Advertentie
Byeon Jun-soo speelt voor Gimcheon Sangmu. Positie: Verdediger, Nationaliteit: Zuid-Korea, Leeftijd: 24, Lengte: 190 cm, Marktwaarde: € 450K. 2026: 22 wedstrijden, 1 doelpunt, 0 assists. Laatste geregistreerde optreden: Gwangju - Gimcheon Sangmu (31 oktober 2026).
Bijgewerkt:
Gemiddeld rapportcijfer per maand
Tik op de grafiek om van waarde te wisselen
Hoogste: € 500K (15 dec 2025)
Gimcheon Sangmu: 23 wedstrijden, 1 doelpunt, 0 assists
Volgens de beschikbare gegevens van Gimcheon Sangmu voor het seizoen 2026 speelde Byeon Jun-soo 1765 minuten en stond de speler in 21 wedstrijden in de basis.
Gimcheon Sangmu: 22 wedstrijden, 1 doelpunt, 0 assists
Gwangju: 68 wedstrijden, 4 doelpunten, 4 assists
Daejeon Hana Citizen: 36 wedstrijden, 1 doelpunt, 1 assist
Gerelateerde pagina's: Gimcheon Sangmu, Live uitslagen voetbal
Byeon Jun-soo is 24 jaar oud. Geboortedatum: 30 november 2001.
Positie: Verdediger.
Byeon Jun-soo speelt bij Gimcheon Sangmu.
Byeon Jun-soo is 190 cm lang.
Voorkeursbeen: Rechts.
Nationaliteit: Zuid-Korea.
| Datum | Team | Leeftijd | Waarde |
|---|---|---|---|
| Gimcheon Sangmu | 24 jaar | € 450K | |
| Gwangju | 24 jaar | € 500K | |
| Gwangju | 23 jaar | € 450K | |
| Gwangju | 23 jaar | € 350K | |
| Gwangju | 22 jaar | € 300K | |
| Daejeon Citizen | 22 jaar | € 175K | |
| Daejeon Citizen | 21 jaar | € 200K | |
| Daejeon Citizen | 21 jaar | € 225K | |
| Daejeon Citizen | 20 jaar | € 175K | |
| Daejeon Citizen | 20 jaar | € 50K | |
| Daejeon Citizen | 19 jaar | € 75K | |
| Daejeon Citizen | 19 jaar | € 25K |
Marktwaarde: € 450K.
Byeon Jun-soo in 2026: 22 wedstrijden, 1 doelpunt en 0 assists in alle competities.
Byeon Jun-soo in 2026: 22 wedstrijden, 1 doelpunt en 0 assists in alle competities. Speelminuten: 1.765. Gemiddelde beoordeling: 6,7.
| Seizoen | Competitie | Team | Wedstrijden | Gespeelde minuten | Doelpunten | Assists | Beoordeling |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Zuid-Koreaanse K League 1 | Gimcheon Sangmu | 22 | 1.765 | 1 | 0 | 6,7 |
| 2025-2026 | Zuid-Koreaanse K League 1 | Gwangju | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2025 | Zuid-Koreaanse K League 1 | Gwangju | 15 | 1.289 | 1 | 0 | 7,1 |
| 2024-2025 | Zuid-Koreaanse K League 1 | Gwangju | 22 | 1.786 | 2 | 3 | 6,7 |
| AFC Champions League Elite | Gwangju | 9 | 723 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Oost-Aziatisch kampioenschap | Gwangju | 1 | 90 | 0 | 0 | 8,0 |
| 2024 | Zuid-Koreaanse K League 1 | Gwangju | 10 | 724 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2023-2024 | Zuid-Koreaanse K League 1 | Gwangju | 5 | 301 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Asian Cup O23 | Gwangju | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Zuid-Koreaanse K League 1 | Daejeon Hana Citizen | 1 | 11 | 0 | 0 | – | |
| Asian Cup O23 | Zuid-KoreaNationale ploeg | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2023 | Zuid-Koreaanse K League 1 | Daejeon Hana Citizen | 7 | 163 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2022-2023 | Zuid-Koreaanse K League 1 | Daejeon Hana Citizen | 7 | 309 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zuid-Koreaanse K League 2 | Daejeon Hana Citizen | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Oefeninterlands | Daejeon Hana Citizen | 1 | 3 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2022 | Zuid-Koreaanse K League 2 | Daejeon Hana Citizen | 6 | 293 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2021-2022 | Zuid-Koreaanse K League 2 | Daejeon Hana Citizen | 12 | 850 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|