Sist oppdatert:
Posisjon: Angriper, Nasjonalitet: England, Alder: 37, Høyde: 177 cm. Scott Sinclair i 2024-2025: 45 kamper, 3 mål og 1 målgivende i alle turneringer.
Den nyeste kampen i de tilgjengelige opplysningene der Scott Sinclair spilte, var Bristol Rovers – Reading, med 8 minutter på banen. Kampdato: 26. april 2025.
Bristol Rovers: 113 kamper, 13 mål, 5 målgivende
Preston North End: 85 kamper, 14 mål, 1 målgivende
Celtic: 114 kamper, 42 mål, 12 målgivende
Aston Villa: 34 kamper, 2 mål, 0 målgivende
Manchester City: 13 kamper, 0 mål, 0 målgivende
West Bromwich Albion: 7 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Relaterte sider: Live resultater fotball
Scott Sinclair er 37 år gammel. Fødselsdato: 25. mars 1989.
Posisjon: Angriper.
Scott Sinclair er 177 cm høy.
Foretrukket fot: Høyre.
Nasjonalitet: England.
Scott Sinclair i 2024-2025: 45 kamper, 3 mål og 1 målgivende i alle turneringer.
Scott Sinclair i 2024-2025: 45 kamper, 3 mål og 1 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 2 061 minutter. Snittvurdering: 6,3.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | League One | Bristol Rovers | 41 | 1 826 | 3 | 1 | 6,3 |
| FA Cup | Bristol Rovers | 3 | 173 | 0 | 0 | 5,9 | |
| English Football League Cup | Bristol Rovers | 1 | 62 | 0 | 0 | 5,8 | |
| 2023-2024 | League One | Bristol Rovers | 27 | 1 484 | 4 | 0 | 6,5 |
| English Football League Trophy | Bristol Rovers | 4 | 160 | 0 | 1 | 6,7 | |
| FA Cup | Bristol Rovers | 3 | 92 | 0 | 0 | 6,0 | |
| English Football League Cup |
| Bristol Rovers |
| 1 |
| 45 |
| 0 |
| 0 |
| 5,9 |
| 2022-2023 | League One | Bristol Rovers | 30 | 1 944 | 5 | 3 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Bristol Rovers | 2 | 170 | 1 | 0 | 7,2 | |
| English Football League Trophy | Bristol Rovers | 1 | 21 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | Championship | Preston North End | 23 | 726 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Preston North End | 3 | 152 | 2 | 0 | 7,1 | |
| FA Cup | Preston North End | 1 | 62 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2020-2021 | Championship | Preston North End | 37 | 2 664 | 9 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Preston North End | 3 | 50 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2019-2020 | Championship | Preston North End | 18 | 895 | 3 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Premiership | Celtic | 2 | 17 | 0 | 0 | – | |
| UEFA Europa League | Celtic | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 | |
| Scottish League Cup | Celtic | 1 | 24 | 1 | 0 | – | |
| UEFA Champions League | Celtic | 1 | 29 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Scottish Premiership | Celtic | 30 | 2 070 | 8 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League | Celtic | 8 | 270 | 1 | 0 | 6,7 | |
| UEFA Europa League | Celtic | 8 | 454 | 1 | 1 | 6,6 | |
| Scottish Cup | Celtic | 5 | 268 | 5 | 0 | 7,9 | |
| Scottish League Cup | Celtic | 3 | 244 | 1 | 1 | 7,2 |
| 2017-2018 | Scottish Premiership | Celtic | 26 | 1 798 | 10 | 4 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League | Celtic | 5 | 379 | 1 | 0 | 6,6 | |
| Scottish Cup | Celtic | 4 | 155 | 0 | 1 | 6,5 | |
| UEFA Europa League | Celtic | 1 | 28 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2016-2017 | Scottish Premiership | Celtic | 19 | 1 497 | 14 | 4 | 7,3 |
|---|
| 2015-2016 | Premier League | Aston Villa | 27 | 1 596 | 2 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2014-2015 | Premier League | Aston Villa | 7 | 191 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | Manchester City | 2 | 3 | 0 | 0 | – |
| 2013-2014 | Premier League | West Bromwich Albion | 7 | 274 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Premier League | Manchester City | 11 | 188 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | Swansea City | 1 | 13 | 0 | 0 | – |
| 2011-2012 | Premier League | Swansea City | 13 | 885 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2010-2011 | Championship | Swansea City | 7 | 390 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2009-2010 | Premier League | Wigan Athletic | 14 | 247 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2008-2009 | Premier League | Arsenal | 1 | 5 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | Chelsea | 1 | 11 | 0 | 0 | – |
| 2006-2007 | Premier League | Arsenal | 2 | 64 | 0 | 0 | – |
|---|