Ingen data tilgjengelig
Sist oppdatert:
Rayan spiller for CSA Maceio. Posisjon: Forsvarer, Nasjonalitet: Brasil, Alder: 36, Høyde: 185 cm. Rayan i 2025: 2 kamper, 0 mål og 0 målgivende i alle turneringer.
Den nyeste kampen i de tilgjengelige opplysningene der Rayan spilte, var Nautico (PE) – São Paulo - SP, med 90 minutter på banen. Kampdato: 21. mai 2025.
Nautico (PE): 2 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Guarani SP: 14 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Criciúma: 32 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Mirassol - SP: 6 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Ponte Preta: 23 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Ferroviaria SP: 18 kamper, 1 mål, 0 målgivende
Relaterte sider: CSA Maceio, Live resultater fotball
Rayan er 36 år gammel. Fødselsdato: 21. desember 1989.
Posisjon: Forsvarer.
Rayan spiller for CSA Maceio.
Nasjonalitet: Brasil.
Rayan i 2025: 2 kamper, 0 mål og 0 målgivende i alle turneringer.
Rayan er 185 cm høy.
Foretrukket fot: Høyre.
Rayan i 2025: 2 kamper, 0 mål og 0 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 105 minutter. Snittvurdering: 6,7.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Brazilian Cup | Nautico (PE) | 2 | 105 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2024 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Guarani SP | 10 | 894 | 0 | 0 | 6,8 |
| Brasiliansk Serie B | Guarani SP | 3 | 254 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2023-2024 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Guarani SP | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| Brasiliansk Serie B | Criciúma | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2023 | Brasiliansk Serie B | Criciúma | 8 | 582 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022-2023 |
|---|
| Brasiliansk Serie B |
| Criciúma |
| 2 |
| 8 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| 2022 | Brasiliansk Serie B | Criciúma | 19 | 1 428 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Mirassol - SP | 5 | 357 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2021-2022 | Brasiliansk Serie B | Criciúma | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Mirassol - SP | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Brasiliansk Serie B | Ponte Preta | 7 | 595 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021 | Brasiliansk Serie B | Ponte Preta | 5 | 321 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Ponte Preta | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Brasiliansk Serie B | Ponte Preta | 5 | 396 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Ponte Preta | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Brasiliansk Serie B | Ponte Preta | 2 | 166 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Ferroviaria SP | 2 | 130 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2019-2020 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Ferroviaria SP | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brasiliansk Serie B | Red Bull Bragantino | 3 | 225 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2019 | Brasiliansk Serie B | Red Bull Bragantino | 8 | 649 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Ferroviaria SP | 7 | 600 | 1 | 0 | 7,2 |
| 2018-2019 | Brasiliansk Serie B | Red Bull Bragantino | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Ferroviaria SP | 6 | 540 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Brasiliansk Serie A | Parana PR | 7 | 573 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2018 | Brasiliansk Serie A | Parana PR | 7 | 585 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2017-2018 | Brasiliansk Serie A | Parana PR | 6 | 546 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|