Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Høyeste: 900k € (9. des. 2020)
Sist oppdatert:
Tim Rönning spiller for Halmstads. Posisjon: Keeper, Nasjonalitet: Sverige, Alder: 27, Høyde: 201 cm, Markedsverdi: 400k €. Tim Rönning i 2026: 20 kamper, 0 mål og 0 målgivende i alle turneringer.
Den nyeste kampen i de tilgjengelige opplysningene der Tim Rönning spilte, var Elfsborg – Halmstads, med 90 minutter på banen. Kampdato: 12. oktober 2026.
Halmstads: 22 kamper, 0 mål, 0 målgivende
I de tilgjengelige opplysningene for Halmstads i sesongen 2026 spilte Tim Rönning 1980 minutter og startet 22 kamper.
Relaterte sider: Halmstads, Live resultater fotball
Tim Rönning er 27 år gammel. Fødselsdato: 15. februar 1999.
Posisjon: Keeper.
Tim Rönning spiller for Halmstads.
Tim Rönning er 201 cm høy.
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Halmstads | 27 år | 400k € | |
| Halmstads | 26 år | 350k € | |
| Halmstads | 26 år | 450k € | |
| Halmstads | 25 år | 450k € | |
| Halmstads | 25 år | 350k € | |
| Elfsborg | 24 år | 400k € | |
| Elfsborg | 24 år | 400k € | |
| Elfsborg | 23 år | 600k € | |
| Elfsborg | 23 år | 700k € | |
| Elfsborg | 23 år | 800k € | |
| Elfsborg | 22 år | 900k € | |
| Elfsborg | 22 år | 900k € | |
| Elfsborg | 21 år | 900k € | |
| Elfsborg | 21 år | 600k € | |
| Elfsborg | 20 år | 200k € | |
| Elfsborg | 20 år | 150k € | |
| Elfsborg | 19 år | 100k € | |
| Elfsborg | 19 år | 50k € |
Foretrukket fot: Høyre.
Nasjonalitet: Sverige.
Markedsverdi: 400k €.
Tim Rönning i 2026: 20 kamper, 0 mål og 0 målgivende i alle turneringer.
Tim Rönning i 2026: 20 kamper, 0 mål og 0 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 1 800 minutter. Snittvurdering: 7,0.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Allsvenskan | Halmstads | 20 | 1 800 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2025-2026 | Allsvenskan | Halmstads | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2025 | Allsvenskan | Halmstads | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2024-2025 | Allsvenskan | Halmstads | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2024 | Allsvenskan | Halmstads | 11 | 990 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2023-2024 | Sweden Cup | Halmstads | 2 | 132 | 0 | 0 | – |
| Allsvenskan |
| Halmstads |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 5,5 |
| 2023 | Allsvenskan | Elfsborg | 2 | 149 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2022-2023 | UEFA Europa Conference League | Elfsborg | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2022 | Allsvenskan | Elfsborg | 14 | 1 260 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2021-2022 | UEFA Europa Conference League | Elfsborg | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Allsvenskan | Elfsborg | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Sweden Cup | Elfsborg | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Allsvenskan | Elfsborg | 25 | 2 239 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2020-2021 | Allsvenskan | Elfsborg | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2020 | Allsvenskan | Elfsborg | 29 | 2 538 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2019-2020 | Sweden Cup | Elfsborg | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Allsvenskan | Elfsborg | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,9 |
| 2019 | Allsvenskan | Elfsborg | 7 | 630 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|