Annonse
Nikolai Flø spiller for Sonderjyske. Posisjon: Keeper, Nasjonalitet: Danmark, Alder: 31, Høyde: 190 cm, Markedsverdi: 150k €. 2026-2027: 3 kamper, 0 mål, 0 målgivende. Siste registrerte kamp: AB Akademisk – Sonderjyske (16. september 2026).
Sist oppdatert:
Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Ingen data tilgjengelig
Høyeste: 500k € (17. juni 2024)
Sonderjyske: 2 kamper, 0 mål, 0 målgivende
I de tilgjengelige opplysningene for Sonderjyske i sesongen 2026/27 spilte Nikolai Flø 180 minutter og startet 2 kamper.
Relaterte sider: Sonderjyske, Live resultater fotball
Nikolai Flø er 31 år gammel. Fødselsdato: 9. august 1995.
Posisjon: Keeper.
Nikolai Flø spiller for Sonderjyske.
Nikolai Flø er 190 cm høy.
Foretrukket fot: Venstre.
Nasjonalitet: Danmark.
Markedsverdi: 150k €.
Nikolai Flø i 2026-2027: 3 kamper, 0 mål og 0 målgivende i alle turneringer.
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Sonderjyske | 31 år | 150k € | |
| Sonderjyske | 30 år | 200k € | |
| Sonderjyske | 30 år | 200k € | |
| Sonderjyske | 29 år | 300k € | |
| Sonderjyske | 29 år | 400k € | |
| Sonderjyske | 28 år | 500k € | |
| Sonderjyske | 28 år | 400k € | |
| Sonderjyske | 27 år | 300k € | |
| Sonderjyske | 27 år | 250k € | |
| Sonderjyske | 26 år | 300k € | |
| Sonderjyske | 26 år | 200k € | |
| Sonderjyske | 26 år | 200k € | |
| Sonderjyske | 25 år | 200k € | |
| Sonderjyske | 25 år | 150k € | |
| Vendsyssel | 24 år | 100k € | |
| Vendsyssel | 24 år | 150k € | |
| Vendsyssel | 23 år | 200k € | |
| Vendsyssel | 23 år | 300k € | |
| Vendsyssel | 23 år | 300k € | |
| Vendsyssel | 22 år | 300k € | |
| Vendsyssel | 22 år | 250k € | |
| Vendsyssel | 21 år | 150k € | |
| Vendsyssel | 21 år | 50k € | |
| Vendsyssel | 21 år | 100k € | |
| Vendsyssel | 20 år | 100k € | |
| Silkeborg | 20 år | 50k € | |
| Silkeborg | 19 år | 50k € | |
| Silkeborg | 19 år | 50k € | |
| Silkeborg U19 | 18 år | 50k € | |
| Silkeborg U19 | 18 år | 50k € | |
| Silkeborg U19 | 17 år | 100k € | |
| Silkeborg U19 | 17 år | 50k € |
Nikolai Flø i 2026-2027: 3 kamper, 0 mål og 0 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 270 minutter. Snittvurdering: 6,4.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Dansk Superliga | Sonderjyske | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
| Dansk cup | Sonderjyske | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,7 | |
| 2025-2026 | Dansk Superliga | Sonderjyske | 8 | 601 | 0 | 0 | 6,4 |
| Dansk cup | Sonderjyske | 3 | 251 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2024-2025 | Dansk Superliga | Sonderjyske | 6 | 489 | 0 | 0 | 6,1 |
| Dansk cup | Sonderjyske | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2023-2024 | Dansk 1. division |
| Sonderjyske |
| 31 |
| 2 790 |
| 0 |
| 0 |
| 6,8 |
| 2022-2023 | Dansk 1. division | Sonderjyske | 31 | 2 790 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dansk cup | Sonderjyske | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | Dansk Superliga | Sonderjyske | 8 | 720 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dansk cup | Sonderjyske | 7 | 683 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Dansk 1. division | Sonderjyske | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2018-2019 | Dansk Superliga | Vendsyssel | 27 | 2 430 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2017-2018 | Dansk Superliga | Vendsyssel | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|