Advertentie
Andreas Hirzel speelt voor Aarau. Positie: Doelman, Nationaliteit: Zwitserland, Leeftijd: 33, Lengte: 190 cm, Marktwaarde: € 75K. 2026-2027: 6 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists. Laatste geregistreerde optreden: Neuchatel Xamax - Aarau (30 oktober 2026).
Bijgewerkt:
Gemiddeld rapportcijfer per maand
Tik op de grafiek om van waarde te wisselen
Hoogste: € 400K (6 okt 2019)
Aarau: 6 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Volgens de beschikbare gegevens van Aarau voor het seizoen 2026/27 speelde Andreas Hirzel 540 minuten en stond de speler in 6 wedstrijden in de basis.
Aarau: 11 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Thun: 8 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Young Boys: 7 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Vaduz: 1 wedstrijd, 0 doelpunten, 0 assists
Gerelateerde pagina's: Aarau, Live uitslagen voetbal
Andreas Hirzel is 33 jaar oud. Geboortedatum: 25 maart 1993.
Positie: Doelman.
Andreas Hirzel speelt bij Aarau.
Andreas Hirzel is 190 cm lang.
Voorkeursbeen: Rechts.
Nationaliteit: Zwitserland.
| Datum | Team | Leeftijd | Waarde |
|---|---|---|---|
| Aarau | 33 jaar | € 75K | |
| Aarau | 32 jaar | € 75K | |
| Aarau | 32 jaar | € 100K | |
| Aarau | 31 jaar | € 100K | |
| Aarau | 31 jaar | € 100K | |
| Aarau | 30 jaar | € 100K | |
| Thun | 30 jaar | € 100K | |
| Thun | 29 jaar | € 150K | |
| Thun | 29 jaar | € 200K | |
| Thun | 28 jaar | € 200K | |
| Thun | 28 jaar | € 300K | |
| Thun | 27 jaar | € 300K | |
| Thun | 27 jaar | € 325K | |
| Thun | 27 jaar | € 325K | |
| Thun | 26 jaar | € 400K | |
| Thun | 26 jaar | € 400K | |
| Vaduz | 26 jaar | € 200K | |
| Vaduz | 25 jaar | € 200K | |
| Vaduz | 25 jaar | € 100K | |
| Hamburger | 25 jaar | € 100K | |
| Hamburger | 24 jaar | € 100K | |
| Hamburger | 24 jaar | € 150K | |
| Hamburger | 23 jaar | € 150K | |
| Hamburger | 23 jaar | € 150K | |
| Hamburger | 22 jaar | € 150K | |
| Hamburger | 22 jaar | € 100K | |
| Vaduz | 22 jaar | € 50K | |
| Vaduz | 21 jaar | € 50K | |
| Vaduz | 21 jaar | € 50K | |
| Grasshopper | 20 jaar | € 50K | |
| Grasshopper | 20 jaar | € 50K |
Marktwaarde: € 75K.
Andreas Hirzel in 2026-2027: 6 wedstrijden, 0 doelpunten en 0 assists in alle competities.
Andreas Hirzel in 2026-2027: 6 wedstrijden, 0 doelpunten en 0 assists in alle competities. Speelminuten: 540. Gemiddelde beoordeling: 6,7.
| Seizoen | Competitie | Team | Wedstrijden | Gespeelde minuten | Doelpunten | Assists | Beoordeling |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Zwitserse Challenge League | Aarau | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2025-2026 | Zwitserse Challenge League | Aarau | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,5 |
| 2024-2025 | Zwitserse Challenge League | Aarau | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | Zwitserse Challenge League | Aarau | 1 | 90 | 0 | 0 | 8,4 |
| 2022-2023 | Zwitserse Challenge League | Thun | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2020-2021 | Zwitserse Challenge League | Thun |
| 2 |
| 180 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2019-2020 | Zwitserse Super League | Thun | 5 | 450 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Zwitserse Challenge League | Young Boys | 2 | 93 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa League | Young Boys | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Europa League | Young Boys | 3 | 270 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2015-2016 | Bundesliga | Young Boys | 1 | 50 | 0 | 0 | 5,5 |
|---|
| 2014-2015 | Zwitserse Super League | Vaduz | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|