Annonse
Ryo Germain spiller for Shimizu S Pulse. Posisjon: Angriper, Nasjonalitet: Japan, Alder: 31, Høyde: 182 cm, Markedsverdi: 700k €. 2026-2027: 13 kamper, 0 mål, 1 målgivende. Siste registrerte kamp: Kyoto Sanga – Shimizu S-Pulse (31. oktober 2026).
Sist oppdatert:
Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Ingen data tilgjengelig
Høyeste: 800k € (14. des. 2025)
Shimizu S-Pulse: 13 kamper, 0 mål, 1 målgivende
I de tilgjengelige opplysningene for Shimizu S-Pulse i sesongen 2026/27 spilte Ryo Germain 993 minutter og startet 11 kamper.
Shimizu S-Pulse: 13 kamper, 0 mål, 1 målgivende
Sanfrecce Hiroshima: 65 kamper, 11 mål, 5 målgivende
Jubilo Iwata: 101 kamper, 31 mål, 3 målgivende
Yokohama: 36 kamper, 2 mål, 2 målgivende
Vegalta Sendai: 55 kamper, 6 mål, 3 målgivende
Relaterte sider: Shimizu S Pulse, Live resultater fotball
Ryo Germain er 31 år gammel. Fødselsdato: 19. april 1995.
Posisjon: Angriper.
Ryo Germain spiller for Shimizu S Pulse.
Ryo Germain er 182 cm høy.
Foretrukket fot: Venstre.
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Sanfrecce Hiroshima | 31 år | 700k € | |
| Sanfrecce Hiroshima | 30 år | 800k € | |
| Sanfrecce Hiroshima | 30 år | 750k € | |
| Jubilo Iwata | 29 år | 700k € | |
| Jubilo Iwata | 29 år | 600k € | |
| Jubilo Iwata | 28 år | 400k € | |
| Jubilo Iwata | 28 år | 350k € | |
| Jubilo Iwata | 27 år | 350k € | |
| Jubilo Iwata | 27 år | 400k € | |
| Jubilo Iwata | 26 år | 400k € | |
| Yokohama | 26 år | 400k € | |
| Yokohama | 25 år | 400k € | |
| Vegalta Sendai | 24 år | 400k € | |
| Vegalta Sendai | 24 år | 500k € | |
| Vegalta Sendai | 24 år | 500k € | |
| Vegalta Sendai | 23 år | 300k € |
Nasjonalitet: Japan.
Markedsverdi: 700k €.
Ryo Germain i 2026-2027: 13 kamper, 0 mål og 1 målgivende i alle turneringer.
Ryo Germain i 2026-2027: 13 kamper, 0 mål og 1 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 993 minutter. Snittvurdering: 6,2.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | J1 League | Shimizu S-Pulse | 13 | 993 | 0 | 1 | 6,2 |
| 2026 | J1 League | Sanfrecce Hiroshima | 12 | 523 | 3 | 1 | 6,7 |
| 2025-2026 | J1 League | Sanfrecce Hiroshima | 10 | 630 | 0 | 1 | 6,4 |
| AFC Champions League Elite | Sanfrecce Hiroshima | 7 | 479 | 1 | 0 | 6,7 | |
| 2025 | J1 League | Sanfrecce Hiroshima | 22 | 1 898 | 3 | 2 | 6,6 |
| Japansk supercup | Sanfrecce Hiroshima | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| JapanLandslag |
| 2 |
| 90 |
| 4 |
| 0 |
| 8,1 |
| 2024-2025 | J1 League | Sanfrecce Hiroshima | 8 | 659 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League Two | Sanfrecce Hiroshima | 4 | 293 | 2 | 1 | 6,8 | |
| Østasiamesterskapet | Sanfrecce Hiroshima | 1 | 85 | 1 | 0 | 7,8 | |
| J1 League | Jubilo Iwata | 5 | 450 | 2 | 0 | 6,7 |
| 2024 | J1 League | Jubilo Iwata | 21 | 1 823 | 10 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2023-2024 | J1 League | Jubilo Iwata | 6 | 540 | 7 | 0 | 7,5 |
|---|
| 2023 | J2 League | Jubilo Iwata | 24 | 1 810 | 7 | 3 | 6,9 |
|---|
| 2022-2023 | J2 League | Jubilo Iwata | 7 | 587 | 2 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J1 League | Jubilo Iwata | 4 | 102 | 1 | 0 | 7,0 | |
| J.League Cup | Jubilo Iwata | 2 | 24 | 0 | 0 | – |
| 2022 | J1 League | Jubilo Iwata | 12 | 448 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2021-2022 | J1 League | Jubilo Iwata | 13 | 466 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J.League Cup | Jubilo Iwata | 5 | 287 | 0 | 0 | – | |
| Emperor's Cup | Jubilo Iwata | 2 | 118 | 0 | 0 | – | |
| J1 League | Yokohama | 7 | 310 | 0 | 2 | 6,1 |
| 2021 | J1 League | Yokohama | 7 | 450 | 2 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2020-2021 | J1 League | Yokohama | 17 | 876 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J.League Cup | Yokohama | 4 | 241 | 0 | 0 | – | |
| Emperor's Cup | Yokohama | 1 | 5 | 0 | 0 | – | |
| J1 League | Vegalta Sendai | 3 | 173 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2020 | J1 League | Vegalta Sendai | 6 | 359 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2019-2020 | J1 League | Vegalta Sendai | 10 | 371 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Emperor's Cup | Vegalta Sendai | 1 | 65 | 0 | 0 | – |
| 2019 | J1 League | Vegalta Sendai | 5 | 271 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2018-2019 | J1 League | Vegalta Sendai | 14 | 641 | 2 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J.League Cup | Vegalta Sendai | 2 | 44 | 0 | 0 | – | |
| Emperor's Cup | Vegalta Sendai | 1 | 67 | 0 | 0 | – |
| 2018 | J1 League | Vegalta Sendai | 1 | 32 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2017-2018 | J1 League | Vegalta Sendai | 12 | 289 | 1 | 2 | 6,5 |
|---|