Annonse
Posisjon: Forsvarer, Nasjonalitet: Nord-Irland, Alder: 35, Høyde: 186 cm, Markedsverdi: 900k €. 2021-2022: 42 kamper, 1 mål, 1 målgivende. Siste registrerte kamp: Leeds United – Manchester City (30. april 2022).
Sist oppdatert:
Ingen data tilgjengelig
Høyeste: 4 mill. € (7. juni 2021)
Relaterte sider: Live resultater fotball
Stuart Dallas er 35 år gammel. Fødselsdato: 19. april 1991.
Posisjon: Forsvarer.
Stuart Dallas er 186 cm høy.
Foretrukket fot: Høyre.
Nasjonalitet: Nord-Irland.
Markedsverdi: 900k €.
Stuart Dallas i 2021-2022: 42 kamper, 1 mål og 1 målgivende i alle turneringer.
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Leeds United | 32 år | 900k € | |
| Leeds United | 32 år | 1,5 mill. € | |
| Leeds United | 31 år | 2 mill. € | |
| Leeds United | 31 år | 3 mill. € | |
| Leeds United | 31 år | 4 mill. € | |
| Leeds United | 30 år | 4 mill. € | |
| Leeds United | 30 år | 4 mill. € | |
| Leeds United | 29 år | 3 mill. € | |
| Leeds United | 29 år | 3 mill. € | |
| Leeds United | 28 år | 2,4 mill. € | |
| Leeds United | 28 år | 3 mill. € | |
| Leeds United | 28 år | 2 mill. € | |
| Leeds United | 27 år | 2 mill. € | |
| Leeds United | 26 år | 2 mill. € | |
| Leeds United | 26 år | 2,5 mill. € | |
| Leeds United | 25 år | 2,5 mill. € | |
| Leeds United | 25 år | 2,5 mill. € | |
| Leeds United | 25 år | 1,5 mill. € | |
| Leeds United | 25 år | 1,5 mill. € | |
| Leeds United | 24 år | 1,3 mill. € | |
| Brentford | 23 år | 350k € | |
| Brentford | 23 år | 250k € | |
| Brentford | 21 år | 50k € |
Stuart Dallas i 2021-2022: 42 kamper, 1 mål og 1 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 3 465 minutter.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | VM-kvalifisering (Europa) | Nord-IrlandLandslag | 3 | 266 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2021-2022 | Premier League | Leeds United | 34 | 2 929 | 1 | 1 | 6,5 |
| EFL Cup | Leeds United | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 | |
| FA-cupen | Leeds United | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Treningskamper for klubblag | Leeds United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Privatlandskamper | Nord-IrlandLandslag | 2 | 108 | 0 | 0 | 6,2 | |
| VM-kvalifisering (Europa) |
| Nord-IrlandLandslag |
| 2 |
| 113 |
| 0 |
| 0 |
| 6,8 |
| 2020-2021 | Premier League | Leeds United | 38 | 3 410 | 8 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nations League | Nord-IrlandLandslag | 6 | 463 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Privatlandskamper | Nord-IrlandLandslag | 2 | 175 | 0 | 0 | 7,2 | |
| VM-kvalifisering (Europa) | Nord-IrlandLandslag | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,5 | |
| EM i fotball | Nord-IrlandLandslag | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2020 | EM i fotball | Nord-IrlandLandslag | 3 | 300 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2019-2020 | Championship | Leeds United | 45 | 3 937 | 5 | 3 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA-cupen | Leeds United | 1 | 30 | 0 | 0 | 7,1 | |
| EM i fotball | Nord-IrlandLandslag | 2 | 180 | 0 | 1 | 6,2 | |
| EM-kvalifisering | Nord-IrlandLandslag | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,4 | |
| Privatlandskamper | Nord-IrlandLandslag | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Championship | Leeds United | 28 | 1 423 | 4 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Treningskamper for klubblag | Leeds United | 1 | 66 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Nations League | Nord-IrlandLandslag | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,0 | |
| EM i fotball | Nord-IrlandLandslag | 2 | 124 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Privatlandskamper | Nord-IrlandLandslag | 2 | 167 | 1 | 0 | 7,5 |
| 2017-2018 | Championship | Leeds United | 29 | 1 598 | 2 | 1 | 6,3 |
|---|
| 2016-2017 | Championship | Leeds United | 31 | 1 668 | 2 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2015-2016 | Championship | Leeds United | 45 | 3 161 | 5 | 6 | 6,6 |
|---|
| 2014-2015 | Championship | Brentford | 25 | 1 154 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|