Annonse
Rafa Silva spiller for Benfica. Posisjon: Midtbanespiller, Nasjonalitet: Portugal, Alder: 33, Høyde: 170 cm, Markedsverdi: 3 mill. €. 2026-2027: 18 kamper, 5 mål, 2 målgivende. Siste registrerte kamp: Benfica – Alverca (2. november 2026).
Sist oppdatert:

Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Skadet
Ingen data tilgjengelig
Høyeste: 30 mill. € (29. des. 2019)
Benfica: 10 kamper, 1 mål, 0 målgivende
I de tilgjengelige opplysningene for Benfica i sesongen 2026/27 spilte Rafa Silva 631 minutter og startet 9 kamper.
Benfica: 347 kamper, 102 mål, 66 målgivende
Beşiktaş: 68 kamper, 26 mål, 15 målgivende
Sporting Braga: 62 kamper, 8 mål, 3 målgivende
Relaterte sider: Benfica, Live resultater fotball
Rafa Silva er 33 år gammel. Fødselsdato: 17. mai 1993.
Posisjon: Midtbanespiller.
Rafa Silva spiller for Benfica.
Rafa Silva er 170 cm høy.
Foretrukket fot: Høyre.
Nasjonalitet: Portugal.
Markedsverdi: 3 mill. €.
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Benfica | 33 år | 3 mill. € | |
| Benfica | 33 år | 4 mill. € | |
| Beşiktaş | 32 år | 5 mill. € | |
| Beşiktaş | 32 år | 7 mill. € | |
| Beşiktaş | 32 år | 9 mill. € | |
| Beşiktaş | 31 år | 10 mill. € | |
| Beşiktaş | 31 år | 12 mill. € | |
| Beşiktaş | 31 år | 14 mill. € | |
| Benfica | 31 år | 14 mill. € | |
| Benfica | 30 år | 18 mill. € | |
| Benfica | 30 år | 22 mill. € | |
| Benfica | 29 år | 23 mill. € | |
| Benfica | 29 år | 20 mill. € | |
| Benfica | 28 år | 25 mill. € | |
| Benfica | 28 år | 28 mill. € | |
| Benfica | 28 år | 24 mill. € | |
| Benfica | 28 år | 23 mill. € | |
| Benfica | 27 år | 23 mill. € | |
| Benfica | 27 år | 24 mill. € | |
| Benfica | 26 år | 24 mill. € | |
| Benfica | 26 år | 30 mill. € | |
| Benfica | 26 år | 28 mill. € | |
| Benfica | 25 år | 22 mill. € | |
| Benfica | 25 år | 20 mill. € | |
| Benfica | 25 år | 15 mill. € | |
| Benfica | 25 år | 12 mill. € | |
| Benfica | 24 år | 8 mill. € | |
| Benfica | 24 år | 10 mill. € | |
| Benfica | 24 år | 15 mill. € | |
| Benfica | 23 år | 15 mill. € | |
| Sporting Braga | 23 år | 15 mill. € | |
| Sporting Braga | 23 år | 15 mill. € | |
| Sporting Braga | 22 år | 11 mill. € | |
| Sporting Braga | 22 år | 8 mill. € | |
| Sporting Braga | 21 år | 7,5 mill. € | |
| Sporting Braga | 21 år | 6,5 mill. € | |
| Sporting Braga | 20 år | 4 mill. € | |
| Sporting Braga | 20 år | 1,5 mill. € |
Rafa Silva i 2026-2027: 18 kamper, 5 mål og 2 målgivende i alle turneringer.
