
Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Skadet
Ingen data tilgjengelig
Høyeste: 70 mill. € (17. juli 2024)
Sist oppdatert:
Nicholas Williams Arthuer spiller for Ath Bilbao. Posisjon: Angriper, Nasjonalitet: Spania, Alder: 24, Høyde: 181 cm, Markedsverdi: 40 mill. €. Nicholas Williams Arthuer i 2026-2027: 8 kamper, 2 mål og 0 målgivende i alle turneringer.
Den nyeste kampen i de tilgjengelige opplysningene der Nicholas Williams Arthuer spilte, var Spain – Croatia, med 22 minutter på banen. Kampdato: 29. september 2026.
Athletic Club: 6 kamper, 1 mål, 0 målgivende
I de tilgjengelige opplysningene for Athletic Club i sesongen 2026/27 spilte Nicholas Williams Arthuer 364 minutter og startet 4 kamper.
Athletic Club: 212 kamper, 39 mål, 32 målgivende
Athletic Bilbao B: 11 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Relaterte sider: Ath Bilbao, Live resultater fotball
Nicholas Williams Arthuer er 24 år gammel. Fødselsdato: 12. juli 2002.
Posisjon: Angriper.
Nicholas Williams Arthuer spiller for Ath Bilbao.
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Ath Bilbao | 23 år | 40 mill. € | |
| Ath Bilbao | 23 år | 50 mill. € | |
| Ath Bilbao | 23 år | 60 mill. € | |
| Ath Bilbao | 22 år | 70 mill. € | |
| Ath Bilbao | 22 år | 70 mill. € | |
| Ath Bilbao | 22 år | 70 mill. € | |
| Ath Bilbao | 21 år | 60 mill. € | |
| Ath Bilbao | 21 år | 50 mill. € | |
| Ath Bilbao | 21 år | 40 mill. € | |
| Ath Bilbao | 20 år | 30 mill. € | |
| Ath Bilbao | 20 år | 25 mill. € | |
| Ath Bilbao | 20 år | 22 mill. € | |
| Ath Bilbao | 19 år | 12 mill. € | |
| Ath Bilbao | 19 år | 12 mill. € | |
| Ath Bilbao | 19 år | 8 mill. € | |
| Ath Bilbao | 19 år | 5 mill. € | |
| Athletic Bilbao B | 18 år | 1,5 mill. € | |
| Athletic Bilbao B | 18 år | 1 mill. € | |
| Athletic Bilbao B | 18 år | 1 mill. € |
Nicholas Williams Arthuer er 181 cm høy.
Foretrukket fot: Høyre.
Nasjonalitet: Spania.
Markedsverdi: 40 mill. €.
Nicholas Williams Arthuer i 2026-2027: 8 kamper, 2 mål og 0 målgivende i alle turneringer.
Nicholas Williams Arthuer i 2026-2027: 8 kamper, 2 mål og 0 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 441 minutter.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | LaLiga | Athletic Club | 6 | 364 | 1 | 0 | 6,9 |
| UEFA Nations League | SpaniaLandslag | 2 | 77 | 1 | 0 | 6,8 | |
| 2026 | VM i fotball | SpaniaLandslag | 6 | 108 | 0 | 1 | 6,6 |
| VM-kvalifisering (UEFA) | SpaniaLandslag | 2 | 115 | 0 | 1 | 6,6 | |
| 2025-2026 | LaLiga | Athletic Club | 25 | 1 687 | 6 | 3 | 6,7 |
| Copa del Rey | Athletic Club | 4 | 225 | 0 | 1 | 6,9 | |
| Athletic Club |
| 3 |
| 187 |
| 0 |
| 0 |
| 6,2 |
| 2025 | European Emirates Stadium Cup | Athletic Club | 1 | 64 | 0 | 0 | 5,6 |
|---|
| 2024-2025 | LaLiga | Athletic Club | 29 | 1 998 | 5 | 5 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Athletic Club | 13 | 955 | 5 | 2 | 7,3 | |
| Copa del Rey | Athletic Club | 2 | 150 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Supercopa de España | Athletic Club | 1 | 27 | 0 | 0 | 6,1 | |
| UEFA Nations League | SpaniaLandslag | 8 | 584 | 2 | 1 | 7,2 |
| 2024 | EM i fotball | SpaniaLandslag | 10 | 717 | 3 | 4 | 7,5 |
|---|
| 2023-2024 | LaLiga | Athletic Club | 31 | 2 280 | 5 | 11 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Athletic Club | 6 | 448 | 3 | 5 | 8,0 | |
| Treningskamper for klubblag | Athletic Club | 1 | 45 | 1 | 0 | 7,7 | |
| Privatlandskamper | SpaniaLandslag | 3 | 208 | 0 | 1 | 6,8 |
| 2022-2023 | LaLiga | Athletic Club | 36 | 2 673 | 6 | 4 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Athletic Club | 7 | 527 | 3 | 0 | 7,2 | |
| VM i fotball | SpaniaLandslag | 2 | 45 | 0 | 0 | 6,5 | |
| UEFA Nations League | SpaniaLandslag | 2 | 44 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2022 | VM i fotball | SpaniaLandslag | 2 | 100 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Privatlandskamper | SpaniaLandslag | 1 | 18 | 1 | 0 | 7,6 |
| 2021-2022 | LaLiga | Athletic Club | 34 | 1 325 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Athletic Club | 4 | 246 | 2 | 1 | 7,5 | |
| European U21 Championship qualification | Athletic Club | 3 | 111 | 0 | 0 | – | |
| Supercopa de España | Athletic Club | 2 | 65 | 1 | 0 | 8,0 | |
| Treningskamper for klubblag | Athletic Club | 1 | 26 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2020-2021 | LaLiga | Athletic Club | 2 | 55 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Treningskamper for klubblag | Athletic Club | 1 | 24 | 0 | 0 | – | |
| Segunda División RFEF | Athletic Bilbao B | 11 | 911 | 0 | 0 | – |