Annonse
Posisjon: Midtbanespiller, Nasjonalitet: Frankrike, Alder: 39, Høyde: 181 cm. 2025-2026: 18 kamper, 0 mål, 1 målgivende. Siste registrerte kamp: Stade Brestois 29 – Angers SCO (17. mai 2026).
Sist oppdatert:
Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Ingen data tilgjengelig
Høyeste: 2 mill. € (16. des. 2018)
Relaterte sider: Live resultater fotball
Pierrick Capelle er 39 år gammel. Fødselsdato: 15. april 1987.
Posisjon: Midtbanespiller.
Pierrick Capelle er 181 cm høy.
Foretrukket fot: Venstre.
Nasjonalitet: Frankrike.
Pierrick Capelle i 2025-2026: 18 kamper, 0 mål og 1 målgivende i alle turneringer.
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Angers | 39 år | 150k € | |
| Angers | 38 år | 200k € | |
| Angers | 38 år | 200k € | |
| Angers | 37 år | 200k € | |
| Angers | 37 år | 250k € | |
| Angers | 36 år | 250k € | |
| Angers | 36 år | 250k € | |
| Angers | 35 år | 300k € | |
| Angers | 35 år | 500k € | |
| Angers | 34 år | 600k € | |
| Angers | 34 år | 800k € | |
| Angers | 33 år | 1,6 mill. € | |
| Angers | 32 år | 1,6 mill. € | |
| Angers | 32 år | 2 mill. € | |
| Angers | 32 år | 2 mill. € | |
| Angers | 31 år | 2 mill. € | |
| Angers | 31 år | 1 mill. € | |
| Angers | 30 år | 1 mill. € | |
| Angers | 30 år | 1 mill. € | |
| Angers | 29 år | 800k € | |
| Angers | 29 år | 800k € | |
| Angers | 28 år | 800k € | |
| Clermont | 28 år | 400k € | |
| Clermont | 27 år | 500k € | |
| Clermont | 26 år | 500k € | |
| Clermont | 25 år | 400k € | |
| Clermont | 25 år | 150k € |
Pierrick Capelle i 2025-2026: 18 kamper, 0 mål og 1 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 797 minutter. Snittvurdering: 6,3.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Ligue 1 | Angers SCO | 16 | 648 | 0 | 1 | 6,3 |
| Coupe de France | Angers SCO | 2 | 149 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2024-2025 | Ligue 1 | Angers SCO | 16 | 475 | 0 | 0 | 6,4 |
| Coupe de France | Angers SCO | 3 | 243 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2023-2024 | Ligue 2 | Angers SCO | 37 | 2 980 | 5 | 1 | 6,7 |
| Coupe de France | Angers SCO | 2 | 47 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2022-2023 | Ligue 1 |
| Angers SCO |
| 26 |
| 1 425 |
| 0 |
| 3 |
| 6,3 |
| Coupe de France | Angers SCO | 1 | 57 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2021-2022 | Ligue 1 | Angers SCO | 30 | 1 187 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|
| 2020-2021 | Ligue 1 | Angers SCO | 35 | 2 052 | 3 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Angers SCO | 3 | 247 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Ligue 1 | Angers SCO | 24 | 1 747 | 1 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2018-2019 | Ligue 1 | Angers SCO | 26 | 1 845 | 3 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Treningskamper for klubblag | Angers SCO | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Coupe de la Ligue | Angers SCO | 1 | 12 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Ligue 1 | Angers SCO | 28 | 1 893 | 2 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | Ligue 1 | Angers SCO | 32 | 1 750 | 2 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2015-2016 | Ligue 1 | Angers SCO | 28 | 1 256 | 4 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2014-2015 | Ligue 2 | Clermont | 11 | 811 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2013-2014 | Ligue 2 | Clermont | 1 | 21 | 0 | 0 | – |
|---|