Rafa Silva i 2026-2027: 18 kamper, 5 mål og 2 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 1 127 minutter. Snittvurdering: 6,8.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Primeira Liga | Benfica | 10 | 631 | 1 | 0 | 6,6 |
| Europa League | Benfica | 7 | 484 | 4 | 1 | 7,3 | |
| Portugisisk ligacup | Benfica | 1 | 12 | 0 | 1 | 6,6 | |
| 2025-2026 | Primeira Liga | Benfica | 16 | 919 | 5 | 0 | 6,7 |
| Champions League | Benfica | 2 | 164 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Süper Lig | Beşiktaş | 10 | 820 | 5 | 1 | 7,1 | |
| Conference League | Beşiktaş | 4 | 360 |
| 0 |
| 2 |
| 6,7 |
| Europa League | Beşiktaş | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024-2025 | Süper Lig | Beşiktaş | 35 | 3 090 | 12 | 5 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa League | Beşiktaş | 10 | 829 | 3 | 5 | 7,2 | |
| Tyrkisk cup | Beşiktaş | 3 | 262 | 2 | 1 | 7,4 |
| 2024 | Tyrkisk supercup | Beşiktaş | 1 | 90 | 1 | 1 | 9,0 |
|---|
| 2023-2024 | Treningskamper for klubblag | Beşiktaş | 3 | 198 | 3 | 0 | 8,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primeira Liga | Benfica | 30 | 2 502 | 14 | 12 | 7,4 | |
| Europa League | Benfica | 6 | 551 | 2 | 0 | 6,9 | |
| Portugisisk cup | Benfica | 6 | 525 | 4 | 1 | 6,8 | |
| Champions League | Benfica | 6 | 515 | 2 | 0 | 6,5 | |
| Portugisisk ligacup | Benfica | 3 | 210 | 0 | 1 | 6,8 |
| 2023 | Portugisisk supercup | Benfica | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,1 |
|---|
| 2022-2023 | Primeira Liga | Benfica | 28 | 2 184 | 8 | 4 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Champions League | Benfica | 14 | 1 104 | 6 | 2 | 7,2 | |
| Portugisisk ligacup | Benfica | 3 | 260 | 0 | 2 | 7,3 | |
| Portugisisk cup | Benfica | 2 | 119 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Treningskamper for klubblag | Benfica | 1 | 75 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022 | VM-kvalifisering (Europa) | PortugalLandslag | 2 | 67 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2021-2022 | Primeira Liga | Benfica | 28 | 2 042 | 8 | 15 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Champions League | Benfica | 13 | 1 037 | 3 | 1 | 6,9 | |
| Portugisisk cup | Benfica | 2 | 180 | 1 | 0 | – | |
| Portugisisk ligacup | Benfica | 2 | 61 | 0 | 0 | – | |
| Privatlandskamper | PortugalLandslag | 1 | 9 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2020-2021 | Primeira Liga | Benfica | 29 | 2 195 | 5 | 5 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa League | Benfica | 8 | 508 | 2 | 1 | 7,2 | |
| Portugisisk cup | Benfica | 6 | 338 | 1 | 1 | – | |
| Portugisisk ligacup | Benfica | 2 | 136 | 0 | 0 | – | |
| Champions League | Benfica | 1 | 14 | 1 | 0 | 8,3 | |
| EM i fotball | PortugalLandslag | 1 | 32 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Privatlandskamper | PortugalLandslag | 1 | 20 | 0 | 0 | 6,7 | |
| VM-kvalifisering (Europa) | PortugalLandslag | 1 | 3 | 0 | 0 | – | |
| Nations League | PortugalLandslag | 1 | 2 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020 | Portugisisk supercup | Benfica | 1 | 64 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EM i fotball | PortugalLandslag | 1 | 19 | 0 | 1 | 7,1 |
| 2019-2020 | Primeira Liga | Benfica | 25 | 1 698 | 6 | 5 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Champions League | Benfica | 3 | 124 | 1 | 1 | 7,1 | |
| Europa League | Benfica | 2 | 101 | 1 | 0 | 6,8 | |
| Portugisisk cup | Benfica | 2 | 88 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Portugisisk ligacup | Benfica | 1 | 30 | 0 | 0 | – | |
| EM i fotball | PortugalLandslag | 1 | 34 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2019 | Portugisisk supercup | Benfica | 1 | 90 | 1 | 2 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| International Champions Cup | Benfica | 1 | 45 | 1 | 0 | 7,6 |
| 2018-2019 | Primeira Liga | Benfica | 26 | 1 917 | 17 | 2 | 7,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Champions League | Benfica | 7 | 393 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Europa League | Benfica | 5 | 315 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Portugisisk cup | Benfica | 2 | 124 | 0 | 0 | 6,3 | |
| International Champions Cup | Benfica | 1 | 81 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Portugisisk ligacup | Benfica | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,7 | |
| Nations League | PortugalLandslag | 3 | 170 | 0 | 0 | 7,0 | |
| EM i fotball | PortugalLandslag | 2 | 112 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2017-2018 | Primeira Liga | Benfica | 20 | 1 215 | 3 | 4 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| International Champions Cup | Benfica | 1 | 29 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Champions League | Benfica | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2016-2017 | Primeira Liga | Benfica | 20 | 1 102 | 2 | 4 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primeira Liga | Sporting Braga | 1 | 74 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2015-2016 | Primeira Liga | Sporting Braga | 30 | 1 977 | 8 | 1 | 6,9 |
|---|
| 2014-2015 | Primeira Liga | Sporting Braga | 17 | 1 237 | 0 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2013-2014 | Primeira Liga | Sporting Braga | 14 | 783 | 0 | 0 | – |
|---|