Annonse
William Forrester spiller for Leyton Orient. Posisjon: Forsvarer, Nasjonalitet: England, Alder: 25, Høyde: 180 cm, Markedsverdi: 300k €. 2026-2027: 13 kamper, 1 mål, 1 målgivende. Siste registrerte kamp: Burton – Leyton Orient (24. oktober 2026).
Sist oppdatert:

Snittvurdering per måned
Trykk på grafen for å bytte verdier
Ingen data tilgjengelig
Høyeste: 500k € (8. juni 2023)
Leyton Orient: 9 kamper, 1 mål, 1 målgivende
I de tilgjengelige opplysningene for Leyton Orient i sesongen 2026/27 spilte William Forrester 810 minutter og startet 9 kamper.
Leyton Orient: 30 kamper, 2 mål, 1 målgivende
Bolton Wanderers: 54 kamper, 1 mål, 2 målgivende
Port Vale: 38 kamper, 2 mål, 1 målgivende
Stoke City U23: 25 kamper, 4 mål, 0 målgivende
Stoke City: 2 kamper, 0 mål, 0 målgivende
Bournemouth: 2 kamper, 1 mål, 0 målgivende
Relaterte sider: Leyton Orient, Live resultater fotball
William Forrester er 25 år gammel. Fødselsdato: 29. januar 2001.
Posisjon: Forsvarer.
William Forrester spiller for Leyton Orient.
William Forrester er 180 cm høy.
| Dato | Lag | Alder | Verdi |
|---|
| Leyton Orient | 24 år | 300k € | |
| Bolton Wanderers | 24 år | 275k € | |
| Bolton Wanderers | 23 år | 300k € | |
| Bolton Wanderers | 23 år | 250k € | |
| Bolton Wanderers | 22 år | 275k € | |
| Bolton Wanderers | 22 år | 375k € | |
| Port Vale | 21 år | 500k € | |
| Port Vale | 21 år | 450k € | |
| Port Vale | 21 år | 300k € | |
| Stoke City U23 | 19 år | 50k € |
Foretrukket fot: Høyre.
Nasjonalitet: England.
Markedsverdi: 300k €.
William Forrester i 2026-2027: 13 kamper, 1 mål og 1 målgivende i alle turneringer.
William Forrester i 2026-2027: 13 kamper, 1 mål og 1 målgivende i alle turneringer. Spilletid: 1 082 minutter. Snittvurdering: 6,9.
| Sesong | Turnering | Lag | Kamper | Spilte minutter | Mål | Målgivende | Vurdering |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League One | Leyton Orient | 9 | 810 | 1 | 1 | 7,0 |
| EFL Trophy | Leyton Orient | 2 | 152 | 0 | 0 | 6,6 | |
| EFL Cup | Leyton Orient | 2 | 120 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2025-2026 | League One | Leyton Orient | 17 | 1 425 | 1 | 0 | 6,6 |
| EFL Trophy | Bolton Wanderers | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,2 | |
| 2024-2025 | League One | Bolton Wanderers | 23 | 1 709 | 0 | 0 | 6,7 |
| EFL Trophy |
| 3 |
| 263 |
| 0 |
| 0 |
| 7,3 |
| FA-cupen | Bolton Wanderers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2023-2024 | League One | Bolton Wanderers | 15 | 965 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA-cupen | Bolton Wanderers | 4 | 315 | 1 | 1 | 7,0 | |
| EFL Trophy | Bolton Wanderers | 4 | 360 | 0 | 1 | 6,9 | |
| EFL Cup | Bolton Wanderers | 2 | 146 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022-2023 | League One | Port Vale | 35 | 2 202 | 2 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Port Vale | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 | |
| EFL Cup | Port Vale | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | Premier League 2 | Stoke City U23 | 8 | 641 | 0 | 0 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Stoke City | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Championship | Bournemouth | 1 | 73 | 0 | 0 | 7,2 | |
| League Two | Mansfield Town | 4 | 166 | 0 | 0 | 6,6 | |
| FA-cupen | Mansfield Town | 2 | 91 | 1 | 0 | 6,8 | |
| EFL Trophy | Mansfield Town | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Championship | Bournemouth | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League 2 | Stoke City U23 | 13 | 1 125 | 2 | 0 | 7,1 |
| 2019-2020 | Premier League 2 | Stoke City U23 | 4 | 360 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|