Advertentie
Positie: Middenvelder, Nationaliteit: Australië, Leeftijd: 36, Lengte: 175 cm, Marktwaarde: € 3,5 mln.. 2022-2023: 44 wedstrijden, 7 doelpunten, 11 assists. Laatste geregistreerde optreden: Rangers - Celtic (30 april 2023).
Bijgewerkt:
Geen gegevens beschikbaar
Hoogste: € 14 mln. (18 dec 2018)
Celtic: 43 wedstrijden, 7 doelpunten, 11 assists
Shanghai Port: 30 wedstrijden, 6 doelpunten, 2 assists
Brighton & Hove Albion: 32 wedstrijden, 2 doelpunten, 2 assists
Huddersfield Town: 112 wedstrijden, 11 doelpunten, 11 assists
Melbourne City: 29 wedstrijden, 12 doelpunten, 22 assists
Western Sydney Wanderers: 10 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Gerelateerde pagina's: Live uitslagen voetbal
Aaron Mooy is 36 jaar oud. Geboortedatum: 15 september 1990.
Positie: Middenvelder.
Aaron Mooy is 175 cm lang.
Voorkeursbeen: Rechts.
Nationaliteit: Australië.
Marktwaarde: € 3,5 mln..
Aaron Mooy in 2022-2023: 44 wedstrijden, 7 doelpunten en 11 assists in alle competities.
| Datum | Team | Leeftijd | Waarde |
|---|---|---|---|
| Celtic | 32 jaar | € 3,5 mln. | |
| Celtic | 32 jaar | € 4 mln. | |
| Shanghai Port | 31 jaar | € 5 mln. | |
| Shanghai Port | 30 jaar | € 7,5 mln. | |
| Shanghai Port | 30 jaar | € 8,5 mln. | |
| Brighton | 29 jaar | € 9,5 mln. | |
| Brighton | 29 jaar | € 12 mln. | |
| Huddersfield Town | 28 jaar | € 14 mln. | |
| Huddersfield Town | 28 jaar | € 14 mln. | |
| Huddersfield Town | 27 jaar | € 10 mln. | |
| Huddersfield Town | 27 jaar | € 9 mln. | |
| Huddersfield Town | 26 jaar | € 7 mln. | |
| Man City | 26 jaar | € 5 mln. | |
| Huddersfield Town | 26 jaar | € 1 mln. | |
| Huddersfield Town | 25 jaar | € 750K | |
| Western Sydney | 22 jaar | € 750K | |
| Western Sydney | 22 jaar | € 600K | |
| Western Sydney | 22 jaar | € 400K | |
| Western Sydney | 21 jaar | € 150K | |
| Saint Mirren | 21 jaar | € 150K | |
| Saint Mirren | 20 jaar | € 100K | |
| Saint Mirren | 20 jaar | € 50K |
Aaron Mooy in 2022-2023: 44 wedstrijden, 7 doelpunten en 11 assists in alle competities. Speelminuten: 2.164.
| Seizoen | Competitie | Team | Wedstrijden | Gespeelde minuten | Doelpunten | Assists | Beoordeling |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-2023 | Scottish Premiership | Celtic | 29 | 1.262 | 4 | 10 | 7,1 |
| Champions League | Celtic | 5 | 152 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Schotse beker | Celtic | 4 | 254 | 3 | 1 | 7,5 | |
| Schotse ligabeker | Celtic | 4 | 316 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Wereldkampioenschap | AustraliëNationale ploeg | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Oefeninterlands | AustraliëNationale ploeg | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2022 | Wereldkampioenschap |
| 3 |
| 270 |
| 0 |
| 0 |
| 6,3 |
| WK-kwalificatie (AFC) | AustraliëNationale ploeg | 2 | 180 | 1 | 0 | 7,3 |
| WK-play-offs (intercontinentaal) | AustraliëNationale ploeg | 1 | 120 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2021-2022 | WK-kwalificatie (AFC) | AustraliëNationale ploeg | 6 | 309 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oefeninterlands | AustraliëNationale ploeg | 1 | 62 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2021 | Chinese Super League | Shanghai Port | 12 | 956 | 5 | 1 | 7,3 |
|---|
| 2020-2021 | Chinese Super League | Shanghai Port | 2 | 120 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Shanghai Port | 2 | 150 | 0 | 1 | 7,4 | |
| Chinese FA Cup | Shanghai Port | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Chinese Super League | Shanghai Port | 9 | 825 | 1 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Shanghai Port | 4 | 193 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2019-2020 | Premier League | Brighton & Hove Albion | 31 | 2.089 | 2 | 2 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Cup | Brighton & Hove Albion | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Championship | Huddersfield Town | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| WK-kwalificatie (AFC) | AustraliëNationale ploeg | 3 | 214 | 0 | 1 | 7,2 |
| 2018-2019 | Premier League | Huddersfield Town | 29 | 2.327 | 3 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oefeninterlands | AustraliëNationale ploeg | 1 | 82 | 0 | 1 | 7,7 |
| 2018 | Wereldkampioenschap | AustraliëNationale ploeg | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2017-2018 | Premier League | Huddersfield Town | 36 | 3.071 | 4 | 3 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wereldkampioenschap | AustraliëNationale ploeg | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2016-2017 | Championship | Huddersfield Town | 46 | 3.771 | 4 | 7 | 6,9 |
|---|
| 2015-2016 | Australische A-League | Melbourne City | 24 | 1.923 | 10 | 19 | 8,0 |
|---|
| 2014-2015 | Australische A-League | Melbourne City | 5 | 450 | 2 | 3 | – |
|---|
| 2013-2014 | Australische A-League | Western Sydney Wanderers | 5 | 247 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Australische A-League | Western Sydney Wanderers | 5 | 216 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Scottish Premiership | Celtic | 1 | 8 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Premiership | St Mirren | 1 | 62 | 0 | 0 | – |