Annonse
Rustam Ashurmatov spiller for Esteghlal Tehran. Posisjon: Forsvarer, Nasjonalitet: Usbekistan, Alder: 30, Høyde: 186 cm, Markedsverdi: 750k €. 2026-2027: 3 kamper, 0 mål, 0 målgivende. Siste registrerte kamp: Shabab Al Ahli – Esteghlal Tehran (27. oktober 2026).
Sist oppdatert:

Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Skadet
Høyeste: 850k € (22. nov. 2022)
Esteghlal Tehran: 9 kamper, 0 mål, 0 målgivende
I de tilgjengelige opplysningene for Esteghlal Tehran i sesongen 2026/27 spilte Rustam Ashurmatov 810 minutter og startet 9 kamper.
Esteghlal Tehran: 10 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Rubin Kazan: 43 kamper, 2 mål, 0 målgivende
Gangwon: 19 kamper, 1 mål, 0 målgivende
Gwangju: 21 kamper, 1 mål, 1 målgivende
Relaterte sider: Esteghlal Tehran, Live resultater fotball
Rustam Ashurmatov er 30 år gammel. Fødselsdato: 7. juli 1996.
Posisjon: Forsvarer.
Rustam Ashurmatov spiller for Esteghlal Tehran.
Rustam Ashurmatov er 186 cm høy.
Foretrukket fot: Høyre.
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Esteghlal Tehran | 29 år | 750k € | |
| Esteghlal Tehran | 29 år | 700k € | |
| Rubin Kazan | 28 år | 600k € | |
| Rubin Kazan | 28 år | 700k € | |
| Rubin Kazan | 27 år | 800k € | |
| Rubin Kazan | 27 år | 700k € | |
| Rubin Kazan | 26 år | 700k € | |
| Navbahor Namangan | 26 år | 850k € | |
| Navbahor Namangan | 25 år | 750k € | |
| Gangwon | 25 år | 700k € | |
| Gangwon | 24 år | 700k € | |
| Gwangju | 24 år | 700k € | |
| Gwangju | 23 år | 650k € | |
| Gwangju | 23 år | 475k € | |
| Gwangju | 23 år | 700k € | |
| Gwangju | 23 år | 600k € | |
| Gwangju | 23 år | 600k € | |
| Bunyodkor | 22 år | 600k € | |
| Bunyodkor | 21 år | 500k € | |
| Bunyodkor | 21 år | 350k € | |
| Bunyodkor | 21 år | 300k € | |
| Bunyodkor | 20 år | 250k € | |
| Bunyodkor | 19 år | 200k € | |
| Bunyodkor | 19 år | 150k € | |
| Bunyodkor | 19 år | 100k € |
Markedsverdi: 750k €.
Rustam Ashurmatov i 2026-2027: 3 kamper, 0 mål og 0 målgivende i alle turneringer.
Rustam Ashurmatov i 2026-2027: 3 kamper, 0 mål og 0 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 270 minutter. Snittvurdering: 6,7.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | AFC Champions League Elite | Esteghlal Tehran | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2026 | VM-kvalifisering (AFC) | UsbekistanLandslag | 7 | 493 | 1 | 0 | 6,8 |
| VM i fotball | UsbekistanLandslag | 3 | 257 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Privatlandskamper | UsbekistanLandslag | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2025-2026 | AFC Champions League Two | Esteghlal Tehran | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2024-2025 | Russisk Premier League | Rubin Kazan | 14 |
| 676 |
| 0 |
| 0 |
| 6,3 |
| Russisk cup | Rubin Kazan | 5 | 353 | 0 | 0 | 6,5 |
| VM-kvalifisering (AFC) | UsbekistanLandslag | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2023-2024 | Russisk Premier League | Rubin Kazan | 13 | 713 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Russisk cup | Rubin Kazan | 6 | 518 | 1 | 0 | – | |
| VM-kvalifisering (AFC) | UsbekistanLandslag | 2 | 172 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Privatlandskamper | UsbekistanLandslag | 2 | 87 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Asiamesterskapet | UsbekistanLandslag | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2023 | Asiamesterskapet | UsbekistanLandslag | 3 | 300 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2022-2023 | Russisk 1. liga | Rubin Kazan | 4 | 148 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Russisk Premier League | Rubin Kazan | 1 | 24 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Privatlandskamper | UsbekistanLandslag | 3 | 246 | 0 | 0 | 7,8 |
| 2022 | VM-kvalifisering (AFC) | UsbekistanLandslag | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Privatlandskamper | UsbekistanLandslag | 1 | 64 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2021-2022 | K League 1 | Gangwon | 5 | 316 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2021 | K League 1 | Gangwon | 6 | 540 | 1 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2020-2021 | K League 1 | Gangwon | 8 | 653 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K League 1 | Gwangju | 6 | 540 | 1 | 0 | 7,1 | |
| VM-kvalifisering (AFC) | UsbekistanLandslag | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
| 2020 | K League 1 | Gwangju | 7 | 630 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Privatlandskamper | UsbekistanLandslag | 1 | 57 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2019-2020 | K League 1 | Gwangju | 8 | 719 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|