Annonse
Posisjon: Midtbanespiller, Nasjonalitet: Sveits, Alder: 37, Høyde: 179 cm, Markedsverdi: 600k €. 2021-2022: 38 kamper, 10 mål, 5 målgivende. Siste registrerte kamp: Basel 1893 – Lugano (22. mai 2022).
Sist oppdatert:
Ingen data tilgjengelig
Høyeste: 7 mill. € (25. nov. 2013)
Relaterte sider: Live resultater fotball
Valentin Stocker er 37 år gammel. Fødselsdato: 12. april 1989.
Posisjon: Midtbanespiller.
Valentin Stocker er 179 cm høy.
Foretrukket fot: Venstre.
Nasjonalitet: Sveits.
Markedsverdi: 600k €.
Valentin Stocker i 2021-2022: 38 kamper, 10 mål og 5 målgivende i alle turneringer.
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|---|---|---|
| Basel 1893 | 33 år | 600k € | |
| Basel 1893 | 32 år | 600k € | |
| Basel 1893 | 32 år | 600k € | |
| Basel 1893 | 32 år | 600k € | |
| Basel 1893 | 31 år | 1,2 mill. € | |
| Basel 1893 | 31 år | 1,2 mill. € | |
| Basel 1893 | 30 år | 1,2 mill. € | |
| Basel 1893 | 30 år | 1,5 mill. € | |
| Basel 1893 | 30 år | 1,5 mill. € | |
| Basel 1893 | 30 år | 1 mill. € | |
| Basel 1893 | 29 år | 1 mill. € | |
| Basel 1893 | 29 år | 1 mill. € | |
| Basel 1893 | 29 år | 1,5 mill. € | |
| Basel 1893 | 29 år | 1,5 mill. € | |
| Hertha Berlin | 28 år | 2 mill. € | |
| Hertha Berlin | 28 år | 3 mill. € | |
| Hertha Berlin | 27 år | 3,5 mill. € | |
| Hertha Berlin | 27 år | 3 mill. € | |
| Hertha Berlin | 26 år | 4 mill. € | |
| Hertha Berlin | 26 år | 5,5 mill. € | |
| Hertha Berlin | 25 år | 5 mill. € | |
| Hertha Berlin | 25 år | 5,5 mill. € | |
| Hertha Berlin | 25 år | 7 mill. € | |
| Basel 1893 | 24 år | 7 mill. € | |
| Basel 1893 | 24 år | 7 mill. € | |
| Basel 1893 | 24 år | 6 mill. € | |
| Basel 1893 | 24 år | 5 mill. € | |
| Basel 1893 | 23 år | 4 mill. € | |
| Basel 1893 | 23 år | 3,5 mill. € | |
| Basel 1893 | 22 år | 3,5 mill. € | |
| Basel 1893 | 20 år | 3,5 mill. € | |
| Basel 1893 | 20 år | 2,5 mill. € | |
| Basel 1893 | 19 år | 2 mill. € | |
| Basel 1893 | 19 år | 1 mill. € | |
| Basel 1893 | 19 år | 450k € | |
| Basel 1893 | 18 år | 150k € | |
| Basel U21 | 18 år | 200k € | |
| Basel U21 | 17 år | 150k € |
Valentin Stocker i 2021-2022: 38 kamper, 10 mål og 5 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 2 180 minutter. Snittvurdering: 6,7.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021-2022 | Sveitsisk Super League | Basel 1893 | 26 | 1 412 | 6 | 4 | 6,7 |
| Conference League | Basel 1893 | 11 | 700 | 4 | 1 | 6,8 | |
| Sveitsisk cup | Basel 1893 | 1 | 68 | 0 | 0 | – | |
| 2020-2021 | Sveitsisk Super League | Basel 1893 | 24 | 1 964 | 6 | 11 | 6,9 |
| Europa League | Basel 1893 | 3 | 255 | 1 | 0 | – | |
| Sveitsisk cup | Basel 1893 | 2 | 176 | 1 | 0 | – | |
| 2019-2020 | Sveitsisk Super League |
| Basel 1893 |
| 28 |
| 2 194 |
| 6 |
| 6 |
| 6,9 |
| Europa League | Basel 1893 | 10 | 821 | 2 | 2 | 6,7 |
| Champions League | Basel 1893 | 2 | 155 | 0 | 0 | 5,9 |
| Sveitsisk cup | Basel 1893 | 1 | 78 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Sveitsisk Super League | Basel 1893 | 16 | 941 | 2 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Champions League | Basel 1893 | 3 | 200 | 0 | 1 | 7,1 | |
| Sveitsisk cup | Basel 1893 | 3 | 143 | 0 | 0 | – | |
| Europa League | Basel 1893 | 2 | 169 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2017-2018 | Sveitsisk Super League | Basel 1893 | 15 | 1 101 | 1 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Champions League | Basel 1893 | 3 | 183 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Bundesliga | Hertha Berlin | 3 | 49 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2016-2017 | Bundesliga | Hertha Berlin | 17 | 1 162 | 4 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2015-2016 | Bundesliga | Hertha Berlin | 22 | 833 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2014-2015 | Bundesliga | Hertha Berlin | 18 | 1 226 | 2 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2013-2014 | Sveitsisk Super League | Basel 1893 | 14 | 787 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VM i fotball | Basel 1893 | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2012-2013 | Sveitsisk Super League | Basel 1893 | 14 | 967 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Sveitsisk Super League | Basel 1893 | 2 | 106 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | Sveitsisk Super League | Basel 1893 | 8 | 538 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2009-2010 | Sveitsisk Super League | Basel 1893 | 12 | 868 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2008-2009 | Sveitsisk Super League | Basel 1893 | 14 | 900 | 0 | 0 | – |
|---|