Gemiddeld rapportcijfer per maand
Tik op de grafiek om van waarde te wisselen
Geblesseerd
Geen gegevens beschikbaar
Hoogste: € 4 mln. (16 sep 2013)
Bijgewerkt:
Bryan Rabello speelt voor O.Higgins. Positie: Middenvelder, Nationaliteit: Chili, Leeftijd: 32, Lengte: 168 cm, Marktwaarde: € 450K. Bryan Rabello in 2026: 30 wedstrijden, 1 doelpunt en 4 assists in alle competities.
De meest recente wedstrijd in de beschikbare gegevens waarin Bryan Rabello speelde, was Huachipato - O.Higgins, met 20 minuten op het veld. Wedstrijddatum: 10 oktober 2026.
O.Higgins: 12 wedstrijden, 1 doelpunt, 3 assists
Volgens de beschikbare gegevens van O.Higgins voor het seizoen 2026 speelde Bryan Rabello 780 minuten en stond de speler in 10 wedstrijden in de basis.
O.Higgins: 106 wedstrijden, 16 doelpunten, 13 assists
Union Espanola: 36 wedstrijden, 2 doelpunten, 1 assist
Atromitos Athens: 29 wedstrijden, 1 doelpunt, 3 assists
Universidad de Concepcion: 5 wedstrijden, 3 doelpunten, 1 assist
Everton: 1 wedstrijd, 0 doelpunten, 0 assists
Lobos BUAP: 33 wedstrijden, 2 doelpunten, 5 assists
Gerelateerde pagina's: O.Higgins, Live uitslagen voetbal
| Datum | Team | Leeftijd | Waarde |
|---|---|---|---|
| O.Higgins | 32 jaar | € 450K | |
| O.Higgins | 31 jaar | € 500K | |
| O.Higgins | 31 jaar | € 500K | |
| O.Higgins | 30 jaar | € 500K | |
| O.Higgins | 30 jaar | € 600K | |
| O.Higgins | 29 jaar | € 600K | |
| O.Higgins | 29 jaar | € 400K | |
| O.Higgins | 29 jaar | € 450K | |
| Union Espanola | 28 jaar | € 450K | |
| Union Espanola | 28 jaar | € 475K | |
| Union Espanola | 27 jaar | € 550K | |
| Union Espanola | 27 jaar | € 450K | |
| Atromitos Athens | 26 jaar | € 450K | |
| Atromitos Athens | 26 jaar | € 600K | |
| Atromitos Athens | 25 jaar | € 950K | |
| Universidad de Concepcion | 25 jaar | € 1,2 mln. | |
| Santos Laguna | 25 jaar | € 1,5 mln. | |
| Lobos BUAP | 24 jaar | € 1,5 mln. | |
| Lobos BUAP | 24 jaar | € 1,2 mln. | |
| Santos Laguna | 23 jaar | € 1,2 mln. | |
| Pumas | 23 jaar | € 2 mln. | |
| Santos Laguna | 22 jaar | € 1,5 mln. | |
| Santos Laguna | 22 jaar | € 1,5 mln. | |
| Santos Laguna | 21 jaar | € 1 mln. | |
| Sevilla | 21 jaar | € 1 mln. | |
| Leganes | 20 jaar | € 1 mln. | |
| Luzern | 20 jaar | € 1,5 mln. | |
| Luzern | 20 jaar | € 2 mln. | |
| Sevilla | 20 jaar | € 2,5 mln. | |
| Sevilla | 19 jaar | € 3 mln. | |
| Sevilla | 19 jaar | € 4 mln. | |
| Sevilla | 19 jaar | € 1 mln. | |
| Sevilla Atletico | 19 jaar | € 1 mln. | |
| Sevilla Atletico | 18 jaar | € 1 mln. | |
| Sevilla Atletico | 18 jaar | € 1 mln. |
Bryan Rabello is 32 jaar oud. Geboortedatum: 16 mei 1994.
Positie: Middenvelder.
Bryan Rabello speelt bij O.Higgins.
Bryan Rabello is 168 cm lang.
Voorkeursbeen: Beide.
Nationaliteit: Chili.
Marktwaarde: € 450K.
Bryan Rabello in 2026: 30 wedstrijden, 1 doelpunt en 4 assists in alle competities.
Bryan Rabello in 2026: 30 wedstrijden, 1 doelpunt en 4 assists in alle competities. Speelminuten: 1.583. Gemiddelde beoordeling: 6,5.
| Seizoen | Competitie | Team | Wedstrijden | Gespeelde minuten | Doelpunten | Assists | Beoordeling |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Chileense Primera División | O.Higgins | 12 | 780 | 1 | 3 | 6,7 |
| CONMEBOL Copa Sudamericana | O.Higgins | 6 | 351 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Chilean Cup | O.Higgins | 5 | 67 | 0 | 1 | 6,2 | |
| CONMEBOL Copa Libertadores | O.Higgins | 4 | 265 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Copa de la Liga | O.Higgins | 3 | 120 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2025 | Chileense Primera División | O.Higgins | 27 | 2.360 | 8 | 4 | 6,8 |
| Chilean Cup |
| 5 |
| 331 |
| 1 |
| 0 |
| 6,7 |
| 2024 | Chileense Primera División | O.Higgins | 27 | 2.028 | 5 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | O.Higgins | 2 | 169 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Chileense Primera División | O.Higgins | 13 | 817 | 1 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | O.Higgins | 2 | 87 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2022 | Chileense Primera División | Union Espanola | 17 | 1.228 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | Union Espanola | 5 | 235 | 0 | 1 | 6,9 | |
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Union Espanola | 2 | 169 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021 | Chileense Primera División | Union Espanola | 12 | 720 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2020-2021 | Griekse Super League | Atromitos Athens | 19 | 939 | 1 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Greek Cup | Atromitos Athens | 2 | 64 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Griekse Super League | Atromitos Athens | 8 | 412 | 0 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chileense Primera División | Everton | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2019 | Chileense Primera División | Universidad de Concepcion | 5 | 377 | 3 | 1 | 7,2 |
|---|
| 2018-2019 | Liga MX | Lobos BUAP | 31 | 2.596 | 1 | 5 | 6,7 |
|---|
| 2017-2018 | Liga MX | Lobos BUAP | 2 | 180 | 1 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga MX | Pumas UNAM | 12 | 495 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2016-2017 | Liga MX | Pumas UNAM | 19 | 1.591 | 2 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga MX | Santos Laguna | 11 | 623 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2015-2016 | Liga MX | Santos Laguna | 32 | 1.194 | 0 | 2 | 6,8 |
|---|
| 2014-2015 | Liga MX | Santos Laguna | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spaanse Segunda División | Leganes | 2 | 31 | 0 | 0 | – | |
| Spaanse Segunda División | Deportivo | 2 | 73 | 0 | 0 | – | |
| Zwitserse Super League | Luzern | 9 | 415 | 0 | 0 | – |
| 2013-2014 | Spaanse Segunda División | Deportivo | 5 | 272 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LaLiga | Sevilla | 5 | 115 | 0 | 0 | – |
| 2012-2013 | LaLiga | Sevilla | 3 | 104 | 0 | 0 | – |
|---|