1 | 26 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2024-2025 | Championship |
| 41 |
| 1 833 |
| 8 |
| 4 |
| 6,8 |
| EFL Cup | Sheffield Wednesday | 3 | 190 | 0 | 2 | 6,9 |
| 2023-2024 | Championship | Sheffield Wednesday | 31 | 1 217 | 4 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA-cupen | Sheffield Wednesday | 2 | 44 | 0 | 0 | 6,6 | |
| EFL Cup | Sheffield Wednesday | 1 | 19 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | League One | Sheffield Wednesday | 42 | 3 218 | 18 | 7 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA-cupen | Sheffield Wednesday | 5 | 252 | 2 | 1 | 7,1 | |
| EFL Cup | Sheffield Wednesday | 1 | 4 | 0 | 0 | 6,5 | |
| EFL Trophy | Sheffield Wednesday | 1 | 45 | 1 | 0 | 6,6 |
| 2021-2022 | League One | Rotherham United | 45 | 4 001 | 19 | 6 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Rotherham United | 6 | 371 | 5 | 1 | 8,0 | |
| FA-cupen | Rotherham United | 2 | 195 | 1 | 0 | 6,9 | |
| EFL Cup | Rotherham United | 1 | 30 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2020-2021 | Championship | Rotherham United | 44 | 3 138 | 10 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA-cupen | Rotherham United | 1 | 77 | 0 | 0 | 6,1 | |
| EFL Cup | Rotherham United | 1 | 57 | 0 | 0 | 5,0 |
| 2019-2020 | League One | Rotherham United | 34 | 2 324 | 9 | 3 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA-cupen | Rotherham United | 3 | 206 | 3 | 0 | 7,8 | |
| EFL Cup | Rotherham United | 2 | 158 | 0 | 1 | 7,2 | |
| EFL Trophy | Rotherham United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2018-2019 | Championship | Rotherham United | 45 | 3 661 | 7 | 4 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA-cupen | Rotherham United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2017-2018 | League One | Rotherham United | 3 | 300 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League One | Bury | 3 | 270 | 0 | 1 | – |
| 2016-2017 | League One | Northampton Town | 1 | 23 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League One | Sheffield United | 1 | 70 | 0 | 1 | 6,9 | |
| League One | Swindon Town | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| League One | Oxford United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2014-2015 | League One | Swindon Town | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League One | Coventry City | 1 | 81 | 0 | 0 | – |