Advertentie
Callum Montgomery speelt voor Detroit City. Positie: Verdediger, Nationaliteit: Canada, Leeftijd: 29, Lengte: 190 cm, Marktwaarde: € 175K. 2026: 35 wedstrijden, 2 doelpunten, 0 assists. Laatste geregistreerde optreden: Detroit City - Hartford Athletic (31 oktober 2026).
Bijgewerkt:
Gemiddeld rapportcijfer per maand
Tik op de grafiek om van waarde te wisselen
Geen gegevens beschikbaar
Hoogste: € 250K (24 nov 2021)
Detroit City: 30 wedstrijden, 1 doelpunt, 0 assists
Volgens de beschikbare gegevens van Detroit City voor het seizoen 2026 speelde Callum Montgomery 2439 minuten en stond de speler in 27 wedstrijden in de basis.
Detroit City: 36 wedstrijden, 2 doelpunten, 0 assists
Cavalry: 67 wedstrijden, 2 doelpunten, 1 assist
San Diego Loyalty: 24 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
San Antonio: 8 wedstrijden, 1 doelpunt, 0 assists
Gerelateerde pagina's: Detroit City, Live uitslagen voetbal
Callum Montgomery is 29 jaar oud. Geboortedatum: 14 mei 1997.
Positie: Verdediger.
Callum Montgomery speelt bij Detroit City.
Callum Montgomery is 190 cm lang.
Nationaliteit: Canada.
| Datum | Team | Leeftijd | Waarde |
|---|---|---|---|
| Detroit City | 28 jaar | € 175K | |
| Cavalry | 28 jaar | € 125K | |
| Cavalry | 27 jaar | € 125K | |
| Cavalry | 27 jaar | € 125K | |
| Cavalry | 27 jaar | € 125K | |
| Cavalry | 26 jaar | € 125K | |
| Cavalry | 26 jaar | € 200K | |
| Minnesota United | 25 jaar | € 200K | |
| Minnesota United | 25 jaar | € 200K | |
| San Diego Loyalty | 24 jaar | € 250K | |
| Minnesota United | 23 jaar | € 200K | |
| North Texas | 22 jaar | € 200K | |
| North Texas | 22 jaar | € 100K | |
| Dallas | 21 jaar | € 50K |
Marktwaarde: € 175K.
Callum Montgomery in 2026: 35 wedstrijden, 2 doelpunten en 0 assists in alle competities.
Callum Montgomery in 2026: 35 wedstrijden, 2 doelpunten en 0 assists in alle competities. Speelminuten: 2.796. Gemiddelde beoordeling: 6,8.
| Seizoen | Competitie | Team | Wedstrijden | Gespeelde minuten | Doelpunten | Assists | Beoordeling |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | USL Championship | Detroit City | 29 | 2.349 | 1 | 0 | 6,7 |
| USL Cup | Detroit City | 3 | 270 | 1 | 0 | 7,3 | |
| US Open Cup | Detroit City | 3 | 177 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025-2026 | USL Championship | Detroit City | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,3 |
| Canadian Premier League | Cavalry | 7 | 624 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2025 | Canadian Premier League | Cavalry | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
| Canadian Championship |
| Cavalry |
| 1 |
| 45 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| 2024-2025 | Canadian Premier League | Cavalry | 24 | 1.671 | 2 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF Champions Cup | Cavalry | 2 | 157 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024 | Canadian Premier League | Cavalry | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Canadian Championship | Cavalry | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2023-2024 | Canadian Premier League | Cavalry | 22 | 1.112 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF Champions Cup | Cavalry | 2 | 115 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Canadian Championship | Cavalry | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2023 | Canadian Premier League | Cavalry | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2022-2023 | Canadian Championship | Cavalry | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Canadian Premier League | Cavalry | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 | |
| MLS Next Pro | San Diego Loyalty | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2021-2022 | MLS Next Pro | San Diego Loyalty | 5 | 287 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| USL Championship | San Diego Loyalty | 3 | 181 | 0 | 0 | – | |
| Internationale oefenwedstrijden (clubs) | San Diego Loyalty | 1 | 89 | 0 | 0 | – |
| 2021 | USL Championship | San Diego Loyalty | 14 | 822 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Olympische kwalificatie (CONCACAF) | CanadaNationale ploeg | 1 | 82 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2020-2021 | USL Championship | San Antonio | 3 | 273 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Olympische kwalificatie (CONCACAF) | CanadaNationale ploeg | 1 | 46 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2020 | USL Championship | San Antonio | 5 | 450 | 1 | 0 | – |
|---|