Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Ingen data tilgjengelig
Høyeste: 500k € (11. juni 2024)
Sist oppdatert:
Patrick Metcalfe spiller for Ham Kam. Posisjon: Midtbanespiller, Nasjonalitet: Canada, Alder: 27, Høyde: 183 cm, Markedsverdi: 500k €. Patrick Metcalfe i 2026: 17 kamper, 1 mål og 6 målgivende i alle turneringer.
Den nyeste kampen i de tilgjengelige opplysningene der Patrick Metcalfe spilte, var Start Kristiansand – Ham-Kam, med 90 minutter på banen. Kampdato: 11. oktober 2026.
Ham-Kam: 18 kamper, 1 mål, 6 målgivende
I de tilgjengelige opplysningene for Ham-Kam i sesongen 2026 spilte Patrick Metcalfe 1483 minutter og startet 18 kamper.
Ham-Kam: 18 kamper, 1 mål, 6 målgivende
Fredrikstad: 71 kamper, 1 mål, 2 målgivende
Stabaek: 16 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Vancouver Whitecaps: 21 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Relaterte sider: Ham Kam, Live resultater fotball
Patrick Metcalfe er 27 år gammel. Fødselsdato: 11. november 1998.
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Ham Kam | 27 år | 500k € | |
| Fredrikstad | 27 år | 500k € | |
| Fredrikstad | 26 år | 500k € | |
| Fredrikstad | 26 år | 500k € | |
| Fredrikstad | 25 år | 500k € | |
| Fredrikstad | 25 år | 350k € | |
| Fredrikstad | 24 år | 225k € | |
| Stabaek | 24 år | 250k € | |
| Stabaek | 23 år | 150k € | |
| Vancouver Whitecaps | 22 år | 200k € | |
| Vancouver Whitecaps | 22 år | 150k € | |
| Vancouver Whitecaps | 22 år | 150k € | |
| Vancouver Whitecaps | 21 år | 100k € | |
| Vancouver Whitecaps | 21 år | 50k € | |
| Vancouver Whitecaps Reserve | 19 år | 50k € | |
| Vancouver Whitecaps Reserve | 18 år | 25k € |
Nasjonalitet: Canada.
Markedsverdi: 500k €.
Patrick Metcalfe i 2026: 17 kamper, 1 mål og 6 målgivende i alle turneringer.
Patrick Metcalfe spiller for Ham Kam.
Patrick Metcalfe er 183 cm høy.
Foretrukket fot: Høyre.
Patrick Metcalfe i 2026: 17 kamper, 1 mål og 6 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 1 423 minutter. Snittvurdering: 6,7.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Eliteserien | Ham-Kam | 17 | 1 423 | 1 | 6 | 6,7 |
| 2025-2026 | Eliteserien | Ham-Kam | 1 | 60 | 0 | 0 | 7,1 |
| Eliteserien | Fredrikstad | 3 | 248 | 0 | 0 | 6,7 | |
| UEFA Europa Conference League | Fredrikstad | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 | |
| UEFA Europa League | Fredrikstad | 2 | 161 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2025 | Eliteserien | Fredrikstad | 22 | 1 609 | 1 | 0 | 6,6 |
| 2024-2025 | Eliteserien |
| Fredrikstad |
| 4 |
| 180 |
| 0 |
| 0 |
| 6,6 |
| 2024 | Eliteserien | Fredrikstad | 24 | 1 798 | 0 | 2 | 6,5 |
|---|
| 2023-2024 | 1. divisjon (Norge) | Fredrikstad | 4 | 233 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eliteserien | Fredrikstad | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | 1. divisjon (Norge) | Fredrikstad | 6 | 330 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Norwegian Cup | Fredrikstad | 1 | 13 | 0 | 0 | – | |
| 1. divisjon (Norge) | Stabaek | 6 | 239 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | 1. divisjon (Norge) | Stabaek | 10 | 150 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 6 | 214 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021 | Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 5 | 137 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Canadian Championship | Vancouver Whitecaps | 1 | 89 | 0 | 0 | – | |
| Olympics qualification(CONCACAF) | CanadaLandslag | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2020-2021 | Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 3 | 25 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Olympics qualification(CONCACAF) | CanadaLandslag | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2020 | Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 6 | 185 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|