Annonse
Moussa Cissé spiller for Basel 1893. Posisjon: Forsvarer, Nasjonalitet: Frankrike, Alder: 23, Høyde: 177 cm, Markedsverdi: 500k €. 2026-2027: 10 kamper, 0 mål, 0 målgivende. Siste registrerte kamp: Lugano – Basel 1893 (1. november 2026).
Sist oppdatert:
Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Høyeste: 500k € (1. juni 2026)
Basel 1893: 10 kamper, 0 mål, 0 målgivende
I de tilgjengelige opplysningene for Basel 1893 i sesongen 2026/27 spilte Moussa Cissé 618 minutter og startet 8 kamper.
Basel 1893: 40 kamper, 1 mål, 0 målgivende
Stuttgart II: 2 kamper, 0 mål, 1 målgivende
Astoria Walldorf: 1 kamp, 0 mål, 0 målgivende
Relaterte sider: Basel 1893, Live resultater fotball
Moussa Cissé er 23 år gammel. Fødselsdato: 29. april 2003.
Posisjon: Forsvarer.
Moussa Cissé spiller for Basel 1893.
Moussa Cissé er 177 cm høy.
Foretrukket fot: Venstre.
Nasjonalitet: Frankrike.
Markedsverdi: 500k €.
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Basel 1893 | 23 år | 500k € | |
| Basel 1893 | 22 år | 400k € | |
| Basel 1893 | 22 år | 400k € | |
| Basel 1893 | 21 år | 200k € | |
| Basel 1893 | 21 år | 200k € | |
| Stuttgart II | 21 år | 175k € | |
| Stuttgart II | 20 år | 200k € | |
| Stuttgart II | 20 år | 100k € | |
| Stuttgart II | 19 år | 100k € | |
| Stuttgart II | 19 år | 150k € | |
| Stuttgart II | 18 år | 150k € | |
| Stuttgart II | 18 år | 200k € | |
| Stuttgart II | 18 år | 125k € |
Moussa Cissé i 2026-2027: 10 kamper, 0 mål og 0 målgivende i alle turneringer.
Moussa Cissé i 2026-2027: 10 kamper, 0 mål og 0 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 618 minutter. Snittvurdering: 6,3.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Sveitsisk Super League | Basel 1893 | 10 | 618 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2026 | Treningskamper for klubblag | Basel 1893 | 1 | 79 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2025-2026 | Sveitsisk Super League | Basel 1893 | 12 | 554 | 0 | 0 | 6,3 |
| Europa League | Basel 1893 | 3 | 117 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Sveitsisk cup | Basel 1893 | 3 | 105 | 0 | 0 | – | |
| 2024-2025 | Sveitsisk Super League | Basel 1893 | 8 | 451 | 0 | 0 | 6,5 |
| Basel 1893 |
| 3 |
| 89 |
| 1 |
| 0 |
| 7,6 |
| 3. Liga | Stuttgart II | 2 | 117 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2023-2024 | Regionalliga | Astoria Walldorf | 1 | 60 | 0 | 0 | – |
|---|