Gemiddeld rapportcijfer per maand
Tik op de grafiek om van waarde te wisselen
Hoogste: € 400K (2 jun 2021)
Bijgewerkt:
Daniel Mackay speelt voor Inverness. Positie: Aanvaller, Nationaliteit: Schotland, Leeftijd: 25, Lengte: 174 cm, Marktwaarde: € 50K. Daniel Mackay in 2026-2027: 5 wedstrijden, 0 doelpunten en 0 assists in alle competities.
De meest recente wedstrijd in de beschikbare gegevens waarin Daniel Mackay speelde, was Inverness - Greenock Morton, met 3 minuten op het veld. Wedstrijddatum: 25 september 2026.
Inverness: 5 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Volgens de beschikbare gegevens van Inverness voor het seizoen 2026/27 speelde Daniel Mackay 62 minuten en stond de speler in 0 wedstrijden in de basis.
Inverness: 76 wedstrijden, 14 doelpunten, 7 assists
Partick Thistle: 3 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Livingston: 29 wedstrijden, 3 doelpunten, 2 assists
Hibernian: 8 wedstrijden, 2 doelpunten, 0 assists
Kilmarnock: 10 wedstrijden, 0 doelpunten, 1 assist
Elgin City: 2 wedstrijden, 0 doelpunten, 0 assists
Gerelateerde pagina's: Inverness, Live uitslagen voetbal
| Datum | Team | Leeftijd | Waarde |
|---|---|---|---|
| Partick Thistle | 25 jaar | € 50K | |
| Partick Thistle | 24 jaar | € 75K | |
| Partick Thistle | 24 jaar | € 150K | |
| Partick Thistle | 23 jaar | € 250K | |
| Partick Thistle | 23 jaar | € 250K | |
| Livingston | 23 jaar | € 300K | |
| Livingston | 22 jaar | € 300K | |
| Hibernian | 22 jaar | € 300K | |
| Inverness | 21 jaar | € 325K | |
| Hibernian | 21 jaar | € 350K | |
| Hibernian | 20 jaar | € 400K | |
| Inverness | 20 jaar | € 400K | |
| Inverness | 19 jaar | € 200K | |
| Inverness | 19 jaar | € 200K | |
| Inverness Caledonian U18 | 18 jaar | € 150K | |
| Inverness Caledonian U18 | 17 jaar | € 100K | |
| Inverness Caledonian U18 | 17 jaar | € 100K |
Daniel Mackay is 25 jaar oud. Geboortedatum: 29 april 2001.
Positie: Aanvaller.
Daniel Mackay speelt bij Inverness.
Daniel Mackay is 174 cm lang.
Voorkeursbeen: Links.
Nationaliteit: Schotland.
Marktwaarde: € 50K.
Daniel Mackay in 2026-2027: 5 wedstrijden, 0 doelpunten en 0 assists in alle competities.
Daniel Mackay in 2026-2027: 5 wedstrijden, 0 doelpunten en 0 assists in alle competities. Speelminuten: 62. Gemiddelde beoordeling: 6,1.
| Seizoen | Competitie | Team | Wedstrijden | Gespeelde minuten | Doelpunten | Assists | Beoordeling |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Scottish Championship | Inverness | 5 | 62 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2024-2025 | Scottish League Cup | Partick Thistle | 3 | 140 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2023-2024 | Scottish Premiership | Livingston | 24 | 1.079 | 1 | 1 | 6,3 |
| Scottish Cup | Livingston | 3 | 197 | 2 | 1 | 6,8 | |
| Scottish League Cup | Livingston | 2 | 78 | 0 | 0 | 6,4 | |
| UEFA Europa Conference League | Hibernian | 1 | 9 | 0 | 0 | – | |
| 2022-2023 |
|---|
| Scottish Championship |
| Inverness |
| 29 |
| 1.741 |
| 2 |
| 4 |
| 6,5 |
| Scottish Cup | Inverness | 5 | 234 | 2 | 1 | 6,7 |
| Scottish League Cup | Inverness | 3 | 226 | 1 | 1 | 6,9 |
| Scottish Challenge Cup | Inverness | 1 | 28 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2021-2022 | Scottish League Cup | Inverness | 2 | 97 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Championship | Kilmarnock | 8 | 230 | 0 | 1 | 6,1 | |
| Scottish Challenge Cup | Kilmarnock | 1 | 85 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Scottish Cup | Kilmarnock | 1 | 53 | 0 | 0 | 6,1 | |
| UEFA Europa Conference League | Hibernian | 3 | 72 | 1 | 0 | – | |
| Scottish Premiership | Hibernian | 2 | 20 | 0 | 0 | – | |
| Scottish League Cup | Hibernian | 1 | 5 | 0 | 0 | – | |
| European U21 Championship qualification | SchotlandNationale ploeg | 1 | 18 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Internationale oefenwedstrijden (clubs) | Hibernian | 1 | 22 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Championship | Inverness | 22 | 1.484 | 7 | 1 | – | |
| Scottish Cup | Inverness | 3 | 262 | 2 | 0 | 7,8 | |
| Scottish League Cup | Inverness | 3 | 195 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Scottish League Two | Elgin City | 2 | 171 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Challenge Cup | Raith Rovers | 1 | 57 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Scottish Championship | Inverness | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Cup | Inverness | 1 | 20 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Scottish League Cup | Inverness | 1 | 18 | 0 | 0 | – |
|---|