Advertentie
Positie: Middenvelder, Nationaliteit: Verenigde Staten, Leeftijd: 29, Lengte: 179 cm, Marktwaarde: € 300K. 2026: 9 wedstrijden, 0 doelpunten, 1 assist. Laatste geregistreerde optreden: Columbus Crew - Atlas (5 augustus 2026).
Bijgewerkt:
Gemiddeld rapportcijfer per maand
Tik op de grafiek om van waarde te wisselen
Hoogste: € 850K (21 aug 2023)
Columbus Crew: 27 wedstrijden, 0 doelpunten, 1 assist
Nashville: 21 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Atlanta United: 60 wedstrijden, 0 doelpunten, 1 assist
Montreal Impact: 25 wedstrijden, 2 doelpunten, 0 assists
Gerelateerde pagina's: Live uitslagen voetbal
Amar Sejdic is 29 jaar oud. Geboortedatum: 29 november 1996.
Positie: Middenvelder.
Amar Sejdic is 179 cm lang.
Nationaliteit: Verenigde Staten.
Marktwaarde: € 300K.
Amar Sejdic in 2026: 9 wedstrijden, 0 doelpunten en 1 assist in alle competities.
| Datum | Team | Leeftijd | Waarde |
|---|---|---|---|
| Columbus Crew | 29 jaar | € 300K | |
| Columbus Crew | 29 jaar | € 400K | |
| Columbus Crew | 28 jaar | € 400K | |
| Nashville | 28 jaar | € 500K | |
| Nashville | 27 jaar | € 700K | |
| Atlanta United | 27 jaar | € 850K | |
| Atlanta United | 26 jaar | € 850K | |
| Atlanta United | 25 jaar | € 750K | |
| Atlanta United | 25 jaar | € 400K | |
| Atlanta United | 24 jaar | € 200K | |
| Montreal Impact | 24 jaar | € 200K | |
| Montreal Impact | 23 jaar | € 150K | |
| Ottawa Fury | 22 jaar | € 150K |
Amar Sejdic in 2026: 9 wedstrijden, 0 doelpunten en 1 assist in alle competities. Speelminuten: 304. Gemiddelde beoordeling: 6,6.
| Seizoen | Competitie | Team | Wedstrijden | Gespeelde minuten | Doelpunten | Assists | Beoordeling |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Major League Soccer | Columbus Crew | 6 | 116 | 0 | 0 | 6,4 |
| US Open Cup | Columbus Crew | 2 | 180 | 0 | 1 | 7,5 | |
| Leagues Cup | Columbus Crew | 1 | 8 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2025-2026 | Major League Soccer | Columbus Crew | 1 | 65 | 0 | 0 | 6,2 |
| Leagues Cup | Columbus Crew | 1 | 2 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2025 | Major League Soccer | Columbus Crew | 15 | 344 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024-2025 | Leagues Cup |
| Columbus Crew |
| 1 |
| 11 |
| 0 |
| 0 |
| 6,2 |
| Leagues Cup | Nashville | 2 | 45 | 0 | 0 | 6,4 |
| MLS Next Pro | Nashville | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
| 2024 | Major League Soccer | Nashville | 15 | 251 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF Champions Cup | Nashville | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2023-2024 | Major League Soccer | Nashville | 2 | 42 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2023 | Major League Soccer | Atlanta United | 22 | 998 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Atlanta United | 1 | 63 | 0 | 0 | 6,6 | |
| US Open Cup | Atlanta United | 1 | 69 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | Major League Soccer | Atlanta United | 1 | 69 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2022 | Major League Soccer | Atlanta United | 22 | 1.238 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| US Open Cup | Atlanta United | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2021-2022 | Major League Soccer | Atlanta United | 2 | 150 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| US Open Cup | Atlanta United | 1 | 17 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Major League Soccer | Atlanta United | 9 | 359 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Montreal Impact | 1 | 77 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2020-2021 | Major League Soccer | Montreal Impact | 9 | 481 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2020 | Major League Soccer | Montreal Impact | 10 | 514 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF Champions Cup | Montreal Impact | 2 | 180 | 1 | 0 | – |
| 2019-2020 | Major League Soccer | Montreal Impact | 1 | 1 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF Champions Cup | Montreal Impact | 1 | 67 | 0 | 0 | – |
| 2019 | Major League Soccer | Montreal Impact | 1 | 68 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